رفتن به مطلب

آیا از تغییرات سایت راضی هستید؟

تغییرات سایت  

11 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا از تغییرات سایت راضی هستید؟

• نه اصلا به هیچ وجه
    • بله

این نظرسنجی برای ارسال رای های جدید بسته شده است

ارسال های توصیه شده

در هم اکنون، Yamna 1 گفته است :

سوال واضح

کسی راضی هست؟

با سلام

البته که راضی هستم . دلیلشم اینه که نگاه به فردا رو دوست دارم و از تکرار ملول میشم. تازگی همیشه عالیه. مثه طبیعت که همیشه بخاطر تغییرات تازه شدنش دوست داشتنیه. 

لینک به دیدگاه
در 14 دقیقه قبل، فکور گفته است :

با سلام

البته که راضی هستم . دلیلشم اینه که نگاه به فردا رو دوست دارم و از تکرار ملول میشم. تازگی همیشه عالیه. مثه طبیعت که همیشه بخاطر تغییرات تازه شدنش دوست داشتنیه. 

???????????

لینک به دیدگاه

تغییرات سایت یعنی

رهایی از مدل های وابستگی تکراری در ضمیر ناخودآگاه.

رهایی از وابستگی های گذشته و خلق ارتباطات سالم و رشد دهنده جدید.

بخاطر همین موارد من حتی یوزر خودمم عوض میکنم. کلا تازگی به هر شکلی قشنگه و به خلق باور ها و نگرشهای جدید و توانمند کمک میکنه. 

لینک به دیدگاه
در 59 دقیقه قبل، فکور گفته است :

تغییرات سایت یعنی

رهایی از مدل های وابستگی تکراری در ضمیر ناخودآگاه.

رهایی از وابستگی های گذشته و خلق ارتباطات سالم و رشد دهنده جدید.

بخاطر همین موارد من حتی یوزر خودمم عوض میکنم. کلا تازگی به هر شکلی قشنگه و به خلق باور ها و نگرشهای جدید و توانمند کمک میکنه. 

من به نشانه اعتراض سکوت میکنم?

لینک به دیدگاه
در هم اکنون، Yamna 1 گفته است :

من به نشانه اعتراض سکوت میکنم?

خیلی خوشحال میشم دلیل مخالفت شما با تغییر سیماو بعضی آیتم های سایت رو بدونم .

لینک به دیدگاه
در 3 ساعت قبل، فکور گفته است :

خیلی خوشحال میشم دلیل مخالفت شما با تغییر سیماو بعضی آیتم های سایت رو بدونم .

سایت قبلی ساده و راحت بود میشد به سادگی همه مطالب رو به دست آورد... حتی اگه کسی وارد نبود...پیغام و گفتگو مشخض بود همه چی سرجاش بود

لینک به دیدگاه
در 17 ساعت قبل، Yamna 1 گفته است :

سایت قبلی ساده و راحت بود میشد به سادگی همه مطالب رو به دست آورد... حتی اگه کسی وارد نبود...پیغام و گفتگو مشخض بود همه چی سرجاش بود

ما یه مثل در زبان ترکی داریم که میگه : سو بیر یئرده قالسا , قوخار. یعنی آب اگه همیشه یه جا بمونه , گند میزنه .

شما آیا از همان گوشی موبایل استفاده میکنید که مثلا ده سال پیش خریده بودید؟ یا اگه گوشی موبایل شما خراب بشه , دوباره لنگه همونو میخرید؟ 

سایت هم مثه بقیه مظاهر زندگی ست. یعنی با تغییرش ذائقه کاربران بهتر میشه و نگاه تازه ای به انجمن خواهند داشت. برای من که این شکلی بوده , به همین دلیل از تغییرش حمایت میکنم. البته نظر شما هم برام محترمه. 

لینک به دیدگاه
در 3 ساعت قبل، فکور گفته است :

ما یه مثل در زبان ترکی داریم که میگه : سو بیر یئرده قالسا , قوخار. یعنی آب اگه همیشه یه جا بمونه , گند میزنه .

شما آیا از همان گوشی موبایل استفاده میکنید که مثلا ده سال پیش خریده بودید؟ یا اگه گوشی موبایل شما خراب بشه , دوباره لنگه همونو میخرید؟ 

سایت هم مثه بقیه مظاهر زندگی ست. یعنی با تغییرش ذائقه کاربران بهتر میشه و نگاه تازه ای به انجمن خواهند داشت. برای من که این شکلی بوده , به همین دلیل از تغییرش حمایت میکنم. البته نظر شما هم برام محترمه. 

1 من خودم ترکم

2 تغییر خوبه ولی در جهت مثبت

3 تغییرات گیج کننده هستش

با تشکر

لینک به دیدگاه
در 31 دقیقه قبل، Yamna 1 گفته است :

1 من خودم ترکم

2 تغییر خوبه ولی در جهت مثبت

3 تغییرات گیج کننده هستش

با تشکر

جهت تغییرات مثبته. اینکه حس می کنیم تغییرات مثبت نیست و گیج کننده هست، چون تغییرات عادت کلاً کار سختیه.

هیچ کس نمی تونه ادعا کنه که من خیلی راحت و سریع می تونم عادتمو تغییر بدم. تغییر عادت چیزیه که نیاز به زمان داره.

خود من هم بعد از تغییرات طول کشید یه سری چیزاشو بفهمم. شاید هنوز هم یه سریاشو متوجه نشده باشم. اما الان که به این سیستم عادت کردم، متوجه میشم که چقدر کار باهاش ساده تر و سریع تر هستش. ما حتی 8،9 سال پیش که سیستم انجمن همون بود و فقط ورژنش رو از نسخه 3 به 4 ارتقا دادیم، خیلیا ناراحت شدن که چرا این اتفاق افتاد، کار با ورژن جدید خیلی سخته و ... تازه اون موقع تغییرات خیلی کمتر از الان بود. ولی بالاخره تغییر بود.

اصلاً یه مثال واضح:

واسه من ویندوز 8 و 10 گیج کننده هستش و راحتی که با ویندوز 7 و xp دارم رو با اونا ندارم. چون عادت ندارم بهشون. در حالیکه پیشرفته تر هم هستن.

یا مثلاً نرم افزارها، بعضی از نسخه ها که بروز میشن، ظاهرشون ثابته، ولی بعضیا ظاهرشون هم تغییر میکنه. این تغییر باعث میشه یه کمی زمان ببره تا باهاش عادت کنیم. مثال واضح افیس 2003 و 2007 که تغییرات ظاهری زیاد بود. اوایل که با افیس جدید کار میکردم، خیلی گیج میشدم و گاهی وقتا حتی کلافه میشدم که چرا اینطوریه. ولی بعدش که عادت کردم، فهمیدم چقدر کار باهاش بهتره. همین اتفاق تو بعضی از نسخه های اتوکد یا خیلی از نرم افزارای دیگه هم بوده.

تغییر انجمن هم مثل همونا هستش. با عادت هست که تغییرات جا میفته. هر تغییری همینه. چه تغییر انجمن و نرم افزار و ... باشه. چه تغییر تو زندگی. که با عادت جا میفته واسمون و عادی میشه.

لینک به دیدگاه
در 1 ساعت قبل، Mohammad Aref گفته است :

جهت تغییرات مثبته. اینکه حس می کنیم تغییرات مثبت نیست و گیج کننده هست، چون تغییرات عادت کلاً کار سختیه.

هیچ کس نمی تونه ادعا کنه که من خیلی راحت و سریع می تونم عادتمو تغییر بدم. تغییر عادت چیزیه که نیاز به زمان داره.

خود من هم بعد از تغییرات طول کشید یه سری چیزاشو بفهمم. شاید هنوز هم یه سریاشو متوجه نشده باشم. اما الان که به این سیستم عادت کردم، متوجه میشم که چقدر کار باهاش ساده تر و سریع تر هستش. ما حتی 8،9 سال پیش که سیستم انجمن همون بود و فقط ورژنش رو از نسخه 3 به 4 ارتقا دادیم، خیلیا ناراحت شدن که چرا این اتفاق افتاد، کار با ورژن جدید خیلی سخته و ... تازه اون موقع تغییرات خیلی کمتر از الان بود. ولی بالاخره تغییر بود.

اصلاً یه مثال واضح:

واسه من ویندوز 8 و 10 گیج کننده هستش و راحتی که با ویندوز 7 و xp دارم رو با اونا ندارم. چون عادت ندارم بهشون. در حالیکه پیشرفته تر هم هستن.

یا مثلاً نرم افزارها، بعضی از نسخه ها که بروز میشن، ظاهرشون ثابته، ولی بعضیا ظاهرشون هم تغییر میکنه. این تغییر باعث میشه یه کمی زمان ببره تا باهاش عادت کنیم. مثال واضح افیس 2003 و 2007 که تغییرات ظاهری زیاد بود. اوایل که با افیس جدید کار میکردم، خیلی گیج میشدم و گاهی وقتا حتی کلافه میشدم که چرا اینطوریه. ولی بعدش که عادت کردم، فهمیدم چقدر کار باهاش بهتره. همین اتفاق تو بعضی از نسخه های اتوکد یا خیلی از نرم افزارای دیگه هم بوده.

تغییر انجمن هم مثل همونا هستش. با عادت هست که تغییرات جا میفته. هر تغییری همینه. چه تغییر انجمن و نرم افزار و ... باشه. چه تغییر تو زندگی. که با عادت جا میفته واسمون و عادی میشه.

نمیخوام??????

لینک به دیدگاه
در 2 ساعت قبل، Mohammad Aref گفته است :

این همه حرف زدم، تهش همین :banel_smiley_4:

خب نمیتونم ارتباط برقرار کنم چند روزه گمشدم اصلا نمیتونم پست بزارم:w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000:

لینک به دیدگاه
در 3 ساعت قبل، Yamna 1 گفته است :

خب نمیتونم ارتباط برقرار کنم چند روزه گمشدم اصلا نمیتونم پست بزارم:w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000:

خداییش این یکی رو یه اپسیلن هم نمیشه قبول کرد. یعنی اصلا واسم قابل هضم نیست :ws3:

چون تنها بخشی که میشه گفت تغییری نداشته همین قسمت بخش بندی تالارا و تاپیک زدن ایناس.

جدای از همه اینها

تاپیکای آموزشی هم گذاشتم:

https://www.noandishaan.com/forums/forum/4-راهنمای-کار-با-انجمن/

لینک به دیدگاه
در 18 ساعت قبل، Mohammad Aref گفته است :

خداییش این یکی رو یه اپسیلن هم نمیشه قبول کرد. یعنی اصلا واسم قابل هضم نیست :ws3:

چون تنها بخشی که میشه گفت تغییری نداشته همین قسمت بخش بندی تالارا و تاپیک زدن ایناس.

جدای از همه اینها

تاپیکای آموزشی هم گذاشتم:

https://www.noandishaan.com/forums/forum/4-راهنمای-کار-با-انجمن/

من باهات قهرم:w000::w000::w000:

لینک به دیدگاه
در در 30 دی 1397 در 11:35، فکور گفته است :

خدایا ...

مرا به خاطر گناهانی که
در طول روز با هزاران قدرت عقل
توجیهشان می کنم،
ببخش.....

خب:innocentsmily:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...