رفتن به مطلب

قطعی اینترنت = جهان سوم!!!

ارسال های توصیه شده

درود

حدود 2 هفته اس دسترسی اینترنت 80 میلیون نفر رو به اینترنت جهانی قطع کردن هر روز خبرگزاری هارو چک میکنم کامنت هارو که میخونم نمیدونم به حال این مملکت گریه کنم یا بزنم تو سرم اغلب کامنت ها التماس اتصال اینترنت که جز ابتدایی ترین حقوق بشر حتی پیشرفته ترین کشورها هم تو اعتراضات گسترده تر و طولانی مدت هم به خودشون همچین حقی نمیدن که دسترسی ملتشون  رو به اینترنت جهانی قطع کنن

ضررهای میلیاردی که به کسب و کار های اینترنتی وارد شد  ..........عدم برقراری ارتباط با بستگان خارج از کشور ...........عدم دسترسی به مقالات و بانک های اطلاعاتی ............ 

بمب هسته ای هم نمیتونست این بلایی رو که اینا تو دوهفته سر مردم آوردند بیاره جالبه هیچکدوم از این مغزهای عقب مونده هم پاسخگو نیستن و میگن که دست ما نیست .......

دیگه اگر بخواین پناهندگی هم بگیرین بهتون نمیدن برین اقدام کنین و اگه بگین که اینترنت کشورتون رو سراسری قطع کردن فقط یه فشنگ بهتون نشون میدن ........

لینک به دیدگاه
در 12 دقیقه قبل، soheiiil گفته است :

همه پوست انداختنا همینجوری شروع شده دوست خوبم

گشنگی و خشم لازمشه که هر دوتا شو دادن به ملت

وقتشون میرسه به زودی

بعید میدونم......

اینها علاوه بر سیاست کثیف از چاشنی طلسم هم استفاده میکنن طلسم بوسیله شهدا و دین و مذهب و..........خود شیطان هم همچین ترفندهایی رو نمیتونه بکار ببره .....بزرگوار در جدیدترین اطلاعیه اش اعلام کرده آخ.... بیاورید سجده خواهم کرد

لینک به دیدگاه
در 12 ساعت قبل، نفحات گفته است :

The third world is a phrase he uses a lot :))))

البته من از اصطلاح "جهان سومی" استفاده میکنم، نه جهان سوم :ws41:

جهان سومی به انگلیش چی میشه ؟:ws38:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...