رفتن به مطلب

اپرا:سریع ترین مرورگر روی زمین!

ارسال های توصیه شده

اپرا با انتشار نسخه مرورگر خود با کد ۱۰.۶۰، ادعا می کند این نسخه سریع ترین مرورگر روی زمین است.

اپرا ادعا می کند نسخه ۱۰.۶۰ تقریبا ۵۰ درصد پرسرعت تر از نسخه های پیشین این مرورگر است.

اپرا در بخش Opera Turbo سرعت مرورگر خود را افزایش داده که انتقال اطلاعات بر روی اتصالات اینترنت را فشرده سازی می کند.

این مرورگر جدید از ویژگی های بهتری نسبت به نسخه های قبلی برخوردار است که به کاربران امکان می دهد از نرم افزارهایی همچون پردازنده های ورد و صفحه گسترده بدون اتصال به اینترنت بهره ببرند.

اپرا هم چنین ویژگی Speed Dial را نیز گنجانده که کاربران را به سایت های مورد علاقه شان متصل کرده و پخش ویدیوی داخلی دارد که به مصرف کنندگان امکان می دهد ویدیو را در داخل مرورگر مشاهده کنند.

ارتقای جست وجو شامل پیشنهادهای جست وجوی فوری هنگام استفاده از سایت هایی مانند ویکی پدیا و هم چنین حق انتخاب بیش تر موتورهای جست وجوی در این مرورگر وجود دارد.

اپرا مدعی است ۱۲۰ میلیون کاربر فعال دارد که با استفاده از رایانه شخصی، تلفن همراه و دستگاه های دیگر به اینترنت متصل هستند.

جدیدترین آمار ماهانه Net Applications که بر اساس اطلاعات جمع آوری شده از ۴۰ هزار وب سایت در جهان است، نشان داد اپرا در ماه ژوئن با داشتن ۲.۹۳ درصد سهم بازار برای مرورگرهای اپرا و اپرا مینی، پنجمین مرورگر محبوب بوده است.

47487754e78d0c6f3812c53fc0381d5a.jpg

ايرنا

لینک به دیدگاه

بابا safari 5 خیلی غوله!!

اپرا یه چیزیش که خیلی خوبه اینه که میشه راحت تنظیمش کرد که عکسای یه سایتو نشون بده یا، این برا ما بچه های دایل آپ باز خیلی خوبه!! :ws3:

لینک به دیدگاه
بله منم اگه adsl یا هر چیز پرسرعت دیگه ای داشتم، مروررهای حرفه ی دیگه ای رو استفاده میکردم!!

ولی وقتی دایل اپ هم بودم براوزرم فایرفاکس بود

خداییش adsl با سرعت 128 اونم با حجم محدود هم شد اینترنت پرسرعت؟

طبق تعاریف جهانی اینترنت پرسرعت فقط به بالاتر از 512 اطلاق میشه

خیلی همگام دنیاییم ما

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
ولی من همچنان عاشق فایرفاکسم

دی:

ولی حاجی گوگل کرومم امتحان کن!

من از وقتی کرومو نصب کردم،دیگه فایر فاکسو برای سایتای فیـلتر دار استفاده میکنم.یا لینکایی که عکس زیاد دارن!

تازه...اکستنشن هاش هم در حال رشده...یه چنتا ضعف داره که به مرور زمان دارن رفعش میکنن.:w139:

اوپرا رو فکر نکنم بتونه با کروم رقابت کنه(البته تو سایتای بدون عکس!)....ولی امتحانش میکنیم!:a030:

لینک به دیدگاه

من از وقتی کرومو نصب کردم،دیگه فایر فاکسو برای سایتای فیـلتر دار استفاده میکنم.یا لینکایی که عکس زیاد دارن!

تازه...اکستنشن هاش هم در حال رشده...یه چنتا ضعف داره که به مرور زمان دارن رفعش میکنن.:w139:

اوپرا رو فکر نکنم بتونه با کروم رقابت کنه(البته تو سایتای بدون عکس!)....ولی امتحانش میکنیم!:a030:

با همشون یه دور مشغول شدیم

سلیقه ایه دیگه:banel_smiley_4::a030:

لینک به دیدگاه
ولی وقتی دایل اپ هم بودم براوزرم فایرفاکس بود

خداییش adsl با سرعت 128 اونم با حجم محدود هم شد اینترنت پرسرعت؟

طبق تعاریف جهانی اینترنت پرسرعت فقط به بالاتر از 512 اطلاق میشه

خیلی همگام دنیاییم ما

ولی من فیرفاکس سختمه اتفاده کنم. اپرا مهمترین خوبیش همون امکانات رو عکس هستش!!

بابا من اصلا از کروم خوشم نمیاد! خیلی یه جوری هست!!:ws3: تازه اپرا صفه هایی رو که بودی رو ذخیره میکنه و وقتی بک میدی،دوباره لود نمیکنه!! البته safari هم همینجوریه و خیلی قوی!

با همشون یه دور مشغول شدیم

سلیقه ایه دیگه:banel_smiley_4::a030:

کاملا!

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
ولی من فیرفاکس سختمه اتفاده کنم. اپرا مهمترین خوبیش همون امکانات رو عکس هستش!!

بابا من اصلا از کروم خوشم نمیاد! خیلی یه جوری هست!!:ws3: تازه اپرا صفه هایی رو که بودی رو ذخیره میکنه و وقتی بک میدی،دوباره لود نمیکنه!! البته safari هم همینجوریه و خیلی قوی!

کاملا!

چرا...کرومم همون امکاناتو داره...تازه کروم،حتی حد معینی از صفحه هایی که بستی رو تو حافظش نگه میداره...البته باید اکستنشن مربوطشو نصب کنی بعد!:a030:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
خب این یعنی مکافات دیگه! من وقتی استفده میکردم این امکانو نداشت!!

ورژن 6شو نصب کردی یا بتاشو؟

بور 6رو نصب کن....از اینجا هم میتونی اکستنشناشو نصب کنی:

http://www.chromeextensions.org/

اینم اسم اکستنشنی که بهت گفتم:

MK UndoCloseTab

اسم مترجمش:

Word Translator (Google Dictionary patched by ambienthack)

اسم تولبار جستجو گرش:

All Search 2

اسم ویدئو دانلودرش:

Flash Video

اینم اطلاع دهنده پیامهای فیـس بوک:

Facebook Chat Notification

اینم اسم قیژتر شکنش:

Switchy!

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
یعنی همه این کارا رو کنم؟!:ws52:

خوشگلی؟! :banel_smiley_4:

خو فایرفاکسو سایر مرورگرا هم موقع نصبشون کچلن....باید بهشون برسی تا قابل استفاده بشن!:w00:

خوشگل نیستم....دوزلیم!:ws3:

آقا نخواستیم....همون اینترنت اکسپلورر از همه بهتره!14.gif

لینک به دیدگاه
خو فایرفاکسو سایر مرورگرا هم موقع نصبشون کچلن....باید بهشون برسی تا قابل استفاده بشن!:w00:

خوشگل نیستم....دوزلیم!:ws3:

آقا نخواستیم....همون اینترنت اکسپلورر از همه بهتره!14.gif

بابا کچل مگه بده!! آواتار من به این خوشگلی!! :ws3:

الان اینی که گفتی ترکی بود؟!!

ولی اکسپلورر از همه بهتره آآ!! نیست؟! :ws3:

لینک به دیدگاه

اپرا برا دیدن سایت خیلی خوبه وولی بعد یه مدت از سرعتش کاسته میشه و همچنین سرعت اپلود ش وحشتناک نسبت به بقیه مرور گر ها پایینه مخصوصا نسبت به فایر فوکس از نظر سرعت هم به پای گوگل کروم نمیرسه

لینک به دیدگاه
البته من خودمم با فایر فاکس راحت ترم:w16:

خوب هرکی با یه چیزی راحته!چرا گیر میدین به هم؟!:ws3:

چون کروم خوب نیس!! من دوسش ندارم!!

فایرفاکس خوبه!! اصلا اول اپرا بعدش بقیه! البته برا مواقع دایل آپ هست!!

وگرنه فقط Maxtone !! یه بار امتحان کنید، مشتری میشید!! :ws3:

فایر فاکس راحت تره خیلی و سریعتر

ای تقریبا!

اپرا برا دیدن سایت خیلی خوبه وولی بعد یه مدت از سرعتش کاسته میشه و همچنین سرعت اپلود ش وحشتناک نسبت به بقیه مرور گر ها پایینه مخصوصا نسبت به فایر فوکس از نظر سرعت هم به پای گوگل کروم نمیرسه

کروم نهههههههه ههه!!! :w00:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...