رفتن به مطلب

بازيكنان كره ‌شمالی به كار در معدن تبعيد می ‌شوند

ارسال های توصیه شده

واقعا وضع این کشور اینطوری هست ولی با ان حال بزرگنمایی میشه.

مثلا در همین کشور ما قانون جدایی دختر و پسر بازی وجود داره.

یا مثلا قانون هست که سنگسار یا دست دزد را قطع کنند.

یک خارجی وقتی اینها را بدونه فکر میکنه که واقعا هر روز در ایران دست دزدها را قطع میکنند و هیچ دوست دختر دوست پسری وجود نداره و از این چیزها

لینک به دیدگاه
واقعا وضع این کشور اینطوری هست ولی با ان حال بزرگنمایی میشه.

مثلا در همین کشور ما قانون جدایی دختر و پسر بازی وجود داره.

یا مثلا قانون هست که سنگسار یا دست دزد را قطع کنند.

یک خارجی وقتی اینها را بدونه فکر میکنه که واقعا هر روز در ایران دست دزدها را قطع میکنند و هیچ دوست دختر دوست پسری وجود نداره و از این چیزها

مطمئنی ؟ :ws3:

لینک به دیدگاه
جالبه داداش من می گه من مرغ نگه می دارم اما زن نمی گیرم اون وخت شوما:ws28:

خداییش تو این دوره زمونه حیوونات خیلی بهتر از انسانها انیس و مونس و همدم ادما میشن تازشم اگه اسب بخری همیشه بهت وفادار می مونه طلاق نمی خواد مهریه نمی خواد :ws47::ws47:

البته بگما ..زنم خرجش زیادا .

ناسلامتی خانمیا ..این حرفا چیه .

ما که دنبال یه دختر میگردیم باباش مایه دار باشه ..

موجوده س ؟

لینک به دیدگاه

چه تاپیک خوبی!

:a030:

قبل از بازی با برزیل کارشناس گفت اصلا نمیشه در مورد این تیم حرف زد. اصلا مثل یه تیم فوتبال نیست چون فقط 5 ماه مثل سرباز تو اردو بودن:w410:. جلوی برزیل هم خوب بودن-دیدین که وقتی که سرود ملیشون رو میخوندن داشتن غش میکردن:ws21:- ولی بعدشم دیدید که چی شد؟

یکی از خصوصیات ورزش اینه که مثل یه آینه کاملا وضع جامعه رو نشون میده و نمیشه هیچ طوری ماستمالیش کرد. مشکلات اقتصادی، شاد نبودن مردم جامعه و عدم مدیریت صحیح و... همه روی یک تیم تاثیر داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...