رفتن به مطلب

تاپیک برتر هفته!!!!!!

ارسال های توصیه شده

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خوب از اسمش معلومه دیگه :banel_smiley_4:

مسابخه ای برای انتخاب تاپیک برتر هفته!!!! :a030:

هر تاپیکی بهتر باچه به کمک ادمین برحسب مفید بودن اون تاپیک به استارترش چند امتیاز داده میشه!!!!!!!!:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 40
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهتره برای این که راحت تر بشه نظر داد، هر کسی که تاپیک می زنه ، لینک تاپیک رو بذراره و مختصری از موضوعش در اینجا توضیح بده

تصویب شد!!!!!

لینک به دیدگاه
به همین سادگی؟؟؟؟؟

اوکی ...پس یه نطر دیگه هم دارم

بی زحمت اون رو هم به همین سرعت تصویب کنین

اسپم آزاد

لطفا زنگ همسایه رو بزنین!!!!!!!

(تا خون در رگ ماست - اسپمر سرور ماست)

لینک به دیدگاه
لطفا زنگ همسایه رو بزنین!!!!!!!

(تا خون در رگ ماست - اسپمر سرور ماست)

زنگشون خرابه

اگه میشه شما درو باز کنین ، من از دیوار حیاطتون میپرم میرم اون ور

چرا هی منو مجبور به اسپم می کنی؟:w00:

من به سجاد قول دادم که کاری به تالار سهل نداشته باشم تا امتحانشو بده ، بعدش جبران کنم:w00:

لینک به دیدگاه
زنگشون خرابه

اگه میشه شما درو باز کنین ، من از دیوار حیاطتون میپرم میرم اون ور

چرا هی منو مجبور به اسپم می کنی؟:w00:

من به سجاد قول دادم که کاری به تالار سهل نداشته باشم تا امتحانشو بده ، بعدش جبران کنم:w00:

من چیکاره بیدم؟؟؟؟؟؟؟

خودت دوس دالی

آها همسایمون خونه نی!!!!!

لینک به دیدگاه
دوست عزيز بنظرم بهتر بود چند تا تاپيک رو انتخاب ميکردي و نظر سنجي ميذاشتي :icon_gol:

عزیز دل

هر تاپیکی که کاندید بشه اینجا معرفی میشه

بعد طبق استقبال کاربرها و یه سری شرایط مثل اینکه چخده بار علمی و مفهومی اینجور چیزا داره بهترینش رو انتخاب میکنیم

حالا با نظر مدیریت (که میشه دیکتاتوری) یا با نظر سنجی توی تواپیک جداگانه برای هر هفته (دمکراتیک)!!!!!!

لینک به دیدگاه
خوب بنظر من تاپيک مهاجرت يکيشه!! :ws3::ws3:

نه دیگه، خود صاحابش باید بیاد بگه

آخه جایزه به اون میرسه

بعدشم لینک بده تا مورد بررسی قرار بگیره!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

یه کم همه چی قر و قاطی شد

داریم میگیم بهترین تاپیک هفته....خب پس باید یه هفته صبر کنیم تا همه ی تاپیک های اون هفته زده بشن و خونده بشن ....بعدش چه روزی قراره رای گیری بشه؟ مگه اینکه هفته ی بعدش رو هم بذاریم نظر سنجی....مثلاً دو روز

چون اینجوری که هر روز چندتا تاپیک زده میشه و بخوایم در موردش نظر بدیم ، بعد یهو روز آخر هفته یه تاپیک خیلی خوب زده بشه ....نمی دونم....یه کم باید قانونمدتر بشه...یه کم بیشتر روش بحث و فکر بشه

لینک به دیدگاه
یه کم همه چی قر و قاطی شد

داریم میگیم بهترین تاپیک هفته....خب پس باید یه هفته صبر کنیم تا همه ی تاپیک های اون هفته زده بشن و خونده بشن ....بعدش چه روزی قراره رای گیری بشه؟ مگه اینکه هفته ی بعدش رو هم بذاریم نظر سنجی....مثلاً دو روز

چون اینجوری که هر روز چندتا تاپیک زده میشه و بخوایم در موردش نظر بدیم ، بعد یهو روز آخر هفته یه تاپیک خیلی خوب زده بشه ....نمی دونم....یه کم باید قانونمدتر بشه...یه کم بیشتر روش بحث و فکر بشه

از این جمعه تا هفته بعد 5شنبه تاپیکایی که زده شدن شرکت داده میشن

بعد جمعه ها نظرسنجی برگذار میشه!!!!!

البت برا سیکل و هفته ای که گذشت

یعنی اینجوری

(جمعه- شنبه- یک- دو- سه- چهار- پنج- جمعه- شنبه- یک- دو- سه- چهار- پنج- جمعه)

شد؟؟؟؟؟/

لینک به دیدگاه

بنظرم باید ملاک های برتر بودن یک تاپیک مشخص بشه. ملاک و معیار تاپیک مشخص کننده برتری اونه یا استقبال کاربران یا محتوای بحث ؟

اینو مشخص بکنید میشه نظر داد . در غیر اینصورت هر شخصی با توجه به ایده آلهای خودش نظر میده و تصمیم نهایی ممکنه مورد قبول خیلی ها نباشه.

من به سهم خودم در این نظر سنجی شرکت نخواهم کرد و خواهشآ تاپیکهای منم شرکت ندهید. از نظر من همه تاپیکها بجز معدودی از آنها خوب و عالی هستند.

لینک به دیدگاه
بنظرم باید ملاک های برتر بودن یک تاپیک مشخص بشه. ملاک و معیار تاپیک مشخص کننده برتری اونه یا استقبال کاربران یا محتوای بحث ؟

اینو مشخص بکنید میشه نظر داد . در غیر اینصورت هر شخصی با توجه به ایده آلهای خودش نظر میده و تصمیم نهایی ممکنه مورد قبول خیلی ها نباشه.

من به سهم خودم در این نظر سنجی شرکت نخواهم کرد و خواهشآ تاپیکهای منم شرکت ندهید. از نظر من همه تاپیکها بجز معدودی از آنها خوب و عالی هستند.

پوزش که رنگارنگش کردم

محتواش، قدرت جذب افکار عمومی، اثرگذاری روی کاربرها و اینجور موارد!!!!

مشخص کردم!!!!!!!

نظرسنجی یعنی همین دیگه، هرشخصی بر حسب علایقش میاد به مباحثی که مطرح شده رای میده!!!!!!!

ما کسی رو شرکت نمیدیم

هر کاربری علاقه داشته باشه، تاپیکی که تو اون هفته زده رو میاد معرفی میکنه و ما هم چنتا از بهترینها رو تو مسابخه شرکت میدیم!!!!!

نظر لطفتونه، امیدوارم همینجور بهتر بشه!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

خب دموکراتیکش میکنیم

مثلا پمجشنبه وجمعه هرکاربری که حضور داشت تو اون هفته ای که گذشته سه تا تاپیک انتخاب میکنه وبا دلیل توضیح میده انتخابشو

مجموع اراها میشه بهترین تاپیک هفته

من چندهزارسالی خلقتم جابجا شده:ws3:

لینک به دیدگاه
خب دموکراتیکش میکنیم

مثلا پمجشنبه وجمعه هرکاربری که حضور داشت تو اون هفته ای که گذشته سه تا تاپیک انتخاب میکنه وبا دلیل توضیح میده انتخابشو

مجموع اراها میشه بهترین تاپیک هفته

من چندهزارسالی خلقتم جابجا شده:ws3:

فک کنم سال 4هزار داری سر میکنی!!!!!!!!!!

راستی آغا ظهور کرد آخرش؟؟؟؟؟؟؟

------------

اینجوری فک کنم بیتر بشه ها

http://www.noandishaan.com/forums/showpost.php?p=138917&postcount=15

حالا بازم میل خودتونه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...