رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام من پوشش گیاهی و جانوری و جدول های هواشناسی و نقشه های زمین شناسی شهر امل میخوام برای پروژه روستا 1 از کجا میتونم پیدا کنم ؟ هر جا سرچ میکنم فقط برای استان مازندران پیدا میشه نه شهر امل

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام دوستان تازه واردم اما شدیدا به کمکتون نیاز دارم خیلی فوری برای درس انسان طبیعت معماری در مورد عنکبوت یا سگ آبی پروژه میخوام.. سراغ دارید کلا دوست دارم درباره حیوانات باشه خواهش میکنم کمکم کنید در ضمن نیاز به یه طرح و ایده برای هنرستان و فروشگاه ورزشی دارم اگر میتونید کمکم کنید ممنون میشم

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام اگه مطلبی درباره اینکه چرا از درختان در خانه های سنتی استفاده میکزدن دلیلی استفاده از این درختا تو خونه چی بوده داری مثلا چرا از درخت نارنج یا انار یا گیاهان یا... در خانه های سنتی استفاده میکردند در اختیارم بزاری کمک بزرگی بهم کردی ممنون

لینک به دیدگاه
سلام اگه مطلبی درباره اینکه چرا از درختان در خانه های سنتی استفاده میکزدن دلیلی استفاده از این درختا تو خونه چی بوده داری مثلا چرا از درخت نارنج یا انار یا گیاهان یا... در خانه های سنتی استفاده میکردند در اختیارم بزاری کمک بزرگی بهم کردی ممنون

ببین این به دردت می خوره؟

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام بچه ها

استادمونن ازم شیت روند طراحی حجمم خواسته من دقیقا باید چیکارکنم؟

سلام عاطفه جان ، درمورد روند طراحی حجم، تمام مراحل روند طراحیتون رو باید در شیتتون قرار بدین.

به طور مثال گذاشتن حجم اولیه، به ترتیب این حجم ها چند بار تغییر کردند، خطهایی که شما کشیدین تا به حجم برسین ، چندین اتودتون رو در شیت قرار بدین.

یعنی هر بار که تغییری در فرم صورت میگیره ، تغییرات رو باعکس در شیت قرار میدین. میتونین از ماکت های اتودتون استفاده کنید. و از همه مهم تر کانسپت اصلیه شما از چه چیزی بهره گرفته .

به شیتتون نوشته هایی اضافه کنید تا به مفهوم بهتر شیت کمک کنید.

این تایپک هم میتونه کمکت کنه:

نمونه شیت های روند طراحی معماری

لینک به دیدگاه

اوووف مردم بچه ها...به جانِ خودم اگه بدونین چندبار تا حالا سرمو کوبوندم ب دیوااااااار نیدونین ک:hanghead::ws3:

آقا من نیدونم چرا هر چی می سرچم ک اطلاعاتِ دوتا ساختمان ک میدونم تو ته هستُ بگیرم نیارم باسم این گوگلِ فلان فلان شده:icon_razz:

یعنی میشه یکی بدونِ چراااا ؟ :|

یکیش کانونِ تقریب مذاهبِ یکیشم کانون وکلا:hanghead:

• Like 5
لینک به دیدگاه
اوووف مردم بچه ها...به جانِ خودم اگه بدونین چندبار تا حالا سرمو کوبوندم ب دیوااااااار نیدونین ک:hanghead::ws3:

آقا من نیدونم چرا هر چی می سرچم ک اطلاعاتِ دوتا ساختمان ک میدونم تو ته هستُ بگیرم نیارم باسم این گوگلِ فلان فلان شده:icon_razz:

یعنی میشه یکی بدونِ چراااا ؟ :|

یکیش کانونِ تقریب مذاهبِ یکیشم کانون وکلا:hanghead:

آرپاک جان کانون وکلای دادگستری تهران رو تونستم پیدا کنم :

و

ولی اون یکی رو نه ، شاید اسمش یک چیز دیگه هست :ws52:

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام دوستان اگه میشه نمونه پلان هایی در مورد ساختمان آمفی تئاتر برام بزارید ممنون میشم

:a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه
آرپاک جان کانون وکلای دادگستری تهران رو تونستم پیدا کنم :
و

ولی اون یکی رو نه ، شاید اسمش یک چیز دیگه هست :ws52:

جیگرتوووووو ک جیگر:aghosh:

فضا مضاهاش نبود نه؟:hanghead:

باسه همین یکیشم ک کلی مرچیییییی:w02:همین مرکزِگفتگوی ادیانِ:hanghead:

• Like 2
لینک به دیدگاه
جیگرتوووووو ک جیگر:aghosh:

فضا مضاهاش نبود نه؟:hanghead:

باسه همین یکیشم ک کلی مرچیییییی:w02:همین مرکزِگفتگوی ادیانِ:hanghead:

نه چیزی نتونستم پیدا کنم متاسفانه

خواهش میکنم :a030:

.

.

.

.

.

.

.

دوستان پلان - عکس و یا ... از یک مرکز ادبی که مربوط به نویسندگان و ناشران و ... باشه مثلا مثل کانون نویسندگان ندارید ؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...