رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

حلا با اینا منو رهنمایی کنین....

من خودم میخوام عکس دومی رو پرینت بگیرم بعد هر کجاشو ب یک مقیاس بزرگ کنم...ولی میزان قوس هارو نمیفهمم...میزان خمیدگی...و نورپردازی چطوری انجام شده:ws37:

کلا بگم هیچی نمیفهمم سنگسن ترماااااااا:ws3::w58:

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پلانشو نداری؟

بهتره برای اولین قدم حسابی پلانشو زیر و رو کنی تا با طرح کاملا اشنا بشی، وقتی شناختت از طرح زیاد باشه ساختنش سخت نیست:a030:

مقدار خم شدنش رو از روی نماها باید بزنی:w16:

• Like 1
لینک به دیدگاه
نچ پلان هم ندارم....

همینارو دارم....اصن نمیدونم چیکار کنم؟

فردا هم باید شروع ب کار کنم:ws52::icon_pf (34)::4564:

یکم توی پیج های خارجی سرچ کن بادیدن عکسهای بیشتر ازش میتونی بفهمیش، نقشه هواییش هم ممکنه کمکت کنه :a030:

سخت نیست یکم سعی کنی از پسش برمیای گلی:w16:

• Like 4
لینک به دیدگاه
یکم توی پیج های خارجی سرچ کن بادیدن عکسهای بیشتر ازش میتونی بفهمیش، نقشه هواییش هم ممکنه کمکت کنه :a030:

سخت نیست یکم سعی کنی از پسش برمیای گلی:w16:

مرسی از بمب روحیه تون:hanghead:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام دوستان

من نرم افزار واسه تبدیل فایل اتوکد به عکس رو میخوام کسی نداره تا دانلود کنم؟؟

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
:icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
این کلیسا که همه چیزش هست دختر!!!:ws3:

اینجا عکسهای بیشترشو میتونی ببینی

http://www.noandishaan.com/forums/thread23738.html#post1147462

نقشه هاش هم هست:a030:

مرسی:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

خیلی زحمت دادم:hanghead:

• Like 3
لینک به دیدگاه
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
:icon_gol:

ممنون

ببخشید اگه میشه طریقه نصبشو و اینکه چجوری میشه باهاش کار کرد یاد بدین ممنونتون میشم...

• Like 1
لینک به دیدگاه

کـــــــــــــــــمـــــــــــــــــک فوری من چندتا پرسپکتیو داخلی راندو نشده میخوام کسی داره؟میشه واسم بفرستین؟ بنظرتون اگه شیتم باکد اماده کنم پلات بزنم بعد روش راپید بکشم استادم میفهمه؟لطفا تا امشب بفرستین واسم که خیلی گیرم

• Like 3
لینک به دیدگاه
بچه ها چطور میتونم تنظیمات اندازه گذاری کدمو درس کنم خیلی بزرگ اندازه ها رو میزنه میخوام نرمال شه :ws52:
دوست عزیز تو سربرگ dimensionگزینه dimension style managerتنظیمات مربوطه هست.اگه توضیح بیشتر میخوای تا بگمت؟
  • Like 2
لینک به دیدگاه
بچه ها چطور میتونم تنظیمات اندازه گذاری کدمو درس کنم خیلی بزرگ اندازه ها رو میزنه میخوام نرمال شه :ws52:

ازاده جان باید اول D اینتر بزنی

بعد از مسیر زیر میتونی اندازه نوشته ها رو کوچیک یا بزرگ کنی:a030:

cifrliywu4fhopn1q81q.jpg

4ee84vkniau6d4u31g4.jpg

توی اون قسمتی که نشون دادم عدد رو کوچکتر یا بزرگتر کن تا به اندازه ای که میخوای در بیاد

این تغییرات روی کل خط اندازه هایی که توی فایلت هست اعمال میشه، اگر میخوای فقط یکی از اندازه ها رو عوض کنی روی نوشته اندازه ات دبل کلیک کن و ادیتش کن یا اینکه تیپ خط اندازه جدیدی بساز( اگر لازم شد تیپ جدید بسازی بگو تا برات توضیح بدم چطوری :a030: )

• Like 4
لینک به دیدگاه
ازاده جان باید اول D اینتر بزنی

بعد از مسیر زیر میتونی اندازه نوشته ها رو کوچیک یا بزرگ کنی:a030:

cifrliywu4fhopn1q81q.jpg

4ee84vkniau6d4u31g4.jpg

توی اون قسمتی که نشون دادم عدد رو کوچکتر یا بزرگتر کن تا به اندازه ای که میخوای در بیاد

این تغییرات روی کل خط اندازه هایی که توی فایلت هست اعمال میشه، اگر میخوای فقط یکی از اندازه ها رو عوض کنی روی نوشته اندازه ات دبل کلیک کن و ادیتش کن یا اینکه تیپ خط اندازه جدیدی بساز( اگر لازم شد تیپ جدید بسازی بگو تا برات توضیح بدم چطوری :a030: )

ممنون گلم من فقط میخوام پلانمو اندازه گذاری کنم اندازه ها رو که میزنم فونتش خیلی درشته بد جور میشه مثل عکس زیر

jbd2pwtc7e87c5k1zlw3.png

اگه این روش این مشکلو حل میکنه همینو برم

الان این کارو کردم اندازه ها حل شد ولی خط اندازش درشته باز فلشاش

• Like 5
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
دوستان میتونین یه سایتو معرفی کنین که فایل کدمو توش آپ کنم میخوام بفرستم برا دوستم:icon_gol:

http://up.toca.irسایت خوبیه؛ بهتره فایلتو rar کنی تا دوستت تو دانلودش مشکلی نداشته باشه :a030:

لینک به دیدگاه
ممنون گلم من فقط میخوام پلانمو اندازه گذاری کنم اندازه ها رو که میزنم فونتش خیلی درشته بد جور میشه مثل عکس زیر

jbd2pwtc7e87c5k1zlw3.png

اگه این روش این مشکلو حل میکنه همینو برم

الان این کارو کردم اندازه ها حل شد ولی خط اندازش درشته باز فلشاش

خب اندازه نوشته هاتو به همون روش حل کن

برای اندازه فلش ها برو توی همون قسمت توی این جا که نشون دادم اندازه فلش ها رو کم و زیاد کن:w16:

e9d1ppasvjlb9cv12zto.jpg

• Like 6
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...