رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

سلام بچه ها من میخوام ماکت طرحمو بسازم واسه سقفش از فوم سفید استفاده میکنم.واسه دیوارا از مقوا ماکت نمیدونم سفید یا کرم...پنجره هاشم برچسبی میخوام پرینت بگیرم بچسبونم اما دوست دارم این حالت آینه ای بودن پنجره هاشم نشون بدم نمیدونم چیجوری....شماها اگه ایده ای دارین بگین لدفن

rcjmqvdt7bkp81wwjbs6.jpg

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام عزیزم

چند تا تاپیک در مورد پوستر سازی در تالار داریم ، انشالله که مفید باشه

دانلود فیلم آموزشی فوتوشاپ

فیلم آموزش کاربردی فتوشاپ در معماری به زبان فارسی

کاربرد فتوشاپ در معماری(پرزانته معماری)

در مورد رندرگیری با اتوکد نمیتونم بهتون کمکی کنم چون من با نرم افزار تری دی مکس نورپردازی و متریال و رندر می گیرم :icon_redface::icon_gol:

در مورد نرم افزار تری دی مکس بگین چطوری تنظیمات رندر رو انجام بدو و متریال بدم .ممنون

• Like 4
لینک به دیدگاه
در مورد نرم افزار تری دی مکس بگین چطوری تنظیمات رندر رو انجام بدو و متریال بدم .ممنون

شما باید با نرم افزار آشنایی کامل داشته باشید تا بتونید از فایلتون یک خروجی مناسب بگیرید

[h=1]آموزش اصول نور پردازی پیشرفته در ۳D Max (کاملا فارسی)[/h]

[h=1]بخش آموزش های vray[/h]

[h=1]آموزش رندر گرفتن از صحنه داخلی با Vray[/h]

[h=1]نورپردازی یک مبل با استفاده از Vray[/h]

• Like 3
لینک به دیدگاه

اگه میخوای یه رندر سریع بگیری من فایل کد رو تو مکس import میکنم. بعدش اونجا یه متریال کلی بهش میدم یا اصلا متریالی نمیدم فقط یه نور رنگی target spot بهش میدم(رنگ تقریبا زرد)بعد رندر میگیرم.

این عکسا رو نگاهی بهش بنداز در عرض 10 مین تنظیمات اینها انجام شده و این رندرها گرفته شده.

ku8g8l9pwyenmztjnmw9.jpg

ez2cj1mqwg7s5hgshqbu.jpg

• Like 7
لینک به دیدگاه
سلام بچه ها من میخوام ماکت طرحمو بسازم واسه سقفش از فوم سفید استفاده میکنم.واسه دیوارا از مقوا ماکت نمیدونم سفید یا کرم...پنجره هاشم برچسبی میخوام پرینت بگیرم بچسبونم اما دوست دارم این حالت آینه ای بودن پنجره هاشم نشون بدم نمیدونم چیجوری....شماها اگه ایده ای دارین بگین لدفن

rcjmqvdt7bkp81wwjbs6.jpg

سلام..

از تلق(طلق-تلغ:whistle:

هرکدوم که درسته میشه استفاده کنید

• Like 2
لینک به دیدگاه

سوال خودم یادم رفت بپرسم

:ws3:

دوستان کسی اسم کتابی میدونه که راجع به مرکز خرید باشه.....طراحیش؟نمونه؟ریز فضا و....

ممنون

• Like 4
لینک به دیدگاه
سوال خودم یادم رفت بپرسم

:ws3:

دوستان کسی اسم کتابی میدونه که راجع به مرکز خرید باشه.....طراحیش؟نمونه؟ریز فضا و....

ممنون

سلام دوست عزیز؛:icon_gol:

طراحی مراکز خرید

[h=1]نکاتی در طراحی مجموعه های خرید[/h]

• Like 5
لینک به دیدگاه

rcjmqvdt7bkp81wwjbs6.jpg

خب برای ایجاد حالت آینه ای دو راه داری

راه اول استفاده از اینه های 1 میلیمتریه، اینه های ظریفی هستن که برای آینه کاری ها هم استفاده میشه( البته جاهای خاص میتونی بخری که من توی اصفهان میتونم بهت ادرس بدم:ws37:)

روش دوم استفاده از این کاغذ کادوهای آلومینیومیه، اگز از پشتش که چاپ نداره استفاده کنی خیلی خوب میشه، برای طبیعی تر شدنش هم میتونی یه لایه تلق بی رنگ هم روش بذاری ک بهتر هم میشه البته شاید کیفیت اون اینه ها رو نداشته باشه اما اگه تمیز کار کنی خوب میشه:a030::icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلام

یه جدول برا وزن آهن آلات میخاستم میلگرد ، تیر آهن ، ناودانی و ...

تو کتاب کتاب متره و برآورد دوم هنرستان هست دقیقا مثل اون رو میخام ولی کتابه رو گم کردم . کسی هست داشته باشه جدول ها رو ؟؟؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام

تو کتاب کتاب متره و برآورد دوم هنرستان هست دقیقا مثل اون رو میخام ولی کتابه رو گم کردم . کسی هست داشته باشه جدول ها رو ؟؟؟

جدول اشتایل؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه آره

تونت بزنید هست

• Like 4
لینک به دیدگاه
ممنون دیدم اینارو

اسم کتاب نمیدونید

:icon_redface:

....

sptia96s39ghda0jhygg.jpg

کتاب((مراکز خرید مدرن))تالیف ((بروتوکارلز))با موضوع طراحی اماکن تجاری با حمایت مالی ، مدیریت و نظارت مستقیم شرکت سرمایه گذاری ایرانیان اطلس ترجمه ، و چاپ شد.

....

mu14j2oiuldjdnbl84fo.jpg

برای این کتاب خرید اینترنتی هم داره که اگه مایلید بودید برتون بفرستم....:a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام

جدول اشتایل انتهای خیلی از سررسیدها هست.

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام کسیجروه اموزشی درباره پرسپکتیو یا مقطع و نما داره و اگه میشه کتاب هم در این زمینه بهم معرفی کنید ممنون

کتاب نقشه کشی درجه 2 واسه پلان و مقطع و نما

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام کسیجروه اموزشی درباره پرسپکتیو یا مقطع و نما داره و اگه میشه کتاب هم در این زمینه بهم معرفی کنید ممنون

امیدوارم لینک زیر براتون مفید باشه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 7
لینک به دیدگاه

امیدوارم لینک های زیر براتون مفید باشه

• Like 8
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...