رفتن به مطلب

شخیص هویت شماره " صد و سه"

ارسال های توصیه شده

(خطی که قرمز کردم) عطیه جان انکار کردن!(از اسم من برائت جُستن)...جایزه رو بهشون ندین..بدین به نفر دومی که اسمم رو گفتن...:whistle:

(اون قسمت که قرمز کردم)...شما هم سوختی...(سوختن همون که بچه ها تو بازی به نشان باخت می گن..نه اون معنای بدش):w02:

راست می گن..این عکس دو سالگی من تا اون عکس 8 تا 9 سالگی باید یک فرقی کنه دیگه...ولی وجه تشابه زیاد هست...:icon_redface:

حدس اولشون من بودم:w02:

شوخی میکنی:w58:

شما؟این عکس؟اون عکس؟:ws28:

تغییر چهره دادید عامو سام؟:w02:

نوچ نوچ باور نمیکنم:banel_smiley_4:باس معجزه بیارید:JC_thinking:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 129
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اهاااا یادم افتاد تو اون یکی عکس خال داشتین الان کو خاله؟:w000:خاله نه خالِ:ws3:

میگم این بچه سمت چپی عجب موجود عصبی هست:ws28:یعنی خیلی بچه بانمکی بوده :ws28:

لینک به دیدگاه
خخخخخخ

منم بهتره بگم شرمنده ام :hanghead:

آخه کل دوران کودکی م انقدر ذوق داشتم اگه یه تولد درست و حسابی نصیبم میشد اما نشد:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ایشالا دوره کودکی بعدیم:sigh::4564:

کلا کسی زیاد به بچه وسط اهمیت نمیده:ws28:

کیک تولدتون خیلی بزرگ بوده:ws37:

دو لایه کیک با یک لایه خامه میونش و یک لایه نازک هم اطرافش که دیگه این حرفا رو نداره والاhanghead.gif

یک عکس تولد 5 سالگی دارم....رفتم یک تولد...کیک تولدشون زمین فوتبال مینیاتوری بود...آدمک ها کوچیک داشت....دروازه....تو همین ابعاد کیک تولد من...hanghead.gif

دشمنتون شرمنده...:icon_gol::icon_redface:

شوخی میکنی:w58:

شما؟این عکس؟اون عکس؟:ws28:

تغییر چهره دادید عامو سام؟:w02:

نوچ نوچ باور نمیکنم:banel_smiley_4:باس معجزه بیارید:JC_thinking:

اهاااا یادم افتاد تو اون یکی عکس خال داشتین الان کو خاله؟:w000:خاله نه خالِ:ws3:

میگم این بچه سمت چپی عجب موجود عصبی هست:ws28:یعنی خیلی بچه بانمکی بوده :ws28:

فریماه جان...می گم شما هم تصویر 2 سالگی...و تصویر 8 یا 9 سالگی تون رو بزارین..:icon_redface:

ما ببینیم که یک عدد کودک (من تو بعضی از تصاویر دیگه هنوز پستونک تو دهنم بوده:ws28:)با یک عدد خردسال نزدیک به نوجوانی که نزدیکه بلوغش هست یکی هست؟:ws37:

یادمه تو تشخیص قبلی هم گفتم...دوران بلوغ کاری با من کرد که بمب اتم با ژاپن نکرد...

در مورد خال!

تصویر رو دیدین که چقد داغونه!

مطمئنین خالِ؟!:icon_redface:

احیانا نمی شه اینجوری فک کرد که این عکس که اینجوری مچاله شد و من از تَه کیف جیبی که سال ها قبل استفاده می کردم کشیدم بیرون...و لا به لاش آشغال ماشغال ها متعدد بوده...و گوشه گوشه اش خراش خورده....هر نقطه ای که می بینین ممکنه مربوط به عکس باشه نه فرد عکاسی شدهhanghead.gif

نَه جانِ من اینم شد تشکیک؟! یکم انصاف...یکم دقت....داور دقت کن! داور دقت کن!:ws37:

ایمان بیاورید به روز رستاخیز:w02:

حالا در تشخیص هویت رو که نبستن...

من بازم این مسابقه رو شرکت می کنم..تصاویر دیگه ای از من هم می اد....:icon_redface:

.

.

.

در اخر خارج از شوخی...من نمی تونم ذهنیت یک نفر رو در فضای مجازی تغییر بدم...:icon_redface:

باید بپذیرمش و توضیح بدم...قضاوت دیگه با من نیست...:w16:

اگر این ذهنیت درون شما شکل گرفته...فریماه عزیز...پس باید بهش احترام گذاشت...

ولی هر دو تصویر مربوط به خودم هست...:w16:

یکی از 2 سالگی...یکی هم عکس مربوط به ثبت نام مدرسه ام برای کلاس دوم ابتدایی هست...:icon_redface:

:icon_gol::icon_redface:

لینک به دیدگاه
والا الانم نقد نيس...چكه:))))

يه ٥٠سال نامزد بمون بعد ميتوني اون خونه نقلي بخري عروسي بگيري:))))

ب كم قانع نباش...اين خونه كمه برات:ws37:

به کم قانعم دیگه

والا

ما که ویلا نخواستیم که

یه خونه نقلی خواستیم

ببین چه ماجرایی سر ما در آووردی:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
به کم قانعم دیگه

والا

ما که ویلا نخواستیم که

یه خونه نقلی خواستیم

ببین چه ماجرایی سر ما در آووردی:banel_smiley_4:

ويلايي بخواي چند متري؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اين نقلي بود

تا شما باشي هي برنده نشي:)))

لینک به دیدگاه
دو لایه کیک با یک لایه خامه میونش و یک لایه نازک هم اطرافش که دیگه این حرفا رو نداره والاhanghead.gif

یک عکس تولد 5 سالگی دارم....رفتم یک تولد...کیک تولدشون زمین فوتبال مینیاتوری بود...آدمک ها کوچیک داشت....دروازه....تو همین ابعاد کیک تولد من...hanghead.gif

دشمنتون شرمنده...:icon_gol::icon_redface:

فریماه جان...می گم شما هم تصویر 2 سالگی...و تصویر 8 یا 9 سالگی تون رو بزارین..:icon_redface:

ما ببینیم که یک عدد کودک (من تو بعضی از تصاویر دیگه هنوز پستونک تو دهنم بوده:ws28:)با یک عدد خردسال نزدیک به نوجوانی که نزدیکه بلوغش هست یکی هست؟:ws37:

یادمه تو تشخیص قبلی هم گفتم...دوران بلوغ کاری با من کرد که بمب اتم با ژاپن نکرد...

در مورد خال!

تصویر رو دیدین که چقد داغونه!

مطمئنین خالِ؟!:icon_redface:

احیانا نمی شه اینجوری فک کرد که این عکس که اینجوری مچاله شد و من از تَه کیف جیبی که سال ها قبل استفاده می کردم کشیدم بیرون...و لا به لاش آشغال ماشغال ها متعدد بوده...و گوشه گوشه اش خراش خورده....هر نقطه ای که می بینین ممکنه مربوط به عکس باشه نه فرد عکاسی شدهhanghead.gif

نَه جانِ من اینم شد تشکیک؟! یکم انصاف...یکم دقت....داور دقت کن! داور دقت کن!:ws37:

ایمان بیاورید به روز رستاخیز:w02:

حالا در تشخیص هویت رو که نبستن...

من بازم این مسابقه رو شرکت می کنم..تصاویر دیگه ای از من هم می اد....:icon_redface:

.

.

.

در اخر خارج از شوخی...من نمی تونم ذهنیت یک نفر رو در فضای مجازی تغییر بدم...:icon_redface:

باید بپذیرمش و توضیح بدم...قضاوت دیگه با من نیست...:w16:

اگر این ذهنیت درون شما شکل گرفته...فریماه عزیز...پس باید بهش احترام گذاشت...

ولی هر دو تصویر مربوط به خودم هست...:w16:

یکی از 2 سالگی...یکی هم عکس مربوط به ثبت نام مدرسه ام برای کلاس دوم ابتدایی هست...:icon_redface:

:icon_gol::icon_redface:

شوخی کردم جناب سام خان:w02:

من عکسای بابامو میبینم دقیقا 4بار تغییر چهره ی بسیار زیادی داشته:w16:تغییر چهره طی گذر زندگی یه چی عادی هس

عاغا من ایمان آوردم و مهر تایید میزنم که ایشون خودشونن:ws3:

تبریک به کاشف گرام:w02:

لینک به دیدگاه
ويلايي بخواي چند متري؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اين نقلي بود

تا شما باشي هي برنده نشي:)))

اصلا من اعتراض دارم آقا:w000:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...