رفتن به مطلب

تغییر ساختار فعالیتی سایت و دعوت به همکاری

ارسال های توصیه شده

سلام خدمت دوستان نواندیش

با توجه به پتانسیل موجود در نواندیشان که از هشت سال فعالیت دوستان مختلف بدست اومده، ساختار فعالیتی سایت نواندیشان رو تغییرات اساسی دادیم و به سمت رسمی تر کردن فعالیت ها پیش رفتیم و اینکه بسترها و فرصت های درآمدزایی رو برای اعضایی که علاقه مند هستن جور کنیم :a030:

به خاطر همین هدف، ساختار صفحه اصلی سایت رو تغییرات اساسی دادیم و پوست اندازی کاملی در صفحه اصلی سایت انجام شد :w16:

قالب جدید سایت کاملاً رسپانسیو (قابل انعطاف در صفحات با عرض های مختلف مثل تبلت و موبایل و ...) بوده و فقط بر مبنای مطالب انجمن نیست. تو ساختار جدید 4 دپارتمان مختلف برای نواندیشان تعریف شده:

دپارتمان پروژه (لینک دپارتمان)
برای انجام پروژه های نرم افزاری و حرفه ای، کدنویسی، طراحی های گرافیکی و 3دی یا طراحی سایت و ... (نه پروژه های دانشجویی)

دپارتمان پژوهش (لینک دپارتمان)
برای تهیه مقالات علمی، پروپوزال ها و طرح های پژوهشی، انجام تحقیقات علمی، ترجمه، مشاوره تحصیلی و ... (نه انجام پایان نامه و پژوهش های دانشجویی)

دپارتمان آموزش (لینک دپارتمان)
تهیه دوره های آموزشی مختلف در حال حاضر به صورت آنلاین

دپارتمان فروش (لینک دپارتمان)
که مربوط به بخش فروشگاه و بحث بازاریابی هستش.

در کنار این دپارتمان ها، برای محتوا و مطالب بخش صفحه اصلی سایت، اقدام به جذب هیئت تحریریه کردیم که در حال رایزنی هایی هم هستیم تا امتیازات خاصی رو هم برای این اعضا در نظر بگیریم. (جذب هئیت تحریریه)

دوستان عزیزی که علاقه مند به همکاری در هرکدوم از این بخش ها هستن می تونن تو بخش صفحه اصلی سایت برن و درخواست بدن :w16:

همینطور خوشحال میشیم نظرات دوستان عزیز رو در مورد قالب و ساختار جدید سایت بدونیم :a030:

https://www.noandishaan.com/

لینک به دیدگاه

سلام داداش مدیر
چقد قشنگ شده دستتون درد نکنه:icon_gol:
من همیشه هستم ولی احتمالا اواخر مهر بیشتر وقت دارم میتونم در خدمت باشم البته اگه قابل بدونید

لینک به دیدگاه

سلام

خسته نباشيد ميگم به همه دوستاني كه به قول آقا محمد ٨سال زحمت كشيدن پا به پايه انجمن براي بهتر ديده شدن تلاش كردن.

كاش آقامحمد نامي از كسي كه طراحي زيباي اين دپارتمان ها رو انجام دادن ميبرديد.لذت بردم از مرتب بودن و سادگي و زيبا بودن همه دپارتمانها...ممنونم خسته نباشيد بابت طراحي دلنشين و زيباتون.

ضمن اينكه ميترسم حرفي بزنم نتونم عمل كنم.پس قولي نميدم كه حتما و ١٠٠٪‏تو بخشي خواهم بود.ولي قطعا كمكي از دستم بربياد دريغ نميكنم.

خسته نباشيد آقا محمد،آقا مهدي.

منتظر موفقيت بيشتر انجمن نوانديشان هستيم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام داداش مدیر

من همیشه هستم ولی احتمالا اواخر مهر بیشتر وقت دارم میتونم در خدمت باشم البته اگه قابل بدونید

سلام
چی قشنگ شده:ws52:
لینک به دیدگاه

سلام. ببخشید یه هفته ای نبودم و نتونستم جواب دوستان رو بدم :icon_redface:

سلام داداش مدیر

سلام. خواهش میکنم.

هروقت آمادگیش رو برای هرکدوم از بخش ها داشتین، می تونین فرم مربوطش رو پر کنید و درخواست بدید :a030:

سلام خیلی کار قشنگیه

من در حد توان هستم

خوشحال میشیم تو بخش هایی که علاقه مند هستید، همکاری داشته باشیم :a030: برای هرکدوم که مایل بودید، فرمش رو می تونید پر کنید.

سلام

خسته نباشيد ميگم به همه دوستاني كه به قول آقا محمد ٨سال زحمت كشيدن پا به پايه انجمن براي بهتر ديده شدن تلاش كردن.

كاش آقامحمد نامي از كسي كه طراحي زيباي اين دپارتمان ها رو انجام دادن ميبرديد.لذت بردم از مرتب بودن و سادگي و زيبا بودن همه دپارتمانها...ممنونم خسته نباشيد بابت طراحي دلنشين و زيباتون.

ضمن اينكه ميترسم حرفي بزنم نتونم عمل كنم.پس قولي نميدم كه حتما و ١٠٠٪‏تو بخشي خواهم بود.ولي قطعا كمكي از دستم بربياد دريغ نميكنم.

خسته نباشيد آقا محمد،آقا مهدي.

منتظر موفقيت بيشتر انجمن نوانديشان هستيم:icon_gol:

خوشحال میشیم هروقت می تونستین همکاری کنید :a030:

طرح صفحاتش هم خودم زدم که البته بعضی صفحاتش یه کمی هنوز ناقصه که بعد از راه افتادن کاملتر میشن.

لینک به دیدگاه

:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:

آورین

به قول خودت خوبی آقا ؟ :ws3:
ببین من یک تجربه ای تو ده روز گذشته داشتم که فکر کنم سر تو مقام عظمای انجمن و بیتش درد میکنه برای این حرفها
یک حسن این انجمن شما اینه که تو تخصصهای مختلف تالار بندی و کاربر داره (حالا میگیم تخصص و کاربر ، تو هم بگو همینو :ws3:)
اما قصه چیه؟
هفته پیش تو یک گروهی یجا یکسری داشتن شرو ور میگفتن و یهو چت کردن و یک فتوای عجیبی دادن که برام جالب بود که از این شرو ور ها هم بلدن ؟ فکر هم نمیکردم مثل مورو ملخ بریزن استقبال کنن از حرف طرف
این گروهه فقط روی یک موضوع کار میکنه (فرض کن فقط یک تالار) همه توش سر در گم هستن و هی مزخرف آپلود میکنن و خب منم مثل اونا مزخرفات خودمو میذارم و فقط مزخرفات جفنگ تره میدونی چرا ؟ تو تو هیچ کجای این اینترنت نمیتونی یک خط از من پیدا کنی که از جایی لینک داده باشم یا کپی کرده باشم و خلاصه این حرفها ، هر چی هر جا بلغور کردم از خودم بوده و مالکشم خودم بودم :ws28:
تو این گروهه هم فیلمای دستی و آماتوری خودمو میذاشتم و توضیحی هم زیرش که مثل خودت همه میگفتن چی میگی معلوم نیست :ws28: ولی فیلم یا شرایط کار کک مینداخت تو همه
و هی کامنتها و نقل قولها زیاد میشد تا اینکه عظمای اونجا یهو گفت یک ورک شاپ بذاریم یکی بره بالای منبر و بزنیم تو سرو کله هم
ورک شاپش برام جالب بود اما گفتم یک چیزی گفت
رفتن با کجاهکو اوشکول آباد شرقو غرب خلاصه همه چیشون جور شد یکی اینور یکی اونور یهو دیدم مثل مورو ملخ همه ریختن
یکی رفت بالای منبر و کلی هم تیغ زدن ملتو :ws28:
اونا بحثشون معادن بود و فرآوری
اما لنگه همین قضیه هم یکی دیگه دیدم عین شما انجمنو هزارتا بازی دارن
ما یدونه فرآوری برگذار کردیم تموم شد ولی اینا هر روز یک کوفتی رو دارن برگذار میکنن
دفتر دارن و تشکیلاتو یک مشت دیوونه هم ..بگذریم
یک باجی هم به چارتا دانشگاه میدن یک مشت کاغذ پاره صادر کنه و ملت هم هی میرن پای منبر
چیز پیچیده هم نداره ، انجمنشون اینه
انجمن آبکاری ایران
فقط آبکاری :ws28: همین ........ دقت کن ممد ، فقط آب بازی
چپو راستم تاریخ میزنن که مثلا فلان روز قصه داریم ملت بریزن ، مثلا بسیتم شهریور دوره یک روزه 8 ساعت رو مخ که چی ؟ آموزش آبکاری مثلا نیکل کروم یا هر چی
زیرشم نوشته که بعد از این چیا دستگیر طرف میشه و یاد میگیره
مثلا زده طرف آشنا میشه و میتونه فرق بین کلنگو با دمپایی تشخیص بده و این الان اوستا شده میتونه بره یک خط آبکاری نیکل کروم بزنه
مدرسش هم فلانیه
همینجوری دیمی و عشقی هم میزنهیش نیاز ، مثلا آشنایی با دست کلنگ
فردا دوباره میزنه 21 شهریور باز همین قصه و همون شرایط اینبار آبکاری مس فلان ، باز پس فردا آبکاری فلان
یا روش ساخت آب آبگو.شت و آبگاری گوشت :ws3: از یجاهایی ملت میرن کفت میبره
یک فروم مثل اینجا داره سالی یکبارم یکی رد نمیشه توش دو تا فحش بده
یک دفتری هم دارن و یک گروه تلگرامو خلاصه این حرفها
حالا تو فکرشو بکن آبکاریه ! فیل هوا کردن نیست که ولی زیرش همچین زده مدرس ! انگار میخواد آموزش داگفایت یا رهگیری بده :ws28: مدرسشم گنده های گرومنن :ws28: ولی من باور نمیکردم این همه آدم پا شن برن که آبکاری مثلا مس سیانوری یاد بگیرن بعد یک کاغذ پاره هم بگیرن برن کارگاه بزنن
هر دوره یک روزه هم بسته به حال حوصلشون قیمت میزنن
یهو میزنه نیکل کروم مهندس فرش فلان مثلا 260 70 تومن
تو شریف یک قصه برای طرف میگن یک تیکه تیتاب هم آب میدن یک تیتابم میدن دست طرف وای میسن بالا سرش میگن برو نوبت توعه ، بعد میگن نیگاه این مثلا آب نیکله اینو بکن این تو آهان ببین این الان نیکل نشست روش ، حالا این آب کرومه تیتابو بشور بکن این تو ....... آهان حالا کروم گرفت حال کردی ؟ حله دیدی ؟ برو اوستا شدی :ws28:
خب به دردشونم حتما میخوره که میرن دیگه
چارتا مکملو براقیو کفیو این چیزا هم براشون میگن بش بده بره
حالا شما که از اون بالا تا پایین تالار دارین
یک دو تا شماره ثابت لازم دارید و دفترم نشد نشد دایورت کن روی دکمه کم ولوم گوشی خودت اسمش میشه دفتر (اینا یک تریپی درست کردن که دفترو انجمنشون دیگه شده مثل یک اتحادیه از بس تکرار کردن)
حالا شدم که بهتر یک دفتر الم کنید
بزنید یهو آموزش چیدمان مبلمان مطابق با روح برجام :w58::ws28: این شد مثلا معماری ستاره رو بفرست بره بالا منبر

یا بزنید آموزش فلان برقی یا الکترونیکی ، مقام عظمای انجمنو بفرست بره بالا بشه مدرس یا هر کی شما که از این تیپا زیاد دارین
قرارم نیست توی مثلا دوره برق فلان رادار آرایه فازی بسازید که ، اسمش برقو الکترونیکه ولی مثل این مراکز فنی و نمیدونم چی چیه حرفه ایه ، میره اون تو به اسم الکترونیک بهش آموزش تعمیر تی وی و دی وی دی میدن ? :ws3:
یک روز دیگه یک موضوع دیگه و همینجوری برو پایین
اصلا هم به اعضا و این چیزا کاری نداره یهو میبینی یک وانت آدم ریخت اصلا تو این فروم نیستن نمیشناسیشون ،
دست به سرچ تو نت زیاده و هر کی هم دنبال یک مدل شورت بروسلی میگرده
یارو دنبال فرمول ساخت تیتابه سرچ میکنه یهو پیدا میکنه که چی ؟ انجمن نو فلانا دوره ساخت تیتاب گذاشته عملی آخرشم یک کاغذ میده دستت ندادم نداد ولی تیتاب ساختنو بهت یاد میده برو اوستا شدی
اون انجمن آبکاری هم همه رو مدرک نمیده ده خط درمیون کاغذ پاره میده و اونایی هم که میرن دنبال یاد گرفتن هستن اون کاغذه که به درد نمیخوره ، الان من بخوام برم یک کارگاه آبکاری نیکل کروم راه بندازم میرم صنایع یک پروانه میگیرم علی از تو مشهد وانو الم میکنم دبورو که رفتی
اون کاغذه هم چند خط در میون برای خالی نبودن بازیه ولی برای همشون نیست
رایزنی نکنید راهزنی کنید بابا ، دیگه به چه زبونی بگم ؟
طرف شاد میشه که آخ جون اوستا شدم فردا میرم کارگاهو میزنم اونورم شما هر روز تیغ رو تیز تر میکنید برای برش
ممد عارف یهو میشینه سر گردنه :ws28: تیغ میزنه اساسی اوستا تحویل میده
حالا خودت برو بزن این انجمن آبکاری رو ببین دقیقا مثل خودتون سایتشون جدا فرومشون جدا و...........

یک فیلمایی دیدم این یدونش بود ،
بازم بگو من آدم بدی هستم

لینک به دیدگاه

:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:

آورین

به قول خودت خوبی آقا ؟ :ws3:
ببین من یک تجربه ای تو ده روز گذشته داشتم که فکر کنم سر تو مقام عظمای انجمن و بیتش درد میکنه برای این حرفها
یک حسن این انجمن شما اینه که تو تخصصهای مختلف تالار بندی و کاربر داره (حالا میگیم تخصص و کاربر ، تو هم بگو همینو :ws3:)
اما قصه چیه؟
هفته پیش تو یک گروهی یجا یکسری داشتن شرو ور میگفتن و یهو چت کردن و یک فتوای عجیبی دادن که برام جالب بود که از این شرو ور ها هم بلدن ؟ فکر هم نمیکردم مثل مورو ملخ بریزن استقبال کنن از حرف طرف
این گروهه فقط روی یک موضوع کار میکنه (فرض کن فقط یک تالار) همه توش سر در گم هستن و هی مزخرف آپلود میکنن و خب منم مثل اونا مزخرفات خودمو میذارم و فقط مزخرفات جفنگ تره میدونی چرا ؟ تو تو هیچ کجای این اینترنت نمیتونی یک خط از من پیدا کنی که از جایی لینک داده باشم یا کپی کرده باشم و خلاصه این حرفها ، هر چی هر جا بلغور کردم از خودم بوده و مالکشم خودم بودم :ws28:
تو این گروهه هم فیلمای دستی و آماتوری خودمو میذاشتم و توضیحی هم زیرش که مثل خودت همه میگفتن چی میگی معلوم نیست :ws28: ولی فیلم یا شرایط کار کک مینداخت تو همه
و هی کامنتها و نقل قولها زیاد میشد تا اینکه عظمای اونجا یهو گفت یک ورک شاپ بذاریم یکی بره بالای منبر و بزنیم تو سرو کله هم
ورک شاپش برام جالب بود اما گفتم یک چیزی گفت
رفتن با کجاهکو اوشکول آباد شرقو غرب خلاصه همه چیشون جور شد یکی اینور یکی اونور یهو دیدم مثل مورو ملخ همه ریختن
یکی رفت بالای منبر و کلی هم تیغ زدن ملتو :ws28:
اونا بحثشون معادن بود و فرآوری
اما لنگه همین قضیه هم یکی دیگه دیدم عین شما انجمنو هزارتا بازی دارن
ما یدونه فرآوری برگذار کردیم تموم شد ولی اینا هر روز یک کوفتی رو دارن برگذار میکنن
دفتر دارن و تشکیلاتو یک مشت دیوونه هم ..بگذریم
یک باجی هم به چارتا دانشگاه میدن یک مشت کاغذ پاره صادر کنه و ملت هم هی میرن پای منبر
چیز پیچیده هم نداره ، انجمنشون اینه
انجمن آبکاری ایران
فقط آبکاری :ws28: همین ........ دقت کن ممد ، فقط آب بازی
چپو راستم تاریخ میزنن که مثلا فلان روز قصه داریم ملت بریزن ، مثلا بسیتم شهریور دوره یک روزه 8 ساعت رو مخ که چی ؟ آموزش آبکاری مثلا نیکل کروم یا هر چی
زیرشم نوشته که بعد از این چیا دستگیر طرف میشه و یاد میگیره
مثلا زده طرف آشنا میشه و میتونه فرق بین کلنگو با دمپایی تشخیص بده و این الان اوستا شده میتونه بره یک خط آبکاری نیکل کروم بزنه
مدرسش هم فلانیه
همینجوری دیمی و عشقی هم میزنهیش نیاز ، مثلا آشنایی با دست کلنگ
فردا دوباره میزنه 21 شهریور باز همین قصه و همون شرایط اینبار آبکاری مس فلان ، باز پس فردا آبکاری فلان
یا روش ساخت آب آبگو.شت و آبگاری گوشت :ws3: از یجاهایی ملت میرن کفت میبره
یک فروم مثل اینجا داره سالی یکبارم یکی رد نمیشه توش دو تا فحش بده
یک دفتری هم دارن و یک گروه تلگرامو خلاصه این حرفها
حالا تو فکرشو بکن آبکاریه ! فیل هوا کردن نیست که ولی زیرش همچین زده مدرس ! انگار میخواد آموزش داگفایت یا رهگیری بده :ws28: مدرسشم گنده های گرومنن :ws28: ولی من باور نمیکردم این همه آدم پا شن برن که آبکاری مثلا مس سیانوری یاد بگیرن بعد یک کاغذ پاره هم بگیرن برن کارگاه بزنن
هر دوره یک روزه هم بسته به حال حوصلشون قیمت میزنن
یهو میزنه نیکل کروم مهندس فرش فلان مثلا 260 70 تومن
تو شریف یک قصه برای طرف میگن یک تیکه تیتاب هم آب میدن یک تیتابم میدن دست طرف وای میسن بالا سرش میگن برو نوبت توعه ، بعد میگن نیگاه این مثلا آب نیکله اینو بکن این تو آهان ببین این الان نیکل نشست روش ، حالا این آب کرومه تیتابو بشور بکن این تو ....... آهان حالا کروم گرفت حال کردی ؟ حله دیدی ؟ برو اوستا شدی :ws28:
خب به دردشونم حتما میخوره که میرن دیگه
چارتا مکملو براقیو کفیو این چیزا هم براشون میگن بش بده بره
حالا شما که از اون بالا تا پایین تالار دارین
یک دو تا شماره ثابت لازم دارید و دفترم نشد نشد دایورت کن روی دکمه کم ولوم گوشی خودت اسمش میشه دفتر (اینا یک تریپی درست کردن که دفترو انجمنشون دیگه شده مثل یک اتحادیه از بس تکرار کردن)
حالا شدم که بهتر یک دفتر الم کنید
بزنید یهو آموزش چیدمان مبلمان مطابق با روح برجام :w58::ws28: این شد مثلا معماری ستاره رو بفرست بره بالا منبر

یا بزنید آموزش فلان برقی یا الکترونیکی ، مقام عظمای انجمنو بفرست بره بالا بشه مدرس یا هر کی شما که از این تیپا زیاد دارین
قرارم نیست توی مثلا دوره برق فلان رادار آرایه فازی بسازید که ، اسمش برقو الکترونیکه ولی مثل این مراکز فنی و نمیدونم چی چیه حرفه ایه ، میره اون تو به اسم الکترونیک بهش آموزش تعمیر تی وی و دی وی دی میدن ? :ws3:
یک روز دیگه یک موضوع دیگه و همینجوری برو پایین
اصلا هم به اعضا و این چیزا کاری نداره یهو میبینی یک وانت آدم ریخت اصلا تو این فروم نیستن نمیشناسیشون ،
دست به سرچ تو نت زیاده و هر کی هم دنبال یک مدل شورت بروسلی میگرده
یارو دنبال فرمول ساخت تیتابه سرچ میکنه یهو پیدا میکنه که چی ؟ انجمن نو فلانا دوره ساخت تیتاب گذاشته عملی آخرشم یک کاغذ میده دستت ندادم نداد ولی تیتاب ساختنو بهت یاد میده برو اوستا شدی
اون انجمن آبکاری هم همه رو مدرک نمیده ده خط درمیون کاغذ پاره میده و اونایی هم که میرن دنبال یاد گرفتن هستن اون کاغذه که به درد نمیخوره ، الان من بخوام برم یک کارگاه آبکاری نیکل کروم راه بندازم میرم صنایع یک پروانه میگیرم علی از تو مشهد وانو الم میکنم دبورو که رفتی
اون کاغذه هم چند خط در میون برای خالی نبودن بازیه ولی برای همشون نیست
رایزنی نکنید راهزنی کنید بابا ، دیگه به چه زبونی بگم ؟
طرف شاد میشه که آخ جون اوستا شدم فردا میرم کارگاهو میزنم اونورم شما هر روز تیغ رو تیز تر میکنید برای برش
ممد عارف یهو میشینه سر گردنه :ws28: تیغ میزنه اساسی اوستا تحویل میده
حالا خودت برو بزن این انجمن آبکاری رو ببین دقیقا مثل خودتون سایتشون جدا فرومشون جدا و...........

یک فیلمایی دیدم این یدونش بود ،
بازم بگو من آدم بدی هستم

یه قسمت بخش آموزشگاه هم هست :ws3: ایشالا سعی میشه دوره های کاربردی خوبی برگزار بشه.
حالا تو مرحله اول باید اطلاع رسانی کنیم فعلا. هم بخش آموزش رو، هم بخشای دیگه رو.
لینک به دیدگاه

من مشکلی که دارم هفته ای سه مطلب نمیتوانم بنویسم:ws37:

سلام. در مورد عضویت هیئت تحریریه؟
اونو چندروز پیش تغییر دادم به 2 مطلب در هفته
اما باز گفته شده که اگه 80 درصد شرایط هم دارید و علاقه دارید، بگین. بررسی میشه و صحبت میشه :a030:

لینک به دیدگاه

سلام آموزش باید عملی باشه و یکم تئوری ! باید روشی نوین اجرا کرد .

ولی انصافا به کیفیت بیشتر اهمیت بدیم تا پول و........ انشاالله که کسی به خودش نگیره کلی گفتم

لینک به دیدگاه

سلام آموزش باید عملی باشه و یکم تئوری ! باید روشی نوین اجرا کرد .

ولی انصافا به کیفیت بیشتر اهمیت بدیم تا پول و........ انشاالله که کسی به خودش نگیره کلی گفتم

سلام.
کیفیت که مهمه. :a030:
هم اعتبار سایته، هم اعتبار مدرس.
لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان نواندیش

با توجه به پتانسیل موجود در نواندیشان که از هشت سال فعالیت دوستان مختلف بدست اومده، ساختار فعالیتی سایت نواندیشان رو تغییرات اساسی دادیم و به سمت رسمی تر کردن فعالیت ها پیش رفتیم و اینکه بسترها و فرصت های درآمدزایی رو برای اعضایی که علاقه مند هستن جور کنیم :a030:

به خاطر همین هدف، ساختار صفحه اصلی سایت رو تغییرات اساسی دادیم و پوست اندازی کاملی در صفحه اصلی سایت انجام شد :w16:

قالب جدید سایت کاملاً رسپانسیو (قابل انعطاف در صفحات با عرض های مختلف مثل تبلت و موبایل و ...) بوده و فقط بر مبنای مطالب انجمن نیست. تو ساختار جدید 4 دپارتمان مختلف برای نواندیشان تعریف شده:

دپارتمان پروژه (لینک دپارتمان)
برای انجام پروژه های نرم افزاری و حرفه ای، کدنویسی، طراحی های گرافیکی و 3دی یا طراحی سایت و ... (نه پروژه های دانشجویی)

دپارتمان پژوهش (لینک دپارتمان)
برای تهیه مقالات علمی، پروپوزال ها و طرح های پژوهشی، انجام تحقیقات علمی، ترجمه، مشاوره تحصیلی و ... (نه انجام پایان نامه و پژوهش های دانشجویی)

دپارتمان آموزش (لینک دپارتمان)
تهیه دوره های آموزشی مختلف در حال حاضر به صورت آنلاین

دپارتمان فروش (لینک دپارتمان)
که مربوط به بخش فروشگاه و بحث بازاریابی هستش.

در کنار این دپارتمان ها، برای محتوا و مطالب بخش صفحه اصلی سایت، اقدام به جذب هیئت تحریریه کردیم که در حال رایزنی هایی هم هستیم تا امتیازات خاصی رو هم برای این اعضا در نظر بگیریم. (جذب هئیت تحریریه)

دوستان عزیزی که علاقه مند به همکاری در هرکدوم از این بخش ها هستن می تونن تو بخش صفحه اصلی سایت برن و درخواست بدن :w16:

همینطور خوشحال میشیم نظرات دوستان عزیز رو در مورد قالب و ساختار جدید سایت بدونیم :a030:

https://www.noandishaan.com/

سلام.
درود بر شما
عالیه...:hapydancsmil:
براتون ارزوی موفقیت و سربلندی دارم
منم بتونم در خدمتتون خواهم بود حتما. میخوام ان شاالله برا دکتری بخونم.هرجا فکر کردید میتونم کمک کنم دریغ نمیکنم:icon_gol::icon_redface::w16:
لینک به دیدگاه

سلام.

درود بر شما
عالیه...:hapydancsmil:
براتون ارزوی موفقیت و سربلندی دارم
منم بتونم در خدمتتون خواهم بود حتما. میخوام ان شاالله برا دکتری بخونم.هرجا فکر کردید میتونم کمک کنم دریغ نمیکنم:icon_gol::icon_redface::w16:

ممنون. ایشالا برای دکتری موفق باشید :a030:
این بخشای پروژه و پژوهش و ترجمه به اون شکله که سفارشات دریافتی به اونایی ارجاع میشه که رزومه فرستادن و با توجه به اون، تواناییش رو دارن. :w16:
لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام

خوشحالم که به اطلاع دوستان برسونم که تو این دوره دوماهه ای که در مرحله عضوگیری بودیم، تا حالا در حدود 400 نفر عضو دپارتمان پروژه و در حدود 600 نفر هم عضو دپارتمان پژوهش شدن. :a030:

هیئت تحریریه و دپارتمان آموزش هم هرکدوم در حدود 200 نفر متقاضی بودن که پس از شروع همکاری و بررسی همکاریشون، تعداد دقیق تر نفرات مشخص میشه.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...