رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

اینارو که گفتید پیدا نکردم!!!!!!!!!!!!!ککسی پیداکرد صفحه اش و بگه اسکن کنم
مطمئنید توی کتاب فضا زمان هست ؟ پل سزان هست که نقاشه ولی سزان پلی نداره !
من در مورد سزار پلی و مایکل گریوز میخوام ... اینکه طرح هاشون چه ارتباطی به طبیعت داره و ایدشون چی بوده و اینکه پلان هاشونو نماها و ... از طرح هاشونم میخواد استادمون ... 10 تا از طرحهاشونم به همین ترتیب ازمون خواسته... آخه استادمون گفته که تو این کتاب هست .... و سبکهاشونم اگه میدونین بگین ... ممنون...
  • Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من در مورد سزار پلی و مایکل گریوز میخوام ... اینکه طرح هاشون چه ارتباطی به طبیعت داره و ایدشون چی بوده و اینکه پلان هاشونو نماها و ... از طرح هاشونم میخواد استادمون ... 10 تا از طرحهاشونم به همین ترتیب ازمون خواسته... آخه استادمون گفته که تو این کتاب هست .... و سبکهاشونم اگه میدونین بگین ... ممنون...

کلا چیزی که من از سزار پلی متوجه شدم با توجه به مطالبی که خوندم اینه :

که با برج بابل آشنا شده بود و یک سخننی هم که داره میگه که آنچه که بیشتر از همه در داستان برج بابل برای من قابل توجه است این است که به نظر نویسندگان این داستان ، آرزوی بشر برای ساخت بلند ترین ساختمان ممکن که نهایتا به آسمان برسند. یک آرزوی فراگیر بوده .

بعد ایشون بیشتر توی کار برج سازی بوده و برجهایی که ساخته در سالهایی که ساخته از بلندترین های اون زمان بوده مثل پتروتاس .

کارهای ایشون هم :

ساختمان شهرداری نیویورک

مرکز طراحی اقیانوس آرام

موزه هنرمدرن نیویورک

ضمنا در لینک های زیر میتونی مطالب مفیدی در مورد سزار پلی و آثاری که گفتم را ببینید

[h=3]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/h]

[h=3]

[/h]

[h=3]

[/h]

[h=3]

[/h]

امیدوارم که به دردت خورده باشه مطالبم .

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام.:ws3:

من یه عکس از نمای جانبی پل گلدن گیت نیاز دارم که واضع باشه.تا بشه جزییاتشو دید.:a030:

سلام

کافیست توی گوگل سرچ کنید و Image را بزنید و هر عکسی که مد نظرتون بود را انتخاب کنید.

• Like 5
لینک به دیدگاه
کلا چیزی که من از سزار پلی متوجه شدم با توجه به مطالبی که خوندم اینه : که با برج بابل آشنا شده بود و یک سخننی هم که داره میگه که آنچه که بیشتر از همه در داستان برج بابل برای من قابل توجه است این است که به نظر نویسندگان این داستان ، آرزوی بشر برای ساخت بلند ترین ساختمان ممکن که نهایتا به آسمان برسند. یک آرزوی فراگیر بوده .بعد ایشون بیشتر توی کار برج سازی بوده و برجهایی که ساخته در سالهایی که ساخته از بلندترین های اون زمان بوده مثل پتروتاس . کارهای ایشون هم : ساختمان شهرداری نیویورکمرکز طراحی اقیانوس آرامموزه هنرمدرن نیویورک ضمنا در لینک های زیر میتونی مطالب مفیدی در مورد سزار پلی و آثاری که گفتم را ببینید[h=3]
[/h] [h=3]
[/h] [h=3]
[/h] [h=3]
[/h] امیدوارم که به دردت خورده باشه مطالبم .
کاملا بدردم خورد . ممنونم دوستم .... اگه پلان ها یا نقشه هایی از سزار پلی و مایکل گریوز دارین بذارین... آخه من هرچی میگردم چیزی راجع به نقشه های این دو تا معمار بزرگ پیدا نمیکنم.... حتی عکسی از نقشه هاشونم پیدا نکردم .... من باید 10تا از کارهاشونو به همین ترتیب ببرم واسه استادم .... خسته نباشید .... ممنون...
  • Like 3
لینک به دیدگاه
کاملا بدردم خورد . ممنونم دوستم .... اگه پلان ها یا نقشه هایی از سزار پلی و مایکل گریوز دارین بذارین... آخه من هرچی میگردم چیزی راجع به نقشه های این دو تا معمار بزرگ پیدا نمیکنم.... حتی عکسی از نقشه هاشونم پیدا نکردم .... من باید 10تا از کارهاشونو به همین ترتیب ببرم واسه استادم .... خسته نباشید .... ممنون...

• Like 4
لینک به دیدگاه

بچه ها کسی خلاصه تنظیم شرایط محیطی داره؟

خلاصه جزوه آشنایی با معماری معاصر ازدکتر مهدیه احمدی و دکتر وحید افشین مهر

خیلی فوری کمکم کنین؟:sad0::sad0:

• Like 3
لینک به دیدگاه
بچه ها کسی خلاصه تنظیم شرایط محیطی داره؟

خلاصه جزوه آشنایی با معماری معاصر ازدکتر مهدیه احمدی و دکتر وحید افشین مهر

خیلی فوری کمکم کنین؟:sad0::sad0:

خلاصه تنظیم شرایط را میتونی از لینک زیر دانلود کنین

• Like 7
لینک به دیدگاه
عزیزم من خلاصه تنظیم شرایط محیطی 1 رو دارم ، معماری معاصر هم جزوه دکتر کیانی ، اگر به دردت میخوره تا الان آپلود کنم ؟
من دانشجوی پیام نورم..منبع معرفی شده است یعنی یا کتابای پیام نوریه یا جزواتشجزوه ای که گفتم فکرنکنم واسش خلاصه باشه بنظرت اگه خلاصه دیگه ای بخونم میشه نمره گرفت؟اخه معماری معاصر یکی فرق که نداره داره؟
  • Like 5
لینک به دیدگاه
من دانشجوی پیام نورم..منبع معرفی شده است یعنی یا کتابای پیام نوریه یا جزواتشجزوه ای که گفتم فکرنکنم واسش خلاصه باشه بنظرت اگه خلاصه دیگه ای بخونم میشه نمره گرفت؟اخه معماری معاصر یکی فرق که نداره داره؟

بله چرا نشه نمره گرفت ، این جزوه معماری معاصر که من دارم ، مطالعه اش که کردم دقیقا همون مطالبی بود که استاد خودمون به ما درس داده بود ، حالا یک چیزایی اضافه و یا کم بود

برای تنظیم شرایط هم اول جزوه من رو بخون بعد اون یکی جزوه ای که علی اکبر جان برای دانلود قرار دادن ، اکثر دانشگاه ها سرفصل هایی که تدریس میکنن مشابه هم هستن ، انشالله که بتونی نمره خوبی کسب کنی ، نگران نباش :a030:

اگر دوستان دیگه هم کمکی از دستشون بربیاد دریغ نمی کنن :w16:

تنظیم شرایط محیطی 1 (احمد شریف پور):

معماری معاصر - دکتر کیانی :

• Like 8
لینک به دیدگاه

پیداش کردمhapydancsmil.gif

اینم از معماری معاصر دکتر مهدیه احمدی و دکتر وحید افشین مهر :

• Like 6
لینک به دیدگاه

فدات شم این همون جزوه ای که باید بخونم اما خیلی گنگ و نامفهومه...برای تنظیم جزوه دکتر بهزادی دارم...اون چطوره؟

منبعمون تنظیم شرایط محیطی از رحیم .ن.ط.میکاییل

• Like 5
لینک به دیدگاه
فدات شم این همون جزوه ای که باید بخونم اما خیلی گنگ و نامفهومه...برای تنظیم جزوه دکتر بهزادی دارم...اون چطوره؟

منبعمون تنظیم شرایط محیطی از رحیم .ن.ط.میکاییل

این جزوه رو دانلود کردی :

من که دانلودش کردم جزوه دست نویس استاد قیابکلو بود که من شنیدم خیلی عالی هست و از منابع ارشد هم به شمار میره

• Like 7
لینک به دیدگاه

سلام بچه ها

پلان ورزشگاه آزادی رو کسی داره؟ یا میدونید از کجا و چه جوری میشه پیداش کرد؟

مرسی

من که هر بار اینجا چیزی پرسیدم حتی یه جوابم نگرفتم امیدوارم این دفعه جواب بدید

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام بچه ها

مرسی

میگردم اگر پیدا کردم حتما برات میذارم:a030:

حتما کسی اطلاعی نداشته که جوابتو نگرفتی، وگرنه بچه ها همه سعیشونو میکنن که به هم کمک کنن:w16::icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
میگردم اگر پیدا کردم حتما برات میذارم:a030:

حتما کسی اطلاعی نداشته که جوابتو نگرفتی، وگرنه بچه ها همه سعیشونو میکنن که به هم کمک کنن:w16::icon_gol:

مرسی دوستم

حتماً...

اصن من که پست گذاشتم تاپیک تعطیل شد! :biggrin:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام بچه ها

مرسی

من خیلی گشتم اما جز اینا چیزی ندیدم...

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...