رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

قوانین نظام مهندسی هر استانی با استان دیگه فرق داره!!! حتی تو مسایل فنی...

اما درکل تا جایی که من تا به امروز شندیم و میدونم و دیدیم! 3سال از مدرک باید زمان بگذره!!! مثل گواهی نامه !! وقتی میخوای پایه 1 بگیری باید X سال از پایه 2 بگزره!!

اما در کل فرمایش استاد شما غیر منطقیه!!!!

فکر کن من 2سال برم سربازی .......!!! بعد 3 سالم برم جایی بیمه شم (کو کار!!؟؟ کی بیمه میکنه!!) بعد 5 سال به من...:banel_smiley_4: !!!!

یا طرف اگه ارشد قبول شه که دیگه بد بختر میشه !!!

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

قوانین نظام مهندسی هر استانی با استان دیگه فرق داره!!! حتی تو مسایل فنی...

اما درکل تا جایی که من تا به امروز شندیم و میدونم و دیدیم! 3سال از مدرک باید زمان بگذره!!! مثل گواهی نامه !! وقتی میخوای پایه 1 بگیری باید X سال از پایه 2 بگزره!!

اما در کل فرمایش استاد شما غیر منطقیه!!!!

فکر کن من 2سال برم سربازی .......!!! بعد 3 سالم برم جایی بیمه شم (کو کار!!؟؟ کی بیمه میکنه!!) بعد 5 سال به من...:banel_smiley_4: !!!!

یا طرف اگه ارشد قبول شه که دیگه بد بختر میشه !!!

حرف استادمون نیست که منطقی باشه یا غیر منطقی ، ماده 5 آیین نامه اجرایی (قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان) میگه !:hanghead:

کسایی که کارشناسی دارن سه سال و کسایی که ارشد دارن دو سال و کسایی که دکترا یک سال بعد میتونن برن واسه آزمون!

قبلا بیمه نمیخواستن ولی الان دیگه حتما میخوان چون یه عده میرفتن با آشنا بازی از شرکتا گواهی میگرفتن و می بردن بخاطر این از این به بعد بیمه ام باید داشته باشیم!

ماده5 آیین نامه اجرایی:

برای صدور پروانه اشتغال به کار علاوه بر دارا بودن مدرک تحصیلی

گواهی اشتغال به کارآموزی

گواهی قبول در آزمون ها

سابقه کار حرفه ای پس از فارغ التحصیلی

ضروری است.

شایدم فقط شهر ما اینجوریه:hanghead:

لینک به دیدگاه

سلام

از ما يه اجراي پاور پوينت خواستن براي درس انسان طبيعت معماري مبني بر اينكه درباره لانه موريانه يا لانه پرندگاني كه بر اساس ساختار معماري لانه سازي مي كنند تحقيق ببريم

كسي از بچه ها مي تونه توو اين زمينه كمك كنه يا اگه فايل پاور پوينت داشت اينجا واسه دانلود بزاره ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام بچه اگه کسی در موزد طراحی داخلی لوازم آرایشی و بهداشتی فروشی اطلاعاتی داره لطفا کمکم کنه

در مورد استاندارد ها و نیازها و خلاصه هر گونه اطلاعاتی.....

:hapydancsmil::hapydancsmil::icon_gol::icon_gol::5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز از شما عزیزان درخواست ی پلان اتوکد هتل رو خواستارم

در ایران باشه حتما بالای 10 طبقه باشه و استخر و سونا جکوزی داشته باشه -و اگه در ایران معرفی میکنید موقعیت اون هتلو بگید کجاست ممنونم .

لینک به دیدگاه
سلام

از ما يه اجراي پاور پوينت خواستن براي درس انسان طبيعت معماري مبني بر اينكه درباره لانه موريانه يا لانه پرندگاني كه بر اساس ساختار معماري لانه سازي مي كنند تحقيق ببريم

كسي از بچه ها مي تونه توو اين زمينه كمك كنه يا اگه فايل پاور پوينت داشت اينجا واسه دانلود بزاره ؟؟؟؟

سلام .

من یه تحقیق دارم . " موریانه و تاثیر آن بر معماری "

اگه میخوای maileto بده واست بفرستم

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها .

من برای نور همیشه از Day light system استفاده میکردم . ولی الان وقتی این کارو میکنم با همون تنظیماتش , وقتی رندر میگیرم رنگش کدر میشه ! چرا ؟؟

واااای , چقدر اینجا به آدم کمک میکنن !!

زحمت نکشید , مشکلم حل شد

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
واااای , چقدر اینجا به آدم کمک میکنن !!

زحمت نکشید , مشکلم حل شد

عزیزم، برای اینکه بچه هایی که تو بخش نرم افزار واردترن ؛سوالو ببینن و جواب بدن، باید اینجا میپرسیدید :http://www.noandishaan.com/forums/thread20704.html

:icon_redface::icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

موضوع پایان نامه من فرهنگسراست و واسه مطالعاتش باید یه سری اطلاعات جمع آوری کنم که میخواستم ازتون کمک بگیرم....

در مورد نمونه های داخلی و خارجی: اگه کسی پلانهای فرهنگسرای خاوران و هر اطلاعاتی در موردش داره اینجا بذاره ممنون میشم!! در مورد نمونه خارجی هم اگه پلانای ژرژ پمپیدو رو دارین بذارین لطفا و اگه نمونه خارجی دیگه ای هم دارین که اطلاعاتش کامله، خیلی خیلی ممنون میشم که بذارین! چون باید دو تا نمونه خارجی ارائه بدیم که من یکیو دارم:icon_redface:

در مورد پیدا کردن استانداردها هم خیلی به مشکل برخوردم!!! تو نویفرت و اینا چیزی نیست و تو سایتا هم هر چی هست عدد و رقم نداره و ناقصه!! اگه اطلاعاتی در این موردم دارین در اختیارم بذارین لطفا...

خیلی خیلی لطف میکنین بهم اگه کمکم کنین دوستای عزیز:a030:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
سلام به همه دوستان

موضوع پایان نامه من فرهنگسراست و واسه مطالعاتش باید یه سری اطلاعات جمع آوری کنم که میخواستم ازتون کمک بگیرم....

در مورد نمونه های داخلی و خارجی: اگه کسی پلانهای فرهنگسرای خاوران و هر اطلاعاتی در موردش داره اینجا بذاره ممنون میشم!! در مورد نمونه خارجی هم اگه پلانای ژرژ پمپیدو رو دارین بذارین لطفا و اگه نمونه خارجی دیگه ای هم دارین که اطلاعاتش کامله، خیلی خیلی ممنون میشم که بذارین! چون باید دو تا نمونه خارجی ارائه بدیم که من یکیو دارم:icon_redface:

در مورد پیدا کردن استانداردها هم خیلی به مشکل برخوردم!!! تو نویفرت و اینا چیزی نیست و تو سایتا هم هر چی هست عدد و رقم نداره و ناقصه!! اگه اطلاعاتی در این موردم دارین در اختیارم بذارین لطفا...

خیلی خیلی لطف میکنین بهم اگه کمکم کنین دوستای عزیز:a030:

منم موضوع پایان نامم خانه فرهنگه،که مطالعاتش مثل همون فرهنگسراست و شاید اسمشو از خانه فرهنگ کلا به فرهنگسرا تغییر بدم؛

:ws38:

به زودی با مطالعاتش رو جمع کنم,میدم که ببینیش،شما هم اگه چیزی خوب داری،خوشحال میشم بدی بهمhapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه
منم موضوع پایان نامم خانه فرهنگه،که مطالعاتش مثل همون فرهنگسراست و شاید اسمشو از خانه فرهنگ کلا به فرهنگسرا تغییر بدم؛

:ws38:

به زودی با مطالعاتش رو جمع کنم,میدم که ببینیش،شما هم اگه چیزی خوب داری،خوشحال میشم بدی بهمhapydancsmil.gif

جدی؟؟!!! چه عالی....:texc5lhcbtrocnmvtp8

پس با هم در تماس باشیم...

هر کمکی بتونم بکنم در خدمتم :w73:

لینک به دیدگاه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

>>پسورد:

لینک به دیدگاه

>>پسورد:

مرسی از کمکتون، ولی من این اطلاعاتو قبلا پیدا کرده بودم!!! خوبن ولی کافی نیستن...:ws52:

ممنون میشم که اگه اطلاعات بیشتری داشتین در اختیارم بذارین....

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز با توجه به اینکه شما عزیزان درسی را به نام تنظیم شرایط محیطی پاس کردین بنظرتون تو اقلیم اب و هوایی شهری مثل نمک ابرود در مازندارن

چه سیستمی رو برای گرمایش و سرمایش پیشنهاد میدید ؟

با تشکر

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام

من یه پایان نامه تئاتر شهر میخوام وقتم خیلی کمه قبلا یه مقدار مطلب اماده کردم میخوام با هم تلفیقشون کنم. راستش تو طرحم کلی سوال دارم یه طرحم لازم دارم که بتونم کارم رو براساسش کامل کنم اخه به استادم دسترسی ندارم مجبورم فعلا خودم کارو جلو ببرم.اگه ممکنه کمک کنین.وقتم خیلی کمه. مرسی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...