رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

سلام دوست عزیز.

شما خوبین...خب خدا رو شکر:icon_gol:

یک وبسایت جامع قرار میدم که تقریبا آرشیو کاملی از سوالات و کلید آزمون های ارشد آزاد و سراسری هست.امیدوارم که مفید باشه.

البته کلید ازمون 92 به احتمال زیاد به زودی منتشر نمیشه.:5c6ipag2mnshmsf5ju3

موفق باشید.:icon_gol:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

سلام ممنون منم خوبمممم:a030:

خیلی مرسی بابت معرفی سایت:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام دوستای عزیز معمار

از کسانی که مکس کار میکنن یه سوال داشتم:

به جز نظیمات نرم افزاری چطوری میشه سرعت رندر و چند برابر کرد؟

خب تاثير قدرت رم و سي پي يو كامپيوترت هم هست.:ws37:

• Like 5
لینک به دیدگاه
دوست جونا من باید در مورد این موزه تحقیق کنم کسی میتونه کمکم کنه؟

بررسی روند ساخت و ساز صنعتی در کشور های اسیایی

خوب اگر من باشم موضوع را به چند موضوع تقسیم میکنم.

ابتدا میرم بناهای جدیدی که در چند سال اخیر در کشورهای آسیایی احداث شده اند را بررسی میکنم. بعد کشورها را با کشورها بررسی میکنم.

و چند کشور مهم را بیشتر روشون زوم میکنم که ایران هم حتما یکی از آنهاست و....

که در نهایت به نظرم یک تحقیق خوبی از توش در میاد.

• Like 8
لینک به دیدگاه
سلام دوستای عزیز معمار

از کسانی که مکس کار میکنن یه سوال داشتم:

به جز تنظیمات نرم افزاری چطوری میشه سرعت رندر و چند برابر کرد؟

سلام عزیزم

فقط میزان حافظه رم و قدرت سی پی یو میتونه سرعت رندر رو بیشتر کنه ، مقاله زیر رو هم بخون در مورد پلاگین سالید راک هست که بر روی مکس نصب میشه و سرعت رندر گیری در وی ری رو میتونه افزایش بده ، البته من تا حالا تستش نکردم :ws37:

[h=1]

[/h]

• Like 9
لینک به دیدگاه

سلام بچه ها

من هر وقت میخوام تو 3d فایل کدمو importکنم این پیغام میاد و اصلا کار نمیکنه.شماها نمیدونین چیکار کنم؟

i3e0op0q51emftaarfdz.jpg

• Like 3
لینک به دیدگاه
زهرا جان احتمالا ورژن اتوکدت بیشتر از ورژن مکس هست ، به خاطر همین ارور میده و نمیتونه فایل رو باز کنه :ws37:

وااااای آره حق با تواهicon_pf%20(34).gif.اصلا به این قضیه فکر نکرده بودم:ws3:.خیلی مرسی عزیزم:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه

برای یه پایان نامه موزه جنگ در کرمانشاه نیاز دارم به اطلاعاتی درباره موزه های جنگ به عنوان مثال در ویتنام,عراق,منچستر,کره شمالی و ... هرکجایی که میدونید همچین موزه ای هست و اطلاعات هرچند کوچکی دارید دربارش ممنون میشم قرار بدید برام.

سپاسگزارم

• Like 3
لینک به دیدگاه

برای یه پایان نامه موزه جنگ در کرمانشاه نیاز دارم به اطلاعاتی درباره موزه های جنگ به عنوان مثال در ویتنام,عراق,منچستر,کره شمالی و ... هرکجایی که میدونید همچین موزه ای هست و اطلاعات هرچند کوچکی دارید دربارش ممنون میشم قرار بدید برام.

سپاسگزارم

سلام دوست عزیز؛

اطلاعاتی راجب :

مركز فرهنگي جنگ (عراق)

موزه جنگ امپراطوري لندن

موزه جنگ امپراطوري، شعبه داكسفورد

موزه جنگ امپراطوري، شعبه شمال (منچستر)

موزه جنگ روسيه

...

به صورت اجمالی در یک فایل به همراه یک آدرس در مورد موزه جنگ کرمانشاه، براتون قرار می دم که امیدوارم مفید باشه.

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام بچه ها

من هر وقت میخوام تو 3d فایل کدمو importکنم این پیغام میاد و اصلا کار نمیکنه.شماها نمیدونین چیکار کنم؟

i3e0op0q51emftaarfdz.jpg

به نظر من فکر کنم بخاطر اینه که فایلی که کد تو اون قرار داره با نام فارسی تایپ شده.منظورم همون فولدری هست که فایل کد داخلشه!!!!آخه ارور که میده همینو نشون میده!!!!تو 3ی باید کاملا تمام فایل ها با نام لاتین باشن!!!!

• Like 5
لینک به دیدگاه
به نظر من فکر کنم بخاطر اینه که فایلی که کد تو اون قرار داره با نام فارسی تایپ شده.منظورم همون فولدری هست که فایل کد داخلشه!!!!آخه ارور که میده همینو نشون میده!!!!تو 3ی باید کاملا تمام فایل ها با نام لاتین باشن!!!!

مرسی دوست عزیز که سعی کردی کمکم کنی اما همونطور که مینا جون گفته بود ورژن هاشون یکی نبود

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز؛

اطلاعاتی راجب :

مركز فرهنگي جنگ (عراق)

موزه جنگ امپراطوري لندن

موزه جنگ امپراطوري، شعبه داكسفورد

موزه جنگ امپراطوري، شعبه شمال (منچستر)

موزه جنگ روسيه

...

به صورت اجمالی در یک فایل به همراه یک آدرس در مورد موزه جنگ کرمانشاه، براتون قرار می دم که امیدوارم مفید باشه.

بسیار سپاسگزارم از شما بابت این کمک

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام

بچه ها کسی پلان یا ی نقشه ی درست حسابی از پارک جمشیدیه داره؟نیاز فوری دارم:icon_redface:

این یه پی دی اف هستش راجع به منظر سازي كوهستان با استفاده از گياهان بومي که پارک جمشیدیه رو بررسی کرده چندتا پلانم توش داره.

• Like 5
لینک به دیدگاه

بچه ها کمکم کنین لطفا.طرح این ترمم موزست.کف کرسی 1.60 و قسمت گالری ها هم اینجوریه که با یه رمپ میره سمت 1.40- با یه رمپ دیگه میره سمت طبقه بالا که این رمپ کلا 4 متر میره بالا با یه شیب ملایم.بعد به طبقه بالا که میرسه از یه جایی به بعد سرگیر میشه که اصلا بهش توجه نکرده بودم میخوام بدونم شما چه پیشنهادی دارین برام

ljjue8wt17a2job35zwx.jpg

اینجوری بشه بده؟ قبله اینکه به جاهای سرگیر برسه مسیر گالری ها عوض میشه اونوقت از نمای بیرونی زیرش که طبقه همکف باشه خالیه .کف این قسمت راهرو رو شیشه ای کنم

taze706edgcj4hb8zbxy.jpg

• Like 7
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...