رفتن به مطلب

همکار گل ما

VINA

ارسال های توصیه شده

یه همکار اقا داریم که خیلی پسر خوب و گلیه و گوشاش قابلیت شنیدن صدا در ابعاد دور داره

ما هر وقت با بچه ها پچ پچ میکنیم از پشت پارتیشن( درست نوشتم آیا :w58:) میاد میگه نههههههههههههه؟ واقعا ؟ اخه چرا

خود من به شخصه ادمی هستم معمولا تو گوشام هندفریه و صدا ها رو نمیشنوم اما واقعا شما هم گوش میدید؟ نظرات کارشناسانه هم میدید ؟:ws3:

از مزایای این همکار گل اینه که خیلی وقتا غذاهای خوشمزه میاره و ما نگاه میکنیم و حسرت میخوریم:whistle:

لینک به دیدگاه
یه همکار اقا داریم که خیلی پسر خوب و گلیه و گوشاش قابلیت شنیدن صدا در ابعاد دور داره

ما هر وقت با بچه ها پچ پچ میکنیم از پشت پارتیشن( درست نوشتم آیا :w58:) میاد میگه نههههههههههههه؟ واقعا ؟ اخه چرا

خود من به شخصه ادمی هستم معمولا تو گوشام هندفریه و صدا ها رو نمیشنوم اما واقعا شما هم گوش میدید؟ نظرات کارشناسانه هم میدید ؟:ws3:

از مزایای این همکار گل اینه که خیلی وقتا غذاهای خوشمزه میاره و ما نگاه میکنیم و حسرت میخوریم:whistle:

خیلی خوبه که:ws28:

مخصوصا این آخریش:ws28::ws28::ws28:

متاسفانه ما ایرانی ها هنوز یاد نگرفتیم که مرز دخالت در امور دیگران و فضولی با کمک کردن به بقیه چیه!

اینم فقط مال اینجا نیست

همه جای مملکت همینه

500 600 تا کارشناس و عالم توی یه موضوع میان یه چیزی رو آماده میکنن و روش کار میکنن روز ها و ماه ها تا یه تصمیم درست بگیرن

بعد یه شورای 5 6 نفره که اصلا نه رشته شون اینه و نه مصلحت بین هستن میان میگن این طرح اشتباهه

این یعنی دخالت

لامصب همه جای مملکت هم همینجوریه

صنف گاوداران و شیر میگن دیگه هزینه ی گاوداری اینقدر نمیصرفه که بخوایم شیر با این قیمت کم تولید کنیم... پول خوراک دامش و نگهداریش خیلی بیشتر میشه و اگه با این قیمت ادامه بدیم گاودار هامون بدبخت میشن... پس بهتره قیمت بره بالا

بعد یه سری دیگه که اصلا فقط منششون شبیه گاوه میان میگن نه قیمت شیر نباید بره بالا

نتیجه این میشه که یا گاودار بدبخت میشه یا به شیر گاوش آب میبنده:ws28:

لینک به دیدگاه

شاید همینجوری واسه مسخره کردن میپره وسط یه چیزی میگه :ws28:

معمولا پسرا توان گوش دادن، مگه موقع بیکاری رو اصلا ندارن :ws38: حداقل من که اینطوریم :ws3: مشغول یه کاری باشم (هرچیزی) یکی باهام بحرفه اصلا نمیفهمم چی میگه. شاید فقط کله تکون بدم و باشه بگم :ws28: حالا چی باشه نمیدونم :ws3:

لینک به دیدگاه
شاید همینجوری واسه مسخره کردن میپره وسط یه چیزی میگه :ws28:

معمولا پسرا توان گوش دادن، مگه موقع بیکاری رو اصلا ندارن :ws38: حداقل من که اینطوریم :ws3: مشغول یه کاری باشم (هرچیزی) یکی باهام بحرفه اصلا نمیفهمم چی میگه. شاید فقط کله تکون بدم و باشه بگم :ws28: حالا چی باشه نمیدونم :ws3:

نه همش در حال گوشیدن

ی مدت با انگلیسی حرف میزدیم نفهمه یهو وسطش ی چیز جوابمونو داد بعد فهمیدم دو سال خارجه مونده درس خونده:ws28:تازه فکر کرده میخایم منشی نفهمه انگلیسی میگیم:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...