رفتن به مطلب

پیشنهادی شاید بهتر از بانک!

Mohammad-Ali

ارسال های توصیه شده

سلام خسته نباشم

فرض پولی داریم حالا هرچی!بیایم چندنفربشیم پولارابزاریم روی هم مثلا یه باشگاه بدنسازی بزنیم ویا تولید و.... خب سودشم متناسب با درآمد پرداخت می شود.

نظرتون را نگید.

لینک به دیدگاه
سلام خسته نباشم

فرض پولی داریم حالا هرچی!بیایم چندنفربشیم پولارابزاریم روی هم مثلا یه باشگاه بدنسازی بزنیم ویا تولید و.... خب سودشم متناسب با درآمد پرداخت می شود.

نظرتون را نگید.

باشه نميگيم :w02:

لینک به دیدگاه
سلام خسته نباشم

نظرتون را نگید.

به زودی در این مکان نظرات اینجانب مطرح می گردد:w16:

.

.

.

.

مینی پارک چطوره ؟

من خودم دلم می خواست یکی ردیف کنم ولی متاسفانه یه سری جلو کارو گرفتن

ولی خیلی خوبه به نظرم

لینک به دیدگاه
سلام خسته نباشم

نظرتون را نگید.

:w58:

لینک به دیدگاه
باشه نميگيم :w02:

شما لطف داری د اگه می گفتم بگو که همینم نمی گفتین:w16:

به زودی در این مکان نظرات اینجانب مطرح می گردد:w16:

دراین مکان درج هرگونه طرحی غیرمجاز است به غیراز اعضای نواندیش بخصوص*sepid*

:w58:

:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
شما لطف داری د اگه می گفتم بگو که همینم نمی گفتین:w16:

دراین مکان درج هرگونه طرحی غیرمجاز است به غیراز اعضای نواندیش بخصوص*sepid*

:banel_smiley_4:

:ws53:

در پست اول نظرمو گفتم ، راضی نبودین بازم نظریه صادر خواهیم کرد :))

:winesmiley:

لینک به دیدگاه
:ws53:

در پست اول نظرمو گفتم ، راضی نبودین بازم نظریه صادر خواهیم کرد :))

:winesmiley:

ما خوشحال می شویم همواره از نظرشما مطلع شده و کمالل استفاده رانماییم.

لینک به دیدگاه
سلام خسته نباشم

نظرتون را نگید.

اولین مشکل اعتماده

دومیشم اینه که از کجا معلوم سوددهی داشته باشه

لینک به دیدگاه

دقيقا مشكل اعتماده

اعتماد هم از اينجا ناشي ميشه كه من اگه پولي رو براي هدفي ميزارم بايد پشتش قوانين خيلي قوي و محكمي باشه كه فردا پس فردا اگه اين وسط يكي خواست سواستفاده كنه پولم بهم برگرده

توي جاهاي ديگه دنيا

شما يه ايده رو مطرح ميكني براش bp مي نويسن راههاي توليد ، رسيدن به بازار و سود دهيش مشخص ميشه بعد براورد هزينه توليد اون محصول ميشه بعد هر كسي كه مايل به مشاركته پولي ميزاره و پروژه استارت ميخوره

يه نمونه و دمو از ش ساخته ميشه و عرضه عمومي به بازار ميشه مي بيني يهويي هزار نفر درخواست توليد اون محصول رو ميكنن از اينجا به بعد دوباره شما ميري دنبال جمع كردن پول و سرمايه براي ساخت نمونه هاي بيشتر از اون محصول

و اينجوري اشتغال ميزايد

يارو توي قرن بيست و يكم مياد وعده يارانه دويست پنجاه هزار تومني ميده :whistle:

بعدش هم الان پول توي دو حوزه هم غذا و توليد اپليكيشن هاي b2b ي مثل همين اسنپ و تپسي و الو پيك و ركاب و ديوار و باميلو و فيديليو و.... هس

البته حوزه سلامت فعلا توي ايران بزارش بكره ولي ايده هاي اپليكيشيني خيلي توپي از توش ميشه دراورد :w16:

لینک به دیدگاه
اولین مشکل اعتماده

دومیشم اینه که از کجا معلوم سوددهی داشته باشه

درسته ، اعتماد خیلی مهمه برای همین می خواهیم راهی پیداکنیم برای اعتماد وقانونی!

سود دهی هم باید بسنجیم وپشت سرهم آماربگیریم .... تا یکسال

لینک به دیدگاه
دقيقا مشكل اعتماده

اعتماد هم از اينجا ناشي ميشه كه من اگه پولي رو براي هدفي ميزارم بايد پشتش قوانين خيلي قوي و محكمي باشه كه فردا پس فردا اگه اين وسط يكي خواست سواستفاده كنه پولم بهم برگرده

توي جاهاي ديگه دنيا

شما يه ايده رو مطرح ميكني براش bp مي نويسن راههاي توليد ، رسيدن به بازار و سود دهيش مشخص ميشه بعد براورد هزينه توليد اون محصول ميشه بعد هر كسي كه مايل به مشاركته پولي ميزاره و پروژه استارت ميخوره

يه نمونه و دمو از ش ساخته ميشه و عرضه عمومي به بازار ميشه مي بيني يهويي هزار نفر درخواست توليد اون محصول رو ميكنن از اينجا به بعد دوباره شما ميري دنبال جمع كردن پول و سرمايه براي ساخت نمونه هاي بيشتر از اون محصول

و اينجوري اشتغال ميزايد

بعدش هم الان پول توي دو حوزه هم غذا و توليد اپليكيشن هاي b2b ي مثل همين اسنپ و تپسي و الو پيك و ركاب و ديوار و باميلو و فيديليو و.... هس

البته حوزه سلامت فعلا توي ايران بزارش بكره ولي ايده هاي اپليكيشيني خيلي توپي از توش ميشه دراورد :w16:

بله هموونجورری که گفتم مشکل اعتماد وقانون است !

یک قانون باید طرفدار سرمایه گذار باشه که ایشون(سرمایه گذار)خیالش راحت باشه .

درست میگید خارج اینجوریه حتی تو بعضی ازسایتها هم اعلام می کنند ولی اینم باید درنظربگیریم اینجا ایرانه و خیلی کلاه برداری (ببخشید رک می گم)پس باید محکم کاری باشه تا ترس برود واعتماد بیاد

یکی علتهای وضعیت بد همین یارانه است. همین بانکها هستند ..... یه طرح گذاشته 23% سود میده حساب کنید! پول باید توجامعه درگردش باشه ساخت شود ، ایده تازه توسودهی داشته باشد!

لینک به دیدگاه
بله هموونجورری که گفتم مشکل اعتماد وقانون است !

یک قانون باید طرفدار سرمایه گذار باشه که ایشون(سرمایه گذار)خیالش راحت باشه .

درست میگید خارج اینجوریه حتی تو بعضی ازسایتها هم اعلام می کنند ولی اینم باید درنظربگیریم اینجا ایرانه و خیلی کلاه برداری (ببخشید رک می گم)پس باید محکم کاری باشه تا ترس برود واعتماد بیاد

یکی علتهای وضعیت بد همین یارانه است. همین بانکها هستند ..... یه طرح گذاشته 23% سود میده حساب کنید! پول باید توجامعه درگردش باشه ساخت شود ، ایده تازه توسودهی داشته باشد!

قانون چوب لا چرخ سرمایه گذار نذاره کافیه، نمیخواد حمایت کنه

همین پدیده رو چجوری کله پا کرد:sigh: یکی از دوستام با سود سهامش خونه خریده بود

لینک به دیدگاه
دقيقا مشكل اعتماده

توي جاهاي ديگه دنيا

و اينجوري اشتغال ميزايد

میشه یه توضیحی راجبه pb بدین؟

لینک به دیدگاه
میشه یه توضیحی راجبه pb بدین؟

bp يعني business plan

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

میدونی بی ارزش تریتن چیز چیه ؟ البته بی ارزش به اون مفهوم آشغال نه ها !

از مسنهای یاوه گو :ws28: بپرس با ضرب المثل برات میگن

حس اینو ندارم حرف بزنم وگرنه کلی برات قصه میگفتم

لینک به دیدگاه
میدونی بی ارزش تریتن چیز چیه ؟ البته بی ارزش به اون مفهوم آشغال نه ها !

از مسنهای یاوه گو :ws28: بپرس با ضرب المثل برات میگن

حس اینو ندارم حرف بزنم وگرنه کلی برات قصه میگفتم

خوشحال میشویم ، استفاده می کنیم....

بعدشم نباید حرف بزنی که حس نداری تا یپ کنی ما راضی هستیم :a030:

لینک به دیدگاه
خوشحال میشویم ، استفاده می کنیم....

بعدشم نباید حرف بزنی که حس نداری تا یپ کنی ما راضی هستیم :a030:

چه هندونه رسیده ای ......

اتفاقا من حرف میزنم تایپ میشه :ws28: بگذریم

شنیدی میگن طرف آدم خاکیه ؟ این مثالو وقتی میزنن که طرف آدم ارزشمندیه ولی بیشتر از حد درک ملت بهشون اجازه داده تو حریمش بیان ! ملت قشنگ اینجور مواقع طرف رو کم ارزش میدونن چون زیاد سخت نیست

میگن اونی که کمتر حرف میزنه بیشتر میدونه :ws28: فقط از بچگی موندم چرا اینایی که همیشه گوش میدن تا آخرش فقط گوش میدن و چیزی برای ارائه ندارن همونجوری هم عمرشون تموم میشه میرن ولی اون حرافا یچیزی از خودشون میذارن ؟ نه ! اونی که فقط گوش میکنه و حرف نمیزنه پر از ضعفه

و این جملات هم صرفا مسکنهایی بوده که ساختن تا ضعفشونو بپوشونه

حالا این مثال رو زدم که مفهوم برسه و دیدی که کنارش هم گفتم مسن های یاوه گو

خاکی با ارزش ، حاک ارزش داره........

حالا از بحثت دور نشیم ، خاک ! به تعبیر دیگه زمین یا ملک ! همون بی ارزشی که ارزشمنده

برای شروع پشتوانه خوبیه

بعد بشین تواناییهایی که داری رو پیدا کن رشدشون بده

وقتی خودتو شناختی ، تواناییتو پیدا کردی و پشتوانه خوبی هم بود میتونی رشد کنی

اصلا دیگه دنبال نظر اینو اون نمیری

خودت تشخیص میدی و اصلا ممکنه یهو سر از اونور کره زمین در بیاری

دنبال نظر دیگران رفتن مثل پوست موزه ، لیز میخوری چون یا بر اساس سلیقه خودشون نظر میدن و یا بر اساس تجربه هایی که از ضعف و نداشتن دانش حاصل شده

ناصر میاد چار نفرو میبینه چار چرخشون رفته هوا یکی دو تا هم از اینور اونور میشنوه و خودشم یک تجربه تخیلی از روی جهل :ws28::ws28::ws28::ws28: میکنه بعد میاد میگه سمت تولید نرو

شاید تو خون ناصر و اونایی که دیده نبوده که تولید کننده باشن و ازشم بپرسی میگه کیو دیدی بگه تولید خوبه ؟ همه مینالن

ولی تولید کننده ای که اینکاره باشه نمیناله و من زیاد سراغ دارم

تولید رو نمیشه با آموزش دیدن و یا زیرو رو کشیدن و یا بروکراسی خاص خودش جلو برد

طرف کارخونه ای زده بود بیست هزار متر فضای آزادش بود ! هفت هشت تومن از صنایع گرفته بود یکی دو تومن هم ارث رسیده بود چارصد پونصد تومنم خودش داشت ! رفت تو گود زائید ! همه از بین رفت اومد نشست برای ما قصه گفتن که تو این مملکت تولید دوزار ارزش نداره :ws28:

یک خط تخیلی راه انداخته بود اصلا عجیب

تموم شد رفت

همون محصولو یکی از دوستان خبره امود زد تو یک دخمه(خودش با خنده میگه سگ دونی)

هیچ کدوم از اون تجهیزات تخیلی اون طرف هم نداره و دستی و خودشو دو تا کارگر

باورت میشه صادر کننده شده همش درگیر تبدیل ارزه ؟:ws28:

کاری رو کرد که اون طرف با ده میلیارد هزینه تاسیساتش و دویست نفر پرسنل نتونست یک ماه انجام بده

دانشه عزیز و هر چیزی فوت خودشو داره

تو میتونی یک سوپر آلیاژ دیرگداز رو با یک کوره بزرگ و صرف انرژی خیلی بالا بسازی ولی رسیدن به اون دمای 3000 درجه و در نهایت قطعه ساخته شده .............دوزار ارزش نداره

و میتونی با ترفندهای خیلی ساده این دما رو تامین کنی و عملا انرژی خاصی هم صرف نکنی

وقتی دانش باشه کار قشنگ میشه

وقتی یک قطعه آث رو زدی با قیمتی عجیب و استفاده بالا داری میدی مگه میشه طالب نداشته باشه ؟

طرفهای این دوست ما هم اونور دنیا فکر میکنن این یک کمپانی تخیلی داره و کسی نیومده ببینه این تو 150 متر فضا بدون هیچ درو پیکری داره اینکارو میکنه

محصولش طالب داره و خشتکشو دارن از پاش در میارن

نصف شب هم گاهی میمونه اونجا

باشد که همگی فله ای رستگار شویم

نمیخوام اسم ببرم ولی شرکتهای داخلی معروف و زیادی رو میشناسم که هزینه های وحشتناک میکنن و تجهیزاتی دارن که بزرگترین کمپانی های خارجی هم ندارن ولی تا حالا نتونستن یک دسته بیل بسازن

گشتن دنیا هم عالمی داره ها..............

لینک به دیدگاه

با سلام

میشه نیاز سنجی کرد

به طور مثال در سال های اخیر یکی از مواردی که دولت نسبت به اون خیلی اهمیت داده مالیات هستش

یعنی بنگاه های کوچیک کسب و کار هم لازمه که حسابداری دقیقی انجام بدن و راه های کم شدن مالیات ها را پیدا کنن

بخاطر همین یک شرکت حسابداری می تونه الان کسب و کار خوبی را داشته باشه

در حال حاضر بنگاه های خدمات رسان موفق تر بودن

یا تولیدی های کوچیک

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...