رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام تعریف معماران این انجمن رو خیلی شنیدم از تمام دوستان معمار میخوام کمکم کنن.اگه در رابطه با برج مسکونی هوشمند مطلبی دارید کمکم کنید.ممنوووووووووووووووووون میشم:ws52:

لینک به دیدگاه

سلام

یه سوال فنی :d

برنامه های اتوکد و تری دی مکس چه ورژنش رو تهیه کنم بهتره؟

هر دو رو 2013-ش رو بگیرم؟

من از چند نفر شنیدم اتوکد قدیمیاش بهتره...

نظر شما چیه؟

لینک به دیدگاه
سلام

نظر شما چیه؟

هر ورژن جدیدی که میاد بهتره که سریع اون رو نگیرید چون یه سری مشکلاتی دارن , بذارید یه مدت بگذره بعد بخرید :ws37:

من هر دو رو 2011 استفاده میکنم و راضی هستم و تا حالا مشکلی برام پیش نیومده :w16:

لینک به دیدگاه
tina-arch مهمان
سلام

نظر شما چیه؟

تری دی رو استادمون میگفت که 2010 مشکل داره ولی 2011 درست نصب میشه منم ازش راضیم.

اتوکدمم 2011 ازاونم راضیم البته روی بعضی از سیستما فقط نرم افزارای شرکت خاصی نصب میشه که باید امتحانش کنی.

لینک به دیدگاه
سلام

نظر شما چیه؟

سلام .

من الان ورژن 2012 اتوکد دارم که زیاد راضی نیستم یکم حجمش الکی زیاده ! به نظرم 2009 عالی بود . 2010 اصلا خوب نبود و 2011 هم خوبه .

تری‌دی مکس هم 2013 دارم که راضی هستم ازش.

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها 1پلان خونه دوبلکس که مدرن باشه تغریبا لازم دارم .فوریه:icon_pf (34):

اگه یشه 1سایت هم بهم معرفی کنین هم ممنون میشم

سلام عزیزم ، اینو نگاه کن اگه بدردت میخوره ، برات بزارم :icon_gol:

9i2mrzsz357i7ivtz8x.jpg

لینک به دیدگاه
سلام.دیتیل برای دیوار حائل بین کوه و ساختمان میخواااام.............................................:ws38:

نمیدونم این به دردتون میخوره یا نه hanghead.gif

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
واااااااااااااااااااای فاطمه مرسی

تو امروز چقد به من کمک کردی

خیلی ممنونم از دوست خوبم:hapydancsmil:

خواهش میکنم ، زهرا جووونم کاری نکردم وظیفه م بود :w36::626gdau::mbj6ivxkw3ccem7bie7

لینک به دیدگاه

سلام ...عرفان هستم...

دوستان من میخوام برم رشته معماری راهنمایی میخواستم...اولاً میخواستم چند نفرتون برام 5 تا دانشگاه تاپ ایران رو تو این رشته به ترتیب برام با نظر کارشناسی خودتون بچینید....دوماً میخواستم بدونم درآمد و بازار کار این رشته چجوریه...و سوماً چند نفرتون برام این رشته رو از لحاظ محتوا و درآمد و بازار کار با عمران برام مقایسه کنید...

اگه اطلاعات خودتون رو بم منتقل کنید ممنون میشم....راستی درباره محبوب ترین و منفورترین درس های این رشته هم برام یکم صحبت کنید... و اینکه کدوم گرایشش باحال تره...

masmooser

این ID منه در صورتی که دوس داشتید اد کنید که به طور رو در رو هم بتونم ازتون سوال کنم...

راستی کسایی که راهنمایی میکنن خواهشاً دانشگاهی که خودشون توش تحصیل میکنن رو هم بگن ...خیلی برام مهمه...

بازم ممنون...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...