رفتن به مطلب

تشخيص هويت شماره"صد و چهار"

ارسال های توصیه شده

سلام

:w02:هیچی دیگه تشخیص بدین کیه :ws3:

اول قوانين مسابقه: بخونید zbg9bjgznpfatm9wa39w.gif1- دقت کنید که طی مسابقه هر كس فرصت حدس فقط 2 تا اسم رو داره. نفر اولی که اسم رو درست حدس بزنه برنده خواهد بود...(به شرطی که کارآگاه مخفیم نیاد بگه این عکس رو طرف دیده قبلا).icon_pf%20%2819%29.gif2- عکس جدید ارسالی میتونه مال هر کدوم از بچه های قبلی هم که عکسشون تو مسابقه شرکت داده شده بوده ،باشه.:thk:3- تو راهنمایی ها ممكنه نکته انحرافی وجود داشته باشه مواظب باشید(آره خیلی دقت کنین خیلی من به این راحتیا راهنمایی نمیکنم) :ws3:4- جايزه مسابقه 20 امتياز خواهد بود:a030:5- ممكنهراهنماييهام نكته‌اي باشه،‌پس باهوش باشيد TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28147%29.gifحخ6- به هيچ وجه جواب اينكه مديره يا نه، رشته‌اش چيه رو نميدم و يه جوراييي البته شايد بدماا،‌اما مستقيم نه :ws3:7- اگر در طي دوره مسابقه، هيچ فردي نتونست توي 2حدسش فرد مورد نظر رو تشخيص بده، از اون به بعد هر كسي كه درست گفت با توجه به اينكه شماره حدس پايينتري داره برنده محسوب ميشه! :ws37:راهنمااااااايي:::::١.قبل من عضو شده:))))))٢.همين ديگه :)))))و اما عکس هویت مجهول این دوره:mr168usg1nzochddi1eb.jpg

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 69
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بزن زنگووووو:ws3:

فداتم ك من

زياد نمياد انجمن اخه

چه راهنمايي كنم

خبر نداری از دلم ....یه تیکه شده بود برات.....راهنمایی نیاز نیست این سری من میبرم وگرنه تو اوج خداحافظی میکنم ...مدیر نیست؟
لینک به دیدگاه
جزء حدسیات حسابش نکنی. soha1410 بعدت عضو شده . همینطوری گفتم واسه استارت :ws3:

راهنمایی کن دختره یا پسر؟:ws52:

نميدونم

دوسش عكس داد بهم گف بزار دوستمه ميخواد شركت كنه

نگفت جنسيتشو

لینک به دیدگاه
نه فقط سه تا:)))))

ما که هر سری پنجاه تا حدس اشتباه میزنیم . قانون نداریم :ws3:

چه

گیری دادی به من اخه. حیف وسطی تموم شد مگه نه نشونت می دادم.:vahidrk:

خواستم هیجانش زیاد کنم

شما اینجا نمون، برو طناب زنی تمرین کن :ws3: 50 امتیازو از دست دادی ! فکر کردی برادر عارف به این راحتیا به کسی امتیاز میده ؟ :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
ما که هر سری پنجاه تا حدس اشتباه میزنیم . قانون نداریم :ws3:

خواستم هیجانش زیاد کنم

شما اینجا نمون، برو طناب زنی تمرین کن :ws3: 50 امتیازو از دست دادی ! فکر کردی برادر عارف به این راحتیا به کسی امتیاز میده ؟ :banel_smiley_4:

زمین

کج بود. البته شوری چشم شما هم بی تاثیر نبود. مگه نه من روزی ۱۲۰۰ تا طناب می زنم.قیافم شبیه طناب شده.:w02:

لینک به دیدگاه
زمین

کج بود. البته شوری چشم شما هم بی تاثیر نبود. مگه نه من روزی ۱۲۰۰ تا طناب می زنم.قیافم شبیه طناب شده.:w02:

باشه عااااامو زمین کج ، ما چش شور .:ws38:

کسی که 1200 تا روزی طناب بزنه توی فضا هم بیشتر از سه تا طناب میزنه :ws3:

لینک به دیدگاه
زمین

عروس نميتونه برقصه ميگه زمين كجه:ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...