رفتن به مطلب

اخبار محک

pooran.mehr

ارسال های توصیه شده

محک26 آبان میزبان یکی از فوتبالیست های کشور بود، کریم باقری بازیکن محبوب تیم پرسپولیس و تیم ملی، در محک حضور یافت وپس از ملاقات با کودکان با آنان عکس یادگاری گرفت. کودکان در اتاق های خود با اشتیاق منتظر بودند تا نوبت ملاقات آنها برسد و بتوانند از نزدیک با وی گفتگو گنند، باقری نیز با تک تک کودکان و خانواده هایشان ملاقات کرد و آنان را برای ادامه درمان و امید به بهبودی تشویق کرد. حضور هنرمندان و ورزشکاران در محک، موجب می شود کودکان و خانواده های آنان لحظه هایی پر از شادی و نشاط را تجربه کنند و ساعت هایی عاری از دغدغه و رنج بیماری را پشت سر بگذارند. حضور این عزیزان، به دور ازقالب شهرت ودغدغه های روزمره، در کنار کودکان می تواند به اندازه یک دوره شیمی درمانی مفید باشد و از رنج بیماری آنان بکاهد، چنانکه پس از حضور کریم باقری تا چند روز کودکان در این مورد گفتگو می کردند وشورو شادی وصف ناپذیری تا مدتی محیط بیمارستان را فرا گرفته بود.از حضور این فوتبالیست محبوب کشور قدردانی می کنیم

لینک به دیدگاه

امیدواریم روزی برسد که کودکان مبتلا به سرطان در کنار تمامی ورزشکاران و هنرمندان محبوب کشور، بهبودی کامل خودرا جشن بگیرند

nx9a4cyh1evl5vue38ge.jpg

yq7in9vlqvse8ajrs4tj.jpg

c9e3wjls5lyhnev4y0.jpg

9rhwcm98drakej4cux1r.jpg

لینک به دیدگاه

کامنت خانم علی نیا: دیدمشون لمسشون کردم با اون ها بازی کردم گریه کردم رقصیدم، دوستشون دارم بیشترشون دیگه بین ما نیستن ولی یادشون همیشه با من میمونه، نگاه مهربون و قشنگشون هیچ وقت یادم نمیره ، اینکه تو بدترین حال نگران پدر و مادرشون بودن از اینکه اونا رو تنها بزارم بیشتر قصه دار بودن اونها واقعا فرشته های روی زمینن

لینک به دیدگاه

همیاران گرامی: همه ی عابر بانکهای بانک ملی، بانک صادرات و بانک کشاورزی در سراسر کشور گزینه ی کمک به محک رو اضافه کرده اند

لینک به دیدگاه

در صورت تمايل به شرکت در طرح خريد لباس عيد براي کودکان محک فرم ذيل را تکميل فرماييد.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

کوچکترین عضو محک

4315_81797637410_56202027410_2227385_1387951_n.jpg

زندگی تکثیر ثروتی است که نامش محبت است .چه لطیف است حس آغاز زندگی ،چه زیبااست اندیشیدن به نخستین تنفس چه اندازه عجیب است روز ابتدای بودن

ووقتی همه اینها رنگی از عشق وبویی از محبت می گیرد به شیرینی آن بیشتر پی می بریم .

پارسا فقط 4 روز است که از شهد زندگی می چشد وکوچکترین عضو محک است پدرش از همین روزهای اول آهنگ دوستی وعشق را اینگونه در گوش او می نوازدونگاهش قاب میشود در پس آن لبخند که به کودکان محک شورونشاط زندگی می بخشد.

تا وقتی پارسا بزرگتر شد بداند که اولین قدم هایش را درراه حمایت از کودکان معصوم محک برداشته است .

لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...