رفتن به مطلب

قوانین تالار مهندسی برق انجمن نو اندیشان

سمندون

کاربران گرامی :

این مقررات و قوانین تماما جهت : نظم و سهولت و داشتن انجمنی بهتر ، منظم تر و پر محتواتر تدوین شده است .

رعایت این قوانین از سوی ما و شما به بهبود و ارتقا سطح کمی و کیفی انجمن کمک شایانی خواهد نمود .

عدم آگاهی و آشنا نبودن به قوانین زیر توجیه قابل قبولی برای رعایت نکردن مقررات نیست ، ولذا خواهشمندیم قبل از هرگونه ارسال قوانین بخش را مطالعه نمایید زیرا رعایت قوانین زیر لازم الاجرا و الزامی است.

 ماده ی اول) ارسال هرگونه پست خلاف قوانین جرائم رایانه ای و قوانین کلی سایت ممنوع است

 ماده ی دوم) برای ارسال پست یا تاپیک خود انجمن مناسب را انتخاب کنید. قبل از ارسال پست یا تاپیک از تکراری نبودن پست اطمینان حاصل کنید، با جستجو در تالار

 ماده ی سوم) لطفا از ارسال مطالب با تایپ انگلیسی و لاتین و فینگیلیش جددا خودداری کنید و حتما از تایپ فارسی استفاده کنید .

 ماده ی چهارم) لطفا از ارسال هرگونه هرزنامه و اسپم و پستهای چند کلمه ای و یا پست تشکر خودداری نمایید .

برای مباحث دوستانه از تاپیک مخصوص گفتگو و پاتوق استفاده کنید، درج هرگونه پست اسپم در تالارها و تاپیکهای دیگر با دریافت اخطار و کسر امتیاز همراه خواهد بود.

ماده ی پنجم) لطفا از عناوین و تیترهای مناسب جهت ارسال تاپیکهای خود استفاده کنید .

در ارسال تاپیک نرم افزار ها یا دانلودها صرفا به درج توضیحات انگلیسی اکتفا نکنید و درج نام صحیح و کامل و ورژن و توضیحات فارسی و کارایی برنامه همراه با اسکرین شات و نمایی از محیط برنامه ضروری است و تاپیکهایی که گنگ و از این نظر نامفهوم تشخیص داده شوند بسته و سپس حذف خواهند شد .

 ماده ی ششم) احترام به عقاید ، شخصیت ، و سلایق کاربران و یا مدیران از قوانین الزامی این بخش است .

ارسال هرگونه تاپیک و یا پست با قصد تخریب و زیر سوال بردن اشخاص و یا سایت ممنوع است و موضوع بلافاصله حذف و کاربر به تناسب اقدام خود اخطار خواهد گرفت و یا دسترسی وی برای همیشه از سایت قطع خواهد شد .

ماده ی هفتم) تشکر نمودن از دوستان و زحمات کاربران را فقط با دکمه ی تشکر انجام دهید . پستهای تشکر طبق صلاحدید مدیران بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد .

 ماده ی هشتم) کاربران محترم خود مجاز نیستند که در مورد کاربران دیگر تصمیم گیری نمایند و مانند مدیران پست و قوانین را به کاربران تکلیف نمایند ، در صورت مشاهده تخطی از قوانین با پیام خصوصی به مدیر تالار اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

 ماده ی نهم) لطفا هرگونه انتقاد و پیشنهاد خود را نسبت به مدیران و کاربران در پیغام خصوصی مطرح سازید تا ما را در پیشبرد و پیشرفت هر چه بهتر سایت خودتان یاری کنید و از باز نمودن تاپیکهای تند انتقادی در انجمن نسبت به مدیران و یا سایر کاربران خودداری نمایید .

ماده ی دهم) درج منبع تاپیک یا پست در صورت کپی کردن آن ضروری بوده و حدالامکان تلاش نمایید برای تاپیکهای خود برچسب های مناسب تهیه کنید.

 تبصره 1 : گذاشتن هرگونه پستی که به هر نوع تبلیغ وب سایتهای دیگر در این فروم محسوب شود اکیدا ممنوع هست .

تبصره 2 : چنانچه کاربری موضوع و یا مطلبی را از شخص و یا اشخاص دیگری از وبسایت های دیگری بدون ذکر منبع کپی کرده باشد (مطلب دارای حق کپی رایت قانونی و ثبت شده) موضوع در انجمن مدیران مطرح و مطابق با مقررات در مورد وی تصمیم گیری و اقدام خواهد شد .

چنانچه در قوانین فوق مواردی پیشبینی نشده باشد و یا خارج از قوانین فوق مواردی صورت گیرد ، رأی مدیران بخش و سایت ، ملاک قرار خواهد گرفت.

×
×
  • اضافه کردن...