رفتن به مطلب

ساعت رسمی کشور از ساعت ۲۴ امشب تغییر می کند

ارسال های توصیه شده

بر اساس قانون در ساعت ۲۴ روز سی ام شهریور ساعت رسمی کشور یک ساعت به عقب برمی گردد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما از اراک ؛ بر اساس قانون مجلس شورای اسلامی مصوب ۱۳۸۶ ، هرسال ساعت رسمی در ساعت ۲۴ روز سی ام شهریور یک ساعت به عقب برمی گردد.

طبق این قانون ، ساعت رسمی کشور هرسال در ساعت ۲۴ اول فروردین ماه یک ساعت به جلو کشیده می شود ودر ساعت ۲۴ روز سی ام شهریور به حالت سابق برمی گردد.

قانون تغییر ساعت رسمی کشور مهرماه سال ۱۳۸۶ در مجلس شورای اسلامی تصویب و به تائید شورای نگهبان رسید و برای اجرا به معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری ابلاغ شد.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

بر اساس قانون در ساعت ۲۴ روز سی ام شهریور ساعت رسمی کشور یک ساعت به عقب برمی گردد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما از اراک ؛ بر اساس قانون مجلس شورای اسلامی مصوب ۱۳۸۶ ، هرسال ساعت رسمی در ساعت ۲۴ روز سی ام شهریور یک ساعت به عقب برمی گردد.

طبق این قانون ، ساعت رسمی کشور هرسال در ساعت ۲۴ اول فروردین ماه یک ساعت به جلو کشیده می شود ودر ساعت ۲۴ روز سی ام شهریور به حالت سابق برمی گردد.

قانون تغییر ساعت رسمی کشور مهرماه سال ۱۳۸۶ در مجلس شورای اسلامی تصویب و به تائید شورای نگهبان رسید و برای اجرا به معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری ابلاغ شد.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

چقدر بده این اتفاق :icon_pf (34):ساعت 4 هوا شروع میشه به تاریک شدن اصلا رو مخه

حالا اینارو ولش کن ، نزدیک 24 ساعته نشستم ببینم یک تکه کیک میدی ما بخوریم یا نه :ws28:

لینک به دیدگاه
چقدر بده این اتفاق :icon_pf (34):ساعت 4 هوا شروع میشه به تاریک شدن اصلا رو مخه

حالا اینارو ولش کن ، نزدیک 24 ساعته نشستم ببینم یک تکه کیک میدی ما بخوریم یا نه :ws28:

تو تولدت کیک دادیییییی نههههههههههه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
تو تولدت کیک دادیییییی نههههههههههه:banel_smiley_4:

بودی اونروز ؟ یک نخ سیگارم حتی کادو ندادی :sigh:

باز من چار تا گل مفتی از جیب انجمن بهت دادم :ws28: الانم دیدم فقط خودمو این ممده بهت تبریک گفتن ! من جات بودم یک بسته لایت میفرستادم ، حالا ما که گفتیم یک نخ بابا

شوخی میکنم باو.......:ws28:

لینک به دیدگاه
بودی اونروز ؟ یک نخ سیگارم حتی کادو ندادی :sigh:

باز من چار تا گل مفتی از جیب انجمن بهت دادم :ws28: الانم دیدم فقط خودمو این ممده بهت تبریک گفتن ! من جات بودم یک بسته لایت میفرستادم ، حالا ما که گفتیم یک نخ بابا

شوخی میکنم باو.......:ws28:

نبودم اون روز ولی یادم بود :ws3:

سیگار بدههههه

اره از معرفت زیاد اینجا که فقط شما دونفر گفتید :icon_razz::icon_razz:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...