رفتن به مطلب

Fatek hmi

ارسال های توصیه شده

سلام

بنده میخاستم یه پروژه با رسپی ها برنامه ریزی کنم، هرچی بروشورها رو خوندم چیز کاربردی و عملیاتی پیدا نکردم، چجوری میتونم از رسپی ها استفاده کنم؟

اصول آماده سازی فایل اکسل csv جهت رسپی چطوریه؟

نحوه ی ارتباط نرم افزاری رسپی ها با توابع plc fatek چجوریه (خواندن داده های رسپی ها توسط توابع plc) ؟

لینک به دیدگاه
سلام

بنده میخاستم یه پروژه با رسپی ها برنامه ریزی کنم، هرچی بروشورها رو خوندم چیز کاربردی و عملیاتی پیدا نکردم، چجوری میتونم از رسپی ها استفاده کنم؟

اصول آماده سازی فایل اکسل csv جهت رسپی چطوریه؟

نحوه ی ارتباط نرم افزاری رسپی ها با توابع plc fatek چجوریه (خواندن داده های رسپی ها توسط توابع plc) ؟

درود دوست عزیز

منظورتون از رسپی ، recipe نویسی هستش؟؟؟

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سید بزرگوار بنده منابع در دسترس رو خواندم ولی اطلاعات عملیاتی نمیدن،مثلا هنگام ورود اطلاعات در فایل اکسل با پسوند csv ، صفر و یک های رجیسترهای مدنظر جهت اعمال در Plc چجوری وارد میشن؟(چون میخایم هر بیت هر رجیسترمون یک خروجی رو ( با استفاده از تابع بیت شیفت ماتریس) فعال بکنه)

مثلاً در هنگام ورود مقدار رجیستر عدد متناظرش وارد میشه؟و آیا این برداشت شخصی بنده که معادل عددی هر عدد دسیمال در مبنای دودویی انحصاری هستش درسته؟

ممنون میشم اگه راهنماییم بکنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...