رفتن به مطلب

آیا سال ۲۰۱۲ انتهای جهان است؟

ارسال های توصیه شده

اساس شواهد علمی موجود و مدارک تاریخی قدیمی نظریه هایی که به احتمال نابودی جهان تا سال ۲۰۱۲ پرداخته است مورد بررسی قرار گرفته است.

بسیاری از دانشمندان با توجه به شرایط کنونی زمین و بحرانهای موجود بسیار نگران حیات بشر بوده و به مطالعه بر روی حقایقی می پردازند که می تواند روزی منجر به اتمام حیات بر روی سیاره آبی شود. به اعتقاد برخی نظریه ها پایان یافتن جهان که در تقویم باستانی اقوام مایان تاریخ آن سال ۲۰۱۲ ذکر شده است می تواند به دلایل مختلفی به واقعیت تبدیل شود. نشریه تلگراف نیز با توجه به این نظریه ها و مدارک به بررسی برخی از این دلایل و میزان احتمال تحقق آنها تا سه سال آینده پرداخته است.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

فکر نمی کنید یه مقدار عجیبه که دنیا همینطوری بیخود و بی جهت به پایان برسه ؟

درسته ما انسان ها در این دوران کوتاهی که در زمین زندگی کردیم همه چیز رو خراب کردیم با زیاده خواهی هامون... ولی الان وضع اینقدرم بد نیست که دنیا بخواد به پایان برسه... حقیقتش اگر بحث پایان یافتن دنیا بود به نظرم زمانش همون زمان جنگ سر بود که با فشار یک دگمه ممکن بود کل نسل بشر نابود بشه. فکر کنم ریاضی دانان و پیشگویان دوران مایا یه مقدار در معادلات و محسباتشون دچار اشتباه شدند.

لینک به دیدگاه

یکی از دوستان تو همین تالار قبلآ راجع به این مطلب گفته بود.

اون میگفت : هر از چند گاهی یه همچین مطالبی رو بهش دامن میزنند تا ثابت کنند که انسانها چقدر زود باور هستند. اون مطلب رو گیر اوردم برات کپیش میکنم.

لینک به دیدگاه
فکر نمی کنید یه مقدار عجیبه که دنیا همینطوری بیخود و بی جهت به پایان برسه ؟

درسته ما انسان ها در این دوران کوتاهی که در زمین زندگی کردیم همه چیز رو خراب کردیم با زیاده خواهی هامون... ولی الان وضع اینقدرم بد نیست که دنیا بخواد به پایان برسه... حقیقتش اگر بحث پایان یافتن دنیا بود به نظرم زمانش همون زمان جنگ سر بود که با فشار یک دگمه ممکن بود کل نسل بشر نابود بشه. فکر کنم ریاضی دانان و پیشگویان دوران مایا یه مقدار در معادلات و محسباتشون دچار اشتباه شدند.

من شنیدم یه فیلم هم با همین مضمون (اگر درست نوشته باشم )ساخته اند میپرسم اسمش رو گیر میارم مینویسم میگن هر 2600 سالی یکبار زمین منفجر میشه و از نو اباد میشه

لینک به دیدگاه
من شنیدم یه فیلم هم با همین مضمون (اگر درست نوشته باشم )ساخته اند میپرسم اسمش رو گیر میارم مینویسم میگن هر 2600 سالی یکبار زمین منفجر میشه و از نو اباد میشه

اون فیلم رو من یکمش رو دیدم... فیلم 2012 رو میگید ؟ :ws52:

کی آخه اینا رو میگه ؟ مگه میشه یه کره بیخود بی جهت منفجر بشه... بعد تازه دوباره ساخته بشه ؟ :w58:

لینک به دیدگاه
اون فیلم رو من یکمش رو دیدم... فیلم 2012 رو میگید ؟ :ws52:

کی آخه اینا رو میگه ؟ مگه میشه یه کره بیخود بی جهت منفجر بشه... بعد تازه دوباره ساخته بشه ؟ :w58:

آره آفرین همین فیلمه درست گفتی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...