رفتن به مطلب

تشخیص هویت شماره " صد و دو"

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 135
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

برندگان این مسابقه:

مهندس سام آرچ

مهندس ناصر جاست مکانیک

مهندس علی فاطمی.

:icon_gol:

:icon_redface:

من جایزه نمیخوام

پولشو بدید:hanghead::whistle:

• Like 6
لینک به دیدگاه
کشتی منو:w874: اخرشم نشناختی کیم:ws3: یه روز میگی پسرم یه روز میگی آرتاش کی بود و چه کرد یه روزم میگی فریماه کیه:icon_pf (34)::mornincoffee:

ای برادر بسوزه پدر پیری:laugh2::w02:

به فرناز جان:ws50: یعنی اشاره ی عطیه تابلو بودا تو هم که صاف اومدی نظر دادی تاریخ عضویتت زد تو چش:w02:

حیف جناب سام خان زود گفتن وگرنه خودم میگفتم:whistle:

آخــــییی .. نمیشناسمتون خوب . ماشالله هرکدوماتونم یه اسم کاربری یه اسم واقعی و یه اسم مستعار دارید .. حافظه منم که ضعیف :hanghead: ولی شناختمت دیگه :ws3:

فرزانه هستم :w02: نام کاربری = واقعی = مستعار :w16:

آره واقعا تاریخ عضویته راهنمایی نبود دیگه جواب بود:biggrin: والا من تازه توو این مسابقه متوجه تاریخ عضویتها شدم . اصلن ندیده بودمش :ws52:

عکس بفرستید:w000:

بفرستید خودم هویتتون رو فاش میکنم :hapydancsmil:

برندگان این مسابقه:

مهندس سام آرچ

مهندس ناصر جاست مکانیک

مهندس علی فاطمی.

خائنین :banel_smiley_4:

• Like 4
لینک به دیدگاه
برنده مسابقه صد و دو "sam arch"

هویت مجهول:فرازانه بانو....Farzaane

,دم همتون گرم.:w02:

سام نزاشت 2دقیقه از زدن تاپیک بگذره حدس زد.خسته نباشی مهندس.عال بودی:ws3::icon_gol:

خسته نباشید همگی.

منتظر عکساتون هستم.:icon_gol:

مرسی عطیه جونم . خوش گذشت :ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
:hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead:
  • Like 4
لینک به دیدگاه
برنده مسابقه صد و دو "sam arch"

هویت مجهول:فرازانه بانو....Farzaane

,دم همتون گرم.:w02:

سام نزاشت 2دقیقه از زدن تاپیک بگذره حدس زد.خسته نباشی مهندس.عال بودی:ws3::icon_gol:

خسته نباشید همگی.

منتظر عکساتون هستم.:icon_gol:

آخه مینا خانوم دوره قبل نه گذاشت نه برداشت همون پست اول جواب رو گفتن..من گفتم ببینم هول بودن چه مزه ای داره...:w02:

خیلی خوبه...به بقیه هم پیشنهاد می کنم اگر می تونن..هول باشن در این موارد:w02:

من به آقاى سام گفته بودم چقد من متواضعم اصا:ws3:

تایید می کنم...:w02:

به فرناز جان:ws50: یعنی اشاره ی عطیه تابلو بودا تو هم که صاف اومدی نظر دادی تاریخ عضویتت زد تو چش:w02:

حیف جناب سام خان زود گفتن وگرنه خودم میگفتم:whistle:

خانوم جان! این چیزی از ارزش های من کم نمی کنه!...icon_razz.gif

دوستان شروع کردن به تخطئه حس ششم من..معما چو حل شد هزار تا صاحب پیدا کرد:w02:

من فک کنم 20 دقیقه بعد از فرستادن تاپیک جواب رو گفتم..اون موقع هنوز فرزانه خانوم نیومده بودن که من تاریخ عضوریت رو ببینم:w02:

منم برنده هستم:|

منم گفتم:banel_smiley_4:

بار خدایا...قبول نیست...تو قبلا دیده بودی...خداوند ناظر بر همه چیز است:w02:

برندگان این مسابقه:

مهندس سام آرچ

مهندس ناصر جاست مکانیک

مهندس علی فاطمی.

آقا اگه شریک خوب بود..خدا شریک می گرفت....

من شریک نمی خوام...TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

من جایزه نمیخوام

پولشو بدید:hanghead::whistle:

من با علی جان موافقم...با من و علی جان و خداوندگارم ناصر..خُشکه حساب کنین..:w02:

روزگار نمی چرخه....ما ها هم که شانس نداریم قرعه کشی بانک قبول بشیم..یکبار شانسمون گفت اینجا برنده شدیم...hanghead.gif

با ما سه نفر خُشکه حساب بشه...:w02:

.

.

.

دوستان خوبم..هر آنچه در این تاپیک خطاب به دوستان و همین نقل قول گرفتم ازتون...جز شوخی و خنده چیزی نبود...:icon_redface:

خیلی خوبه...تو این تاپیک هایی چند نفری به بهانه ی یک عکس بشینیم و حرف بزنیم..و شیطنت کنیم..و از اون بالاتر شیطنت هامون رو جدی نگیریم...:icon_redface:

سلامت باشین...

راستش من تا تاپیک رو دیدم....تنها کاری که کردم...رفتم تاپیک قبلی...بازدید کننده ها رو دیدم....

بعد به نام فرزانه خانوم شک کردم..بعد تو همون تاپیک تاریخ عضویتش رو دیدم...و همین شد حدس من...:w16:

مرسی از عطیه جان...:w02:

اگر شوخی کردم تو این تاپیک..حتی تو همین پست که کسی رو ناراحت کرد..پیشاپیش عذر می خوام..(کلا با این ادبیات صحبت می کنم..نگرانم!!! می بینین که! دارم طومار می نویسم! این نشونه اشه!)

آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_gol::icon_redface:

• Like 7
لینک به دیدگاه
آخه مینا خانوم دوره قبل نه گذاشت نه برداشت همون پست اول جواب رو گفتن..من گفتم ببینم هول بودن چه مزه ای داره...:w02:

خیلی خوبه...به بقیه هم پیشنهاد می کنم اگر می تونن..هول باشن در این موارد:w02:

تایید می کنم...:w02:

خانوم جان! این چیزی از ارزش های من کم نمی کنه!...icon_razz.gif

دوستان شروع کردن به تخطئه حس ششم من..معما چو حل شد هزار تا صاحب پیدا کرد:w02:

من فک کنم 20 دقیقه بعد از فرستادن تاپیک جواب رو گفتم..اون موقع هنوز فرزانه خانوم نیومده بودن که من تاریخ عضوریت رو ببینم:w02:

بار خدایا...قبول نیست...تو قبلا دیده بودی...خداوند ناظر بر همه چیز است:w02:

آقا اگه شریک خوب بود..خدا شریک می گرفت....

من شریک نمی خوام...TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

من با علی جان موافقم...با من و علی جان و خداوندگارم ناصر..خُشکه حساب کنین..:w02:

روزگار نمی چرخه....ما ها هم که شانس نداریم قرعه کشی بانک قبول بشیم..یکبار شانسمون گفت اینجا برنده شدیم...hanghead.gif

با ما سه نفر خُشکه حساب بشه...:w02:

.

.

.

دوستان خوبم..هر آنچه در این تاپیک خطاب به دوستان و همین نقل قول گرفتم ازتون...جز شوخی و خنده چیزی نبود...:icon_redface:

خیلی خوبه...تو این تاپیک هایی چند نفری به بهانه ی یک عکس بشینیم و حرف بزنیم..و شیطنت کنیم..و از اون بالاتر شیطنت هامون رو جدی نگیریم...:icon_redface:

سلامت باشین...

راستش من تا تاپیک رو دیدم....تنها کاری که کردم...رفتم تاپیک قبلی...بازدید کننده ها رو دیدم....

بعد به نام فرزانه خانوم شک کردم..بعد تو همون تاپیک تاریخ عضویتش رو دیدم...و همین شد حدس من...:w16:

مرسی از عطیه جان...:w02:

اگر شوخی کردم تو این تاپیک..حتی تو همین پست که کسی رو ناراحت کرد..پیشاپیش عذر می خوام..(کلا با این ادبیات صحبت می کنم..نگرانم!!! می بینین که! دارم طومار می نویسم! این نشونه اشه!)

آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_gol::icon_redface:

خب تائید خالی خالی چیکار کنم پلیز نصف جایزه:hanghead:
  • Like 5
لینک به دیدگاه
من پول ندارم:banel_smiley_4:

در حد کرایه کردن این موتور هم ندارین؟!hanghead.gif

بابا این شیخ محمد خیابانی کجاست پس؟!:w02:

ما سیب زمینی سرخ کرده و آب هویج بستنی تو ایام برگزاری جشن کتاب نمی خوایم..یک دور بزنیم با این موتور هم کافیه...حدفاصل ولیعصر تا انقلاب تو طرح ترافیک:whistle:

اصلا استحکام این موتور چشم من رو گرفته...:ws3:

در حد اینکه هر کدوم از برنده یک دور بزنیم..فقطhanghead.gif

zfxh7oy4998xsr3a09yp.jpg

الگار عزیز شرمنده...ما تو گرفتن جایزه ی خودمون هم موندیم...:w02:(ببخشید نتونستم نقل قول بگیرم..نمی دونم چرا)

• Like 5
لینک به دیدگاه
در حد کرایه کردن این موتور هم ندارین؟!hanghead.gif

بابا این شیخ محمد خیابانی کجاست پس؟!:w02:

ما سیب زمینی سرخ کرده و آب هویج بستنی تو ایام برگزاری جشن کتاب نمی خوایم..یک دور بزنیم با این موتور هم کافیه...حدفاصل ولیعصر تا انقلاب تو طرح ترافیک:whistle:

اصلا استحکام این موتور چشم من رو گرفته...:ws3:

در حد اینکه هر کدوم از برنده یک دور بزنیم..فقطhanghead.gif

zfxh7oy4998xsr3a09yp.jpg

الگار عزیز شرمنده...ما تو گرفتن جایزه ی خودمون هم موندیم...:w02:(ببخشید نتونستم نقل قول بگیرم..نمی دونم چرا)

یا حضرت عباس :ws37:

نه این موتور خطرناکه:4564:

خودشم ک چند میلیونه همش یه میلیاردی سفارش بدید بفرستیم براتون.تعارف نکناااااااااا:ws37:

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...