رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

سلام من این ترم

سه درس روستا1 و ساختمان و معماری اسلامی دارم.از دوستانی که این درسا رو پاس کردن خواهش میکنم بگین باید چیکارکنم که هم یاد بگیرم و زودتر از کلاس پیش برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام من این ترم

سه درس روستا1 و ساختمان و معماری اسلامی دارم.از دوستانی که این درسا رو پاس کردن خواهش میکنم بگین باید چیکارکنم که هم یاد بگیرم و زودتر از کلاس پیش برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:icon_gol:

سلام تو درس روستا یک اونجور که روال هس اینه که 1 روستا رو انتخاب میکنین بعد مطالعات پایه اون روستا رو انجام میدین مثلا توپوگرافی روستا ، انواع نقشه ها اعم از کاربری و حوزه نفوذ و قدمت و بافت ...

مطالعات جمعیتی و معیشتی و اقتصادی و اینجور چیزا دیگه

میتونین از طرح هادی هم استفاده کنین اما ممکنه بعضی استادا اجازه ندن

تو درس ساختمان 1 هم دیتل های خاصی از ساختمان رو یاد میگیرین انواع ستون و فونداسیون و دیوار ها و ... که البته کامترش رو تو ساختمان 2 طراحی فنی میخونین

تو درس معماری اسلامی هم که 1 کتاب معرفی میکنن احتمالا سبک شناسی راجع به معماری اسلامی ایران توضیح میدن و که امتحان تئوری از اون هس و 1 پروژه هم باید گروهی انجام داد که مباحث تئوری که میخونین تو پروژه باید عملی کنین

البته اینا که گفتم بر اساس استادای خودم بود

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
سلااااام ... کسی هست ؟؟؟

من در مورد ظوابط طراحی هنرستان معماری اطلاعاتی میخوام ....

مرسی:ws37:

سلام گلم؛

من دارم؛

تو همون پایان نامه که گذاشتم نبود ؟:ws52:

اگه نه که باید بذارم ادامشو؛:a030:

لینک به دیدگاه
سلام گلم؛

من دارم؛

تو همون پایان نامه که گذاشتم نبود ؟:ws52:

اگه نه که باید بذارم ادامشو؛:a030:

نه ونوسی ظوابط نبود ... یا شاید من ندیدم :ws52:

بزار دوباره نگاه کنم

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
نه ونوسی ظوابط نبود ... یا شاید من ندیدم :ws52:

بزار دوباره نگاه کنم

ضوابط رو هم گذاشتم :w16:

پایان نامه هنرستان معماری

سلام بچه ها:ws3:

این ترم موضوع طرحمون بیمارستانه:4564:

کسی در موردش مطلب و نمونه ای نداره به من بده:5c6ipag2mnshmsf5ju3

سلام گلم؛ اینارو ببین ::a030:[h=1][/h][h=1]پلان بیمارستان و درمانگاه خارجی[/h][h=1]ظوابط و استاندارد های طراحی بیمارستان ، برنامه فیزیکی و فاز مطالعاتی طراحی بیمارستان[/h][h=1]اهمیت معماری داخلی در طراحی بیمارستان ها[/h][h=1]پلان بیمارستان[/h][h=1]پروژه بیمارستان[/h]

لینک به دیدگاه
tina-arch مهمان
موضوع طرحمون هتله کمممممممممممممک

سلام عزیزم اینجاها رو ببین:icon_gol:

[h=1]دانلود نشریه شماره ۱۴۳-برنامه ریزی و طراحی هتل[/h][h=1]ضوابط طراحی هتل[/h][h=1]مجموعه پلان های یک هتل[/h][h=1]دانلود پروژه هتل[/h]

لینک به دیدگاه

میخوام یه ساختمان پزشکان طراحی کنم که یه مطب دندان پزشکی و یه مطب برای پزشک عمومی و داروخانه و فیزیوتراپی داشته باشه.کسی میتونه کمکم کنه؟

لینک به دیدگاه
میخوام یه ساختمان پزشکان طراحی کنم که یه مطب دندان پزشکی و یه مطب برای پزشک عمومی و داروخانه و فیزیوتراپی داشته باشه.کسی میتونه کمکم کنه؟

کسی نمیخواد حرفی بزنه؟

من چیکارکنم.

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

ساختمان پزشکان؛ خب هر کدومش رو میتونی جداگونه طرح هاشو ببینی و بعد طراحی کنی عزیزم؛ الان مشکلت چیه و چی میخوای؟

:ws37:

لینک به دیدگاه

هموطنانِ عزیز سوالِ فرا تخصصی دارم هر کی جوابشُ بلت باشه خیر از دنیا و آخرتش ببینه :whistle: :w02:

کسی راجبِ ریز فضاها و اصلاحات و استانداردها و عملکردها و کلا فضاهایِ یه کلینیک فقط باسه زنان و زایمان چیزی در دسترسش داره؟(استاد این آشُ پخت و گذاشت تو دامنم icon_razz.gif )

یه چیزِ دیگه همین چیزارو باسه بیمارستان حالا بصورت کلیشم دارین؟ hanghead.gif سرچ شده نیخواستم باسه همین نسرچیدم اینجا گفتم :w02:

لینک به دیدگاه
درود...

بچه ها ریز فضاهای سالن فوتسال و والیبال رو میخواستم..

کلا فضاهاشون با ابعاد و اندازه..:hanghead:

سلام عزیزم

ببین اینا به دردت میخوره یا کلی تر میخوای ؟

http://www.noandishaan.com/upload/images/s3v7o5hhaxdm568opz7z.jpg

http://www.noandishaan.com/upload/images/21hkc9ob6sx8qn88fdeb.jpg

- - - Updated - - -

درود...

بچه ها ریز فضاهای سالن فوتسال و والیبال رو میخواستم..

کلا فضاهاشون با ابعاد و اندازه..:hanghead:

سلام عزیزم

ببین اینا به دردت میخوره یا کلی تر میخوای ؟

http://www.noandishaan.com/upload/images/s3v7o5hhaxdm568opz7z.jpg

http://www.noandishaan.com/upload/images/21hkc9ob6sx8qn88fdeb.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...