رفتن به مطلب

رفتار غیر متعارف

Fakur

ارسال های توصیه شده

رفتار غیر متعارف از نظر شما چه جور رفتاری است؟

من بی دقتی رو یه جور رفتار غیر متعارف میدانم.

شما به چه نوع رفتاری غیرمتعارف میگوئید؟

لینک به دیدگاه

رفتارهای غیرمتعارف معمول رو دوستان اشاره کردند.

اما گاهی حتی رفتارهای درست هم بسته به شرایط جامعه و محیط غیرمتعارف تشخیص داه میشه.مثلا" در محیط دیپلماتیک ممکنه راستگویی غیرمتعارف تشخیص داده بشه.

لینک به دیدگاه

اما گاهی حتی رفتارهای درست هم بسته به شرایط جامعه و محیط غیرمتعارف تشخیص داه میشه.مثلا" در محیط دیپلماتیک ممکنه راستگویی غیرمتعارف تشخیص داده بشه.

در محیط دیپلماتیک ممکنه راستگویی غیرمتعارف تشخیص داده بشه.

چقدر عالی . مرسی :icon_gol:

لینک به دیدگاه
یعنی چی؟

منظورم اینه که یه آدم میتونه کلا از همه ی لحاظ نا متعارف باشه! و این نا متعارف بودن لزوما بد نیست.مثلا ممکنه یکی تو خانواده ای زندگی کنه که از لحاظ اخلاقی تو سطح خوبی نیستند ولی این آدم با مطالعه و با همون روش((ادب از که آموختی؟از بی ادبان))، به یه آدم خوب و با اخلاق تبدیل بشه که از لحاظ خانوادش نامتعارف حساب میشه!

یا مثلا تو این جامعه ی قشنگی که الان داریم!،خیلی ها دارن چوب همین نامتعارف بودن خودشونو میخورن.چون دوست ندارن مثل بقیه دروغ بگن،ریاکار باشن،از راهای کثیف پول دربیارن،زیراب دیگرانو بزنن که خودشون به یه جایی برسن و....:icon_gol:

لینک به دیدگاه
یکی غیر متعارفو برا من تعریف کنه.....:ws37:

اینو دوستانه و بی تعارف و بی غرض میگم. به دلت نیاد لطفآ . فقط یه مثاله.

غیر متعارف یعنی مثلآ همین امضای شما که کلآ غیر متعارفه. البته بنظر من .

عشق نمی پرسه تو کی هستی؟ فقط میگه : تو مال منی.

عشق نمی پرسه اهل کجایی؟ فقط میگه : توی قلب من زندگی میکنی.

عشق نمی پرسه چه کار می کنی؟ فقط میگه : باعث می شی قلب من به ضربان بیفته.

عشق نمی پرسه چرا دور هستی؟ فقط میگه : همیشه با منی.

عشق نمی پرسه دوستم داری؟ فقط میگه : دوستت دارم.

این حرفا همش غیر متعارفه .

لینک به دیدگاه
اینو دوستانه و بی تعارف و بی غرض میگم. به دلت نیاد لطفآ . فقط یه مثاله.

غیر متعارف یعنی مثلآ همین امضای شما که کلآ غیر متعارفه. البته بنظر من .

عشق نمی پرسه تو کی هستی؟ فقط میگه : تو مال منی.

عشق نمی پرسه اهل کجایی؟ فقط میگه : توی قلب من زندگی میکنی.

عشق نمی پرسه چه کار می کنی؟ فقط میگه : باعث می شی قلب من به ضربان بیفته.

عشق نمی پرسه چرا دور هستی؟ فقط میگه : همیشه با منی.

عشق نمی پرسه دوستم داری؟ فقط میگه : دوستت دارم.

این حرفا همش غیر متعارفه .

این فقط چن تا جمله ی احساسیه....:banel_smiley_4:.بخوایم روش بحث کنیم که خیلی حرفا از توش در میاد....حالا منو دیشب جو گرفته بود یه چیزی نوشتم....:ws37:

غیر متعارف یعنی چی؟؟؟؟؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

این فقط چن تا جمله ی احساسیه....:banel_smiley_4:.بخوایم روش بحث کنیم که خیلی حرفا از توش در میاد....حالا منو دیشب جو گرفته بود یه چیزی نوشتم....:ws37:

غیر متعارف یعنی چی؟؟؟؟؟:banel_smiley_4:

غیر متعارف یعنی همه اون نکاتی که دوستان بهش اشاره میکنند. جوابهای دوستان رو بخونی معنی غیر متعارف رو بخوبی تعریف کرده اند. مرسی

لینک به دیدگاه

ofakur عزیز رفتار غیر متعارف برای منم مفهوم مشخصی نداره. هر رفتاری میتونه در جایی متعارف و در جای دیگه نامتعارف تلقی بشه. منظورم اینه که نسبیه. مثلا خندیدن نامتعارف نیست ولی توی مجلس ختم قطعا نامتعارفه. و کلا خیلی از کارهایی که ممکنه نامتعارف به نظر بیاد رو میشه در حیطه ای خاص متعارف تلقی کرد. درست میگم اخوی؟

لینک به دیدگاه
به نظرم قهر کردن یه رفتار غیر متعارفه !

قهر کردن اگه به معنی قطع رابطه باشه غیر متعارف نیست.... چون گاهی اوقات لازمه....

دروغگوی

دروغگویی به نظر من خارج انسانیته .... نمیشه فقط گفت غیر متعارفه....

کارهای بچگونه انجام دادن

:ws52: :ws52: :ws52: چه نوع رفتارهایی بچه گونه س؟؟؟؟ این که بچه ها راس میگن؟؟؟ یا اینکه کینه به دل نمیگیرن؟؟؟ این رفتارها غیر متعارفه؟؟؟؟

این جواب نسبتا به جایی بود...:JC_thinking:

غیر متعارف یعنی همه اون نکاتی که دوستان بهش اشاره میکنند. جوابهای دوستان رو بخونی معنی غیر متعارف رو بخوبی تعریف کرده اند. مرسی

من معنی غیر متعارفو میدونم....منظورم این بود که شما سوالتون خیلی کلی بود....همون طور که میبینید جواب ها هم کلیه....

نمیشه کلا هر رفتار ناشایست رو گفت غیر متعارفه....هرکی الان برا خودش غیر متعارف رو یه جور معنی میکنه.....

در حالیکه دروغ ...تهمت...ریا .... حق خوری...تجاوز به حقوق دیگران....و....که اینقد راحت بین مردم جا افتاده نه تنها غیر متعارف نیس....به نظر من اصلا از انسانیت خارجه....

لینک به دیدگاه
ofakur عزیز رفتار غیر متعارف برای منم مفهوم مشخصی نداره. هر رفتاری میتونه در جایی متعارف و در جای دیگه نامتعارف تلقی بشه. منظورم اینه که نسبیه. مثلا خندیدن نامتعارف نیست ولی توی مجلس ختم قطعا نامتعارفه. و کلا خیلی از کارهایی که ممکنه نامتعارف به نظر بیاد رو میشه در حیطه ای خاص متعارف تلقی کرد. درست میگم اخوی؟

سلام

هم درست گفتید و هم بجا . مرسی

میشه گفت : رفتار نا متعارف از انسانهای نامتعارف سر میزنه. نه؟

لینک به دیدگاه
قهر کردن اگه به معنی قطع رابطه باشه غیر متعارف نیست.... چون گاهی اوقات لازمه....

دروغگویی به نظر من خارج انسانیته .... نمیشه فقط گفت غیر متعارفه....

:ws52: :ws52: :ws52: چه نوع رفتارهایی بچه گونه س؟؟؟؟ این که بچه ها راس میگن؟؟؟ یا اینکه کینه به دل نمیگیرن؟؟؟ این رفتارها غیر متعارفه؟؟؟؟

این جواب نسبتا به جایی بود...:JC_thinking:

من معنی غیر متعارفو میدونم....منظورم این بود که شما سوالتون خیلی کلی بود....همون طور که میبینید جواب ها هم کلیه....

نمیشه کلا هر رفتار ناشایست رو گفت غیر متعارفه....هرکی الان برا خودش غیر متعارف رو یه جور معنی میکنه.....

در حالیکه دروغ ...تهمت...ریا .... حق خوری...تجاوز به حقوق دیگران....و....که اینقد راحت بین مردم جا افتاده نه تنها غیر متعارف نیس....به نظر من اصلا از انسانیت خارجه....

مرسی دوست عزیز. دستت درد نکنه. عالی بود. :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...