رفتن به مطلب

مروری بر خاطرات ( قدیمیای حاضر بیان حاضری بزنیم بگید الان در چه حالین؟؟؟ )

پست های پیشنهاد شده

• پاسخ 215
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست های محبوب

سلام به همگی  اقا من چند هفته پیش اینجا پست گذاشتم ارسالم شد ولی الان نیس ? اصن انگار کودتا شده معلوم نیس چی به چیه ? حالشم ندارم دوباره تایپ کنم ? خوشحالم از دیدنتون از قدیمیا  ایشالا سلامت باشین 

با اومدن پیام رسان های گوشی انجمن وارد فاز غیر فعالی خودش شد . الان با اومدن کرونا و تغییر سبک کسب و کارها به نظرم همه دوباره به لپتاپ و فضای مجازی برگشتن هر چند به نظر من غیر ممکنه کسانی اینجا خاطره خوبی داشتن و اینجا را برای همیشه فراموش کرده باشن و سر نزنن من که غیر فعال انجمن بودم تا حالا سر زدم و هستم معلوم  که اون فعال ها حتما سر میزنن شاید فقط بعنوان خواننده مطالب آیدی فعال های انجمن در دوره های گذشته قطعا هستن شاید با آیدی دوم ولی خیلی خوب میشد همه با آیدی اصلی شون دوباره

8 سال گذشت مثل برق و باد ............ عجب روزگاری بر ما گذشته خبر نداشتیم احسن بر حضرت ترمه و دورد بر روان آن سه گربه ی ملوست ما هم یه زمانی در مهندسان بودیم و بعدش به دعوت یه سری دوست ناباب از جمله علیرضا هاشمی اومدیم اینجا، البته علیرضا عشقه و فعالیت علمی پژوهشی و هنری رو در اینجا رسما دنبال کردیم من در یک خانواده مذهبی در سال 67 چشم به جهان گوشودم نمیدونم چرا یهو فاز چشم به جهان اون هم در خانواده مذهبی گرفتم و البته تنها چیزی که اینجا ادامه ندادیم فعالیت علمی فرهنگی بود خلاصه که اومدم

خوب خوب سلووووووم:ws3:

من دقیقا نمیدونم قدیمی حساب میشم یا نه اما تقریبا اکثر قدیمیارو میشناسم:hapydancsmil:به دلیل شیطنت بیش از اندازه شاید اکثرا هم منو بشناسن..به به

منم که اومدم اینجا سال چهار کارشناسی بودم یا سه دقیق یادم نیس....الان ارشدم رو هم گرفتم تو رشته مخابرات یه سال و خورده ایه تموم شده. .27 سال و خورده ای هم سنمه:ws3:

پیرم پیییییبر...بعععد دیگه کار میکنم تو یه شرکت خوب و معتبر و قوی...خداروشکر..البته به تازگی......

بعععد احتمالا اخرین باری ک همه منو دیدین خیلی چاق بودم الان لاغر شدم:ws28:

دیگه این تغییرات من بود..فقط اینکه من همچنان سر میزنم به انجمن هرچند فعالیتی ندارم اما ترک موضع نکردم..دوستای خوبی پیدا کردم از انجمن..

کلی دوسشون دارم...مستدادم باشند:ws3:

وو اینکه من خیلی عاشق نی نی و این چیزا بودم همچنان هم هستم:ws3:

دیگه دیگهههههه....هیچی دیگه همینا:ws3:

لینک ارسال

اااا یادم رفت بگم من یه پیام اخطار دارم از ممد....اونم به خاطر دعوام بود با سید مهدی حسینی:ws28:

یادم میوفته خندم میگیره...اره دیگه اینجوریا جنگجوی کوهستان بودم:ws28:

مدیرم بودممممااااااا...ممد میدونه...خیلی خوبم:ws3:

لینک ارسال

یک ترمه ی واقعی همیشه یک ترمه می مونه :ws28:

معلومه که هستم اما گرفتارِ کهولت سن شدم خیلی چیزا یادم نمیاد انگار

اون ترمه که من میشناسم شمالی بود. کچلم بود.:ws3: خیلی هم سعی داشت اثبات کنه مو داره. :ws28:

عاقا شما همان ترمه ای؟ همان آشنای قدیمی؟
لینک ارسال

اااا یادم رفت بگم من یه پیام اخطار دارم از ممد....اونم به خاطر دعوام بود با سید مهدی حسینی:ws28:

یادم میوفته خندم میگیره...اره دیگه اینجوریا جنگجوی کوهستان بودم:ws28:
مدیرم بودممممااااااا...ممد میدونه...خیلی خوبم:ws3:

با من کی دعوا کردی؟؟؟؟:ws28::ws28:
انقد زیاد دعوا کردم یادم نمیاد سر چیو چجوری بود دعوامون:ws28::ws28:

خداروشکر تا حالا هم اخطار نگرفتم:ws3:

یادش بخیر خدایی
لینک ارسال