رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

'گروه فلز؟:ws52:ببخشید گروه فلز جزو کدوم رشتس؟مربوط به هنره؟آخه دانشگاهی که باید طراحی کنم دانشگاه هنره

البته ببخشید انقد سوال میپرسما

عزیزم من خودم دانشگاه هنر درس میخونم رشته هایی مثل «نگارگری»، «سفال»، «شیشه»، «هنر و صنایع چوب» ، «هنر و صنایع فلز» «طراحی صنعتی» ، «مرمت آثار تاریخی» و «صنایع دستی » و ... رشته هستند

لینک به دیدگاه

سلام دوستان کسی در مورد موارد زیر اطلاعات داره؟

پیشینه ی مرمت در ایران

پیشینه ی حفاظت

انواع مرمت

نظریه های اشخاص (مثل پیرنیا محب علی و...) در مورد مرمت

مشهورترین بناهای مرمت شده در ایران

لینک به دیدگاه
من یه سوال دارم

انکه سبک اصفهان و معماری دوره صفویه با هم تفاوت دارن؟

استادم ازم خواسته معماری صفویه رو توضیح بدم ، همون اصفهان رو انجام بدم کافیه؟

سبک معماری صفوی همون سبک اصفهانیه.

اگه شما به سبک اصفهانی تسلط داشته باشی کفایت میکنه.

لینک به دیدگاه
سلام دوستان کسی در مورد موارد زیر اطلاعات داره؟

پیشینه ی مرمت در ایران

پیشینه ی حفاظت

انواع مرمت

نظریه های اشخاص (مثل پیرنیا محب علی و...) در مورد مرمت

مشهورترین بناهای مرمت شده در ایران

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

امیدوارم به دردتون بخوره:ws37:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

من یه پلان 220متری سه واحده میخواستم که ابعاد زمینشم 12 در 25 هستش...

میتونین بهم کمک کنین؟؟؟

نقشه های معماری دراین قسمت هستن.حالا نگاه کنید شاید با این ابعاد پیداکردید

لینک به دیدگاه

سلام افسانه جان من ترم دو کارشناسی ناپیوسته معماری هستم هنوز واسم جا نه افتاده اگه لطف کنید نقشه کاملی از زمین دو هزار متری واسم بفرستید ممنون میشم باید دوشنبه تحویل استاد بدم اینم ایمیلم g.shamlo@yahoo.com llk,k ldal ftvsjdn

لینک به دیدگاه

سلام دوستان!

دوستان کسی مطالبی درمورد هتل داره بهم بده!الته پاور باشه!بیشتر درمورد کیفیت فضا و تحلیل هتلها باشه!اگه دوستان دارین بهم بگین چون که تا شنبه باید یه کار تحویل بدم!!دنیا دنیا سپــــــــاس!

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
سلام دوستان!

دوستان کسی مطالبی درمورد هتل داره بهم بده!الته پاور باشه!بیشتر درمورد کیفیت فضا و تحلیل هتلها باشه!اگه دوستان دارین بهم بگین چون که تا شنبه باید یه کار تحویل بدم!!دنیا دنیا سپــــــــاس!

سلام,

بفرمایید ؛ پروژه خودمه:http://ven0o0s.persiangig.com/HOTEL.docx

راستی لطفا اگه جایی میذاریدش با ذکر منبع باشه:a030:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
کسی نمیدونست ؟؟:icon_redface:

خوشبختم از آشنايي با دو معمار ايراني از تبريزمن در حال حاضر مشغله زيادي دارم، اما خوشحال خواهم شد كه به مصاحبه شما كمكي نمايم. سؤالاتتان را از طريق ايميل برايم ارسال كنيد و من نيز تلاش خواهم نمود كه به بهترين نحو ممكن به آنها پاسخ دهم.

با بهترين آرزوها

فرشيد.

خانم موسوي لطفا كمي راجع به بيوگرافي و تحصيلات خود برايمان بگوييد:

من در شيراز متولد شدم چرا كه مادرم اهل آنجا بود اما تا 13 سالگي در ساري زندگي كردم به جهت اينكه پدرم اهل آنجا بود، تا 13 سالگي در ساري تحصيل كردم و پس از آن به انگلستان نقل مكان كرديم.

در ابتدا معماري را در دانشگاه داندي (Dundee) اسكاتلند و سپس در دانشگاه لندن در شهر لندن تحصيل نمودم سپس براي تحصيلات تكميلي (Post Graduate) به دانشگاه هاروارد(Harvard University) در بوستون آمريكا رفتم.

لطفا كمي درباره ايده ها، نظرات و سبك معمارانه خود توضيح دهيد:

اين سوال بسيار وسيع و گسترده است و مي بايد طوري طبقه بندي شود كه قادر باشم در مصاحبه اي از طريق ايميل به آن به طور مؤثري جواب بدهم.

اما درباره سبك: شايد به سبك به عنوان "روشي براي نمود" (The Way of Performance) علاقمندم تا يك "فراوري يا بازده" (Output)، اگرچه اين دو مفهوم به شكل نزديكي با هم در ارتباط هستند.

نظر شما درباره معماري ايران در عصر حاضر چيست؟

من ابدا نمي توانم درباره معماري امروز ايران نظري دهم، چرا كه در 13 سالگي و در حالي كه در آن وقت معمار هم نبودم، ايران را ترك گفته ام.

نظر شما در مورد روند تدريس معماري در ايران چيست؟ آيا كارا و مؤثر است؟

اگر منظور شما آموزش معماري در ايران است، باز هم هيچ آگاهي نسبت به آن ندارم و نميدانم معماري چگونه در ايران تدريس مي شود.

اگر سيستم آموزش معماري ايران اصلاح شود، مسأله معماري ايران حل خواهد شد؟

اگر در ايران دروس دانشگاهي و تمرينات عملي نزديك و به هم پيوسته باشند، اين آموزش اصلاح يافته باعث بهبود تمرينات عملي در ايران خواهد شد. هر چند من مطمئن نيستم كه اين مورد و مسأله معماري ايران باشد.

در موارد ديگر، بهبود آموزش هميشه به معني بالابردن استانداردهاي آموزشي براي دانش آموختگان بعدي مي باشد كه اين رويه در مسير صحيح تري مي باشد.

آيا خود شما مايل به تدريس در ايران هستيد؟

مسلما بله. اين پيشنهاد برايم دل انگيز و فريبنده نمود، هر چند كه در حال حاضر زندگي من در انگلستان است.

حال نظر شما درباره تاريخ گرايي و معماري تاريخي در ايران چيست؟

تاريخ قسمتي از فرهنگ است و ايران صاحب تاريخي غني در معماري است و اين تاريخ قسمتي از تاريخ معماري جهان نيز هست و از اين رو مي بايست گرامي داشته شده و نگهداري و حمايت شود.

ما مي بايست كه به اين گذشته بباليم. اما نظر شخصي من اين است كه ما نيز مي بايد متعهد به توليد معماري با همان كيفيت باشيم اما از طريق خلاقيت، هم عصري و مطابقت با نيازهاي حال حاضر.

بديهي است كه كپي كردن از تاريخ برابر با توليد معماري با همان روح و حال و هوايي نيست كه پيشينيان ما، آنها را به مثابه نمونه هايي اصلي در زمان، توليد كردند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...