رفتن به مطلب

نواندیشان ربات

Yamna 1

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 263
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خب برنامه چیه؟ از کجا باید شروع کنیم؟
چیزی که مشخصه فقط 2 نفر هستیم به سلامتی...اول خدا بخواد یه ربات مسیریاب ساده میسازیم تا ببینیم خدا جی میخواد...من اول چند تا کتاب جزوه بهتون معرفی میکنم مطالعه کنید البته تاپیک جا میزنم که اول قطعات لازم معرفی میکنم تهیه کنید بعد آموزش میدم بسازیدش بعد تست کنید چطوره؟
لینک به دیدگاه
چیزی که مشخصه فقط 2 نفر هستیم به سلامتی...اول خدا بخواد یه ربات مسیریاب ساده میسازیم تا ببینیم خدا جی میخواد...من اول چند تا کتاب جزوه بهتون معرفی میکنم مطالعه کنید البته تاپیک جا میزنم که اول قطعات لازم معرفی میکنم تهیه کنید بعد آموزش میدم بسازیدش بعد تست کنید چطوره؟

فعلا آره ولی من مطمئنم شروع کنیم بیشتر میشیم... عالیه فقط شما زحمتتون میشه:5c6ipag2mnshmsf5ju3 چطوره آموزش یکی از بخشای کاربردی تر رباتم با هم شروع کنیم؟ مثلا میکرو یا طراحی مدار یا...؟(البته احتمالا اول من باید خودمو به سطح شما برسونم)

لینک به دیدگاه
فعلا آره ولی من مطمئنم شروع کنیم بیشتر میشیم... عالیه فقط شما زحمتتون میشه:5c6ipag2mnshmsf5ju3 چطوره آموزش یکی از بخشای کاربردی تر رباتم با هم شروع کنیم؟ مثلا میکرو یا طراحی مدار یا...؟(البته احتمالا اول من باید خودمو به سطح شما برسونم)

منم سطح زیاد بالایی ندارم هنوزم در حال آموزش هستم کم کم ادامه میدیم

لینک به دیدگاه

برای مرحله اول 2تا کار باید بی زحمت انجام بدید چون من پروتئوس یاد گرفته ام اول لطف کنید نرم افزار دانلود کنید بعد این جزوه که گذاشتم دانلود کنید و شروع کنید بخش های مختلف انجام بدید اگر جایی مشکل داشتید بهم بگید

جزوه آموزش پرتئوس

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
برای مرحله اول 2تا کار باید بی زحمت انجام بدید چون من پروتئوس یاد گرفته ام اول لطف کنید نرم افزار دانلود کنید بعد این جزوه که گذاشتم دانلود کنید و شروع کنید بخش های مختلف انجام بدید اگر جایی مشکل داشتید بهم بگید

جزوه آموزش پرتئوس

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

چشم مرسی:icon_gol:

لینک به دیدگاه
لطفا حوصله تون سر نره پروتئوس مهمه روش مسلط باشید به نظر من 45% قضیه حل میشه

اتفاقا پروتئوسو چند نفر دیگه ام بهم پیشنهاد کرده بودن واسه شروع، اما همیشه میخواستم از پله اول بپرم پله آخر و در نتیجه شروعش نکردم :sigh:اما این دفعه تمومش میکنم حتما:w16:

لینک به دیدگاه
اتفاقا پروتئوسو چند نفر دیگه ام بهم پیشنهاد کرده بودن واسه شروع، اما همیشه میخواستم از پله اول بپرم پله آخر و در نتیجه شروعش نکردم :sigh:اما این دفعه تمومش میکنم حتما:w16:

من در خدمتم سوالی بود بپرسید

لینک به دیدگاه
چی شد نصب کردید؟؟؟؟مشکلی در نصب پیدا نکردید؟

آره نصب کردم کتابخونه ام براش گرفتم ولی گاهی قاطی میکنه که مشکل خاصی نیس

طبق همون جزوه دارم باهاش کار میکنم

اینجام الان:

<a href=6yw5_untitled_thumb.jpg' alt='6yw5_untit

لینک به دیدگاه
آره نصب کردم کتابخونه ام براش گرفتم ولی گاهی قاطی میکنه که مشکل خاصی نیس

طبق همون جزوه دارم باهاش کار میکنم

اینجام الان:

<a href=6yw5_untitled_thumb.jpg' alt='6yw5_untit

عالیه فقط یه سوال پروگرمر و قطعات دارید؟
لینک به دیدگاه
عالیه فقط یه سوال پروگرمر و قطعات دارید؟

یه سوال:w58: من بسکام نه دارم و نه بلدم، سی بلدم

آره stk500

<a href=fpnd_۲۰۱۷۰۴۱۱_۲۰۳۲۱۶_thumb.jpg' alt='fpn

قطعات atmega32 دارم و خازن و مقاومت و ترانزیستو و دیود و رگولاتور و اینجور چیزا گفتم پرکاربرداشو بده به مغازه داره اونارو دارم

لینک به دیدگاه
خوب من سی بلدم....خب حله

چه خوب، سی رو در چه حد بلدین؟ من دارم کار میکنم رو برنامه نویسی اگه دوس دارین با هم یاد بگیریم

فقط من نمیدونم این پروگرامره به چه دردی میخوره :ws3:

راستی قطعاتم نوشتم یه نگاهی به پست بالا بندازین بی زحمت

لینک به دیدگاه
چه خوب، سی رو در چه حد بلدین؟ من دارم کار میکنم رو برنامه نویسی اگه دوس دارین با هم یاد بگیریم

فقط من نمیدونم این پروگرامره به چه دردی میخوره :ws3:

راستی قطعاتم نوشتم یه نگاهی به پست بالا بندازین بی زحمت

من پایه هر گونه یادگیری هستم من تخصصی برا ربات برنامه نویسی بیشتر بلدم...قطعات خوبه..پروگرمر واسه اینکه برنامه نوشتید رو میکرو وارد کنیم

لینک به دیدگاه
من پایه هر گونه یادگیری هستم من تخصصی برا ربات برنامه نویسی بیشتر بلدم...قطعات خوبه..پروگرمر واسه اینکه برنامه نوشتید رو میکرو وارد کنیم

برا سی من الان دارم اشاره گرارو میخونم میتونیم یه تاپیک بزنیم و یه سری برنامه هارو خودمون بنویسیم و کداشو بذاریم تو انجمن و با هم مقایسه کنیم و اینا، البته اگه دانلود این ویژوال استدیو تموم شه:icon_pf (34): 22 گیگه ورژن 2017ش

در اون حدو میدونم چیه:ws3: نمیدونم چجوری میشه باهاش میکرو رو راه انداخت:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
برا سی من الان دارم اشاره گرارو میخونم میتونیم یه تاپیک بزنیم و یه سری برنامه هارو خودمون بنویسیم و کداشو بذاریم تو انجمن و با هم مقایسه کنیم و اینا، البته اگه دانلود این ویژوال استدیو تموم شه:icon_pf (34): 22 گیگه ورژن 2017ش

در اون حدو میدونم چیه:ws3: نمیدونم چجوری میشه باهاش میکرو رو راه انداخت:5c6ipag2mnshmsf5ju3

خب چرا کدویژن نصب نمی کنید ویژال چرا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...