رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

صفحه 41 آخر صفحه توضیحات آرت دکو شروع میشه

لینک زیر هم مطالبی در این مورد داره

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

عه من که اینجاهارو خوندم نمیدونستم آرت دکو همون هنر تزئینات

حالا مدرسه بوزار مونده :)))

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

عه من که اینجاهارو خوندم نمیدونستم آرت دکو همون هنر تزئینات

حالا مدرسه بوزار مونده :)))

آره یکی هستن :دی

دیگه اون یکی رو فقط بهت از زمان رو پیشنهاد میکنم . البته چیز خاصی هم نداره ها ! خیلی از چیزایی که گفته زیاد به درد امتحان و .. نمیخوره. ولی برای دانستنش خیلی خوبه .

کتاب تاریخ معاصر دیگه نداری که شاید این بخش رو داشته باشن بهت آدرس بدم پیدا کنی:دی

• Like 3
لینک به دیدگاه
آره یکی هستن :دی

دیگه اون یکی رو فقط بهت از زمان رو پیشنهاد میکنم . البته چیز خاصی هم نداره ها ! خیلی از چیزایی که گفته زیاد به درد امتحان و .. نمیخوره. ولی برای دانستنش خیلی خوبه .

کتاب تاریخ معاصر دیگه نداری که شاید این بخش رو داشته باشن بهت آدرس بدم پیدا کنی:دی

نه دیگه همون بود :))))به هر حال مرسی:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام

از دوستان کسی هست که از ویندوز 8 استفاده کنه؟

میخوام بدونم نرم افزار های معماری روش جواب میدن؟! یا باید نسخه مخصوص وین 8 شونو تهیه کنم؟

از نظر سرعت و جوابگویی با وین 7 فرقی داره؟

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام

از دوستان کسی هست که از ویندوز 8 استفاده کنه؟

میخوام بدونم نرم افزار های معماری روش جواب میدن؟! یا باید نسخه مخصوص وین 8 شونو تهیه کنم؟

از نظر سرعت و جوابگویی با وین 7 فرقی داره؟

یکی از دوستای من داره میگفت زمانی که با کد یا مکس کار میکنه سرعتش پایینه و هنگ میکنه و ارور میده!

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام دوستان ...کسی از شما میدونه که چجوری میشه فایل اتوکد رو تبدیل به pdf کرد ... اگه میشه تصویری توضیح بدین ... ممنون...

سلام

وقتی توی تنظیمات پرینت هستید جایی که دستگاه پرینتر را میخوایید انتخاب کنید یک گزینه داره که توش پی دی اف داره و اونو انتخاب کنید بعد بقیه کارها رو بکنید درست میشه .

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام دوستان ...کسی از شما میدونه که چجوری میشه فایل اتوکد رو تبدیل به pdf کرد ... اگه میشه تصویری توضیح بدین ... ممنون...

سلام.

توضیح با تصویر :a030:

http://www.noandishaan.com/upload/images/7fak6tkf3r15hyjtf7r.jpg

http://www.noandishaan.com/upload/images/zmjo0itb58ygkt5q1skj.jpg

http://www.noandishaan.com/upload/images/mar3rmwhh1tcbrbwlw5h.jpg

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلاموقتی توی تنظیمات پرینت هستید جایی که دستگاه پرینتر را میخوایید انتخاب کنید یک گزینه داره که توش پی دی اف داره و اونو انتخاب کنید بعد بقیه کارها رو بکنید درست میشه .
ممنونم از شما دوستان خوبم
  • Like 6
لینک به دیدگاه

ســـلام به همه دوستای گلم

بچه ها من ابعاد و اندازه و استانداردهای یه ویلای مسکونی رو میخوام + ابعاد اندازه ویلچر

یه چیز دیگه هم میخوام یه طرح ویلایی که نماد آرامش باشه یه طرح که توی حجم زیبا باشه

طرحی که هم در فضاهای داخلی نشانگر آرامش باشه هم در نمای بیرونی و حجمش

• Like 5
لینک به دیدگاه
ســـلام به همه دوستای گلم

بچه ها من ابعاد و اندازه و استانداردهای یه ویلای مسکونی رو میخوام + ابعاد اندازه ویلچر

یه چیز دیگه هم میخوام یه طرح ویلایی که نماد آرامش باشه یه طرح که توی حجم زیبا باشه

طرحی که هم در فضاهای داخلی نشانگر آرامش باشه هم در نمای بیرونی و حجمش

سلام

:icon_gol::a030:

سلام دوستان اگه کسی فایل پی دی اف کتاب فضا . زمان . معماری رو داره بذاره ممنونش میشم .... مرسی

سلام ؛ فقط خلاصه شو تونستم پیدا کنم :

icon_gol.gifa030.gif

• Like 10
لینک به دیدگاه

ممنونولی من در مورد طرح های (پلان . نما . پرسپکتیو ) از سزار پلی و مایکل گریوز میخواستم که استادمون بهم گفت میتونم تو کتاب فضا . زمان . معماری پیدا کنم .... آخه من هرچی میرم تو اینترنت فقط عکس کاراشون رو نشون میده ... اما استادمون گفت باید عکسی از پلان . نما . پرسپکتیو از این معماران رو بهشون بدیم ... عکس از پلان . نما . پرسپکتیو ده تا از کاراشون رو ....

• Like 3
لینک به دیدگاه
ممنونولی من در مورد طرح های (پلان . نما . پرسپکتیو ) از سزار پلی و مایکل گریوز میخواستم که استادمون بهم گفت میتونم تو کتاب فضا . زمان . معماری پیدا کنم .... آخه من هرچی میرم تو اینترنت فقط عکس کاراشون رو نشون میده ... اما استادمون گفت باید عکسی از پلان . نما . پرسپکتیو از این معماران رو بهشون بدیم ... عکس از پلان . نما . پرسپکتیو ده تا از کاراشون رو ....
سلام.من کتاب رو دارم ولی همینجوری سریع نگاه کردم هرصفحه اش مدنظرتونه بگید اسکن کنم..........
  • Like 4
لینک به دیدگاه
سلام.من کتاب رو دارم ولی همینجوری سریع نگاه کردم هرصفحه اش مدنظرتونه بگید اسکن کنم..........
سلام ... والا من این کتاب رو ندارم ... ولی اونجاهایی رو در مورد سزار پلی معمار معاصر آرژانتینی و مایکل گریوز نوشتست رو میخوام .... حالا من نمیدونم تعداد صفحه هاش چقده ولی اگه اسکن کنین ممنونتون میشم ....
  • Like 4
لینک به دیدگاه
سلام ... والا من این کتاب رو ندارم ... ولی اونجاهایی رو در مورد سزار پلی معمار معاصر آرژانتینی و مایکل گریوز نوشتست رو میخوام .... حالا من نمیدونم تعداد صفحه هاش چقده ولی اگه اسکن کنین ممنونتون میشم ....
اینارو که گفتید پیدا نکردم!!!!!!!!!!!!!ککسی پیداکرد صفحه اش و بگه اسکن کنم
  • Like 3
لینک به دیدگاه

مطمئنید توی کتاب فضا زمان هست ؟

پل سزان هست که نقاشه ولی سزان پلی نداره !

• Like 3
لینک به دیدگاه

من در مورد سزار پلی و مایکل گریوز میخوام ... اینکه طرح هاشون چه ارتباطی به طبیعت داره و ایدشون چی بود و اینکه پلان هاشونو ... 10 تا از طرحهاشم به همین ترتیب ازمون خواسته... آخه استادمون گفته که تو این کتاب هست ....

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...