رفتن به مطلب

خوشحالم

rozegar

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 47
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:ws3: یه پروژه شروع کردم:a030:پروژه شاد کردن دوستان قدیمی

توصیه اکید به همه که شمام شروع کنید این پروژه رو....خیلی خوبه.... از طریق ملاقات حضوری- ایمیل- زنگ زدن- اس ام اس و .... به هرحال هر جور که می تونید خوشحالشون کنید...اینقد حس خوبی وقتی می بینم دوستام از کارم ذوق مرگ میشن:ws3: بعد از ظهرم میخوام یکی دیگه از دوستامو ذوق مرگ کنم... الان خوشحالم:w16:

زندگی کوتاه تر از اونی که فکرشو می کنید...اجازه ندین مشکلات این شادی ها رو ازتون بگیره:a030:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
:a030: هلال ماه رو دیدم........خیلی زیبا بود....دعا فرج رو خوندیم و کلی هم دعا کردم....واسه دوستامم دعا کردم و کلی انرژی فرستادم واسشون:hapydancsmil: امیدوارم همه به آرزوهاشون برسن:icon_gol:
لینک به دیدگاه
:ws28: دیروز یه ساعتی درس خوندم از عصر دیروز تا حالا تو استراحت مطلقم!!! دیشبم درست و حسابی نخوابیدم...الانم یه غذا توپ خوردم:ws3: یه خواب باحال بزنم....هم کم خوابی دیشب جبران شه...هم اینکه وظیفه واجب خوابیدن بعد ناهار رو که خیلی وقته انجام ندادم رو انجام بدم:ws3:
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

:ws3: رفتیم پارک...ترقه انداختیم...

تاب بازی هم کردیم...

و آقای نگهبان پارک داشت نی می زد....اینقد باحال بید.... کلا حس و حال خوبی بید:hapydancsmil:

در ضمن امتحانمم خراب کردم:icon_pf (34):من که قرار هست واسه اعلام نتایج گریه کنم....الان رو با خوشحالی سر می کنم...این گریه بعد امتحانم طلب می مونه واسه اعلام نتایج:banel_smiley_4:

پس الان خوشحالیم

لینک به دیدگاه

:hapydancsmil: سوپ پزیدم:hapydancsmil: ته نگرفت...نسوخت...:hapydancsmil: رنگ و بوش که خیلی خوب شده...امیدوارم طمعشم خوب باشه:hapydancsmil:

الان احساس سرآشپز بودن بهم دس داده:w02:

لینک به دیدگاه

:hapydancsmil: کیک پزیدم...قیافه اش اونجور که خواستم نشده ولی امیدوارم طمعش خوب شده باشه:hapydancsmil: سوپ دیشبم خیلی خوشمزه بود:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

:hapydancsmil: یه پروژه داشتم شاد کردن دوستان قدیمی:ws3:

اینقد جواب داد:hapydancsmil:

خدا چن برابر دلمو شاد کرد.....یه کسایی اس دادن که اصلا فکرشم نمی کردم:icon_gol: :icon_gol: دوستای چند سال پیشم....

الانم یکیشون پیام داد:hapydancsmil: مرسی خدا جونم

لینک به دیدگاه

:ws3: الان به دو تا از دوستام که منو بی وفا و نامرد می دونن اس دادم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

:hapydancsmil: یه لیوان بزرگ شربت زدم گذاشتم فریز تگری شه واسه دم اذون:hapydancsmil:چقد امروز تشنه ام

سر سفره افطارم همه دوست جونامو دعا می کنم ..اول سالم و سلامت باشه و بعد هم حاجت روا شن:icon_gol:

هر کس این نوشته رو خوند با پروژه شاد کردن دوستان همراه شه و دوستاشو شاد کنه:hapydancsmil:اینقد انرژی بخشه:icon_gol:

لینک به دیدگاه

شیره ی درخت بنه بخور هر درد معده ای رو درمان می کنه روزی یه مثقال بخور تا زمانی که خوب بشی

خیلی خاصیت داره زخم رو درمون می کنه برا دندون هم خوبه:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

:hapydancsmil: با دو تا از دوستای قدیمیم حرفیدم... کلی ذوقیدم پشت تلفن :hapydancsmil:

چند تا جمله خوشملم دیدم که ذوقیدم.... از اونجایی که خیلی خوبم میزارم اینجا تا شما هم بذوقین

" بخشی از زندگی چیزی است که ما خود می‌سازیم. بخش دیگر را دوستانی می‌سازند که انتخاب می‌کنیم."

" آن دوستی را که در برنامه‌اش برای من وقت پیدا می‌کند ارج می‌نهم، اما آن دوستی را که بدون مراجعه به برنامه‌اش برای من وقت پیدا می‌کند عزیز می‌دارم."

:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...