رفتن به مطلب

نظریه فروید و حجاب

novel guy

ارسال های توصیه شده

فروید معتقد بود که "اگر ما عکس غیر مجاز بازیگران و هنرپیشگان رو در جامعه انتشار بدیم این عکس ها کم کم عادی میشن و کلآ مردم این چیزا براشون عادی میشه و خسته میشن و دیگه نگاه نخواهند کرد!

پس ما باید تا می توانیم در جامعه این عکس ها رو گسترش بدیم!"

در مقابل حجاب

خب نظر شما چیه؟!دوست دارم نظر خودتونو بدونم و بیخودی نگید چون اسلام گفته پس درسته!فقط نظر خودتونو بگید! مطلبم کپی پیست نکنید!

لینک به دیدگاه
فروید معتقد بود که "اگر ما عکس غیر مجاز بازیگران و هنرپیشگان رو در جامعه انتشار بدیم این عکس ها کم کم عادی میشن و کلآ مردم این چیزا براشون عادی میشه و خسته میشن و دیگه نگاه نخواهند کرد!

در مقابل حجاب

خب نظر شما چیه؟!دوست دارم نظر خودتونو بدونم و بیخودی نگید چون اسلام گفته پس درسته!فقط نظر خودتونو بگید! مطلبم کپی پیست نکنید!

موضوع نگاه کردن نیست

این کار باعث می شه که گناه یه عمل عادی بشه و کم کم نوع پوشش اونا رایج می شه

این جور نظریه ها هیچ وقت نمی تونند نتیجه مثبت داشته باشند

لینک به دیدگاه

در مقابل حجاب

درود

در اصل موضوع دقيقا همينگونه هست مثلا يك فرد خانوم كه از نظر پوشش مو بي حجاب باشه ، ( چيزي تقريبا مثل تصوير پايين ) وارد جامعه ميشه و درست به دليل همون فرهنگي كه جا افتاده در مورد اين پوشش مو نه مرد جامعه مورد آسيب قرار مي گيره و نه اون زن و تا اينجا حرف آقاي فرويد صحيح بوده

آلودگي-صوتي%5Bsooran.com%5D.jpg

اما نبايد فراموش كنيم كه حجاب يه رسالتي داره و اين رسالتش رو مي تونيم جلوگيري از شيوع فساد در جامعه قلمداد كنيم ، حالا با اين روش به نظر تو آيا جلوي فساد گرفته شده ؟ يا صرفا فقط اصل " حجاب " برداشته شد ؟

دقيقا نكته همينجاست ، من قاطعانه مي تونم بهت ميگم اين نظريه فقط و فقط براي حذف " حجاب " هست ، نه جلوگيري از فساد و اگر اجرا بشه در هدفش موفق هم خواهد بود چرا كه دقيقا حجاب رو حذف خواهد كرد .

يه چيز رو مي خوام بهت بگم ، اين جمله اي كه ميگي :

این عکس ها کم کم عادی میشن و کلآ مردم این چیزا براشون عادی میشه و خسته میشن و دیگه نگاه نخواهند کرد!

صد در صد غلط هست ، چون اين ميل بي نهايت طلبي در انسان هيچ وقت سيراب نخواهد شد تو شايد بتوني حجاب رو حذف كني اما با حذفش مي بيني هزار مشكل ديگه ايجاد ميشه و مردم به لفظ خودت " خسته " كه نخواهند شد تشنه تر هم مي شند . نمونش رو برو ببين مملكت خود اقاي فرويد ايا فسادش كم شده ؟ آيا در نبود اين حجاب تونسته به جامعه ي پاك و سالم برسه يا نه ؟

" ... در این شطّ همه مسموم

نه اکسیر و شفا یابی ،

شرنگ شوم ماران است !

نه سیرابت کند هرگز

نه بالت را بشویاند ،

عطش در کام تو ریزد !

چرا همراه او خواهی شدن ای مه

كه اين شريان تن عريان ،

نه راهش سوي درياهاست "

با آرزوي بهروزي - شادزي جاويد :icon_gol:

لینک به دیدگاه

من در مورد این تاپیکت نظری ندارم . فقط میخوام بگم از اینکه اینجا می بینمت متاسفم. چون همیشه با این تاپیکهات و طرز فکرات حالمو بهم میزنی . اینو گفتم تا کمی افکارت رو ویرایش کنی. با این تفکرات هیچوقت نمیتونی زندگی راحتی داشته باشی. همش عقده و بیسوادی و سن کم و لجاجت.

کاش اینجا نمی دیدمت.

اسم مبارکت رو هم تو لیست سیاه قرار دادم که دیگه چیزی از حرفاتو نبینم.

لینک به دیدگاه
درود

در اصل موضوع دقيقا همينگونه هست مثلا يك فرد خانوم كه از نظر پوشش مو بي حجاب باشه ، ( چيزي تقريبا مثل تصوير پايين ) وارد جامعه ميشه و درست به دليل همون فرهنگي كه جا افتاده در مورد اين پوشش مو نه مرد جامعه مورد آسيب قرار مي گيره و نه اون زن و تا اينجا حرف آقاي فرويد صحيح بوده

آلودگي-صوتي%5Bsooran.com%5D.jpg

اما نبايد فراموش كنيم كه حجاب يه رسالتي داره و اين رسالتش رو مي تونيم جلوگيري از شيوع فساد در جامعه قلمداد كنيم ، حالا با اين روش به نظر تو آيا جلوي فساد گرفته شده ؟ يا صرفا فقط اصل " حجاب " برداشته شد ؟

دقيقا نكته همينجاست ، من قاطعانه مي تونم بهت ميگم اين نظريه فقط و فقط براي حذف " حجاب " هست ، نه جلوگيري از فساد و اگر اجرا بشه در هدفش موفق هم خواهد بود چرا كه دقيقا حجاب رو حذف خواهد كرد .

يه چيز رو مي خوام بهت بگم ، اين جمله اي كه ميگي :

صد در صد غلط هست ، چون اين ميل بي نهايت طلبي در انسان هيچ وقت سيراب نخواهد شد تو شايد بتوني حجاب رو حذف كني اما با حذفش مي بيني هزار مشكل ديگه ايجاد ميشه و مردم به لفظ خودت " خسته " كه نخواهند شد تشنه تر هم مي شند . نمونش رو برو ببين مملكت خود اقاي فرويد ايا فسادش كم شده ؟ آيا در نبود اين حجاب تونسته به جامعه ي پاك و سالم برسه يا نه ؟

در پايان هم تكه اي از يكي از اشعار خودم رو بهت تقديم مي كنم كه دقيقا در همين مورد اخر هست :

" ... در این شطّ همه مسموم

نه اکسیر و شفا یابی ،

شرنگ شوم ماران است !

نه سیرابت کند هرگز

نه بالت را بشویاند ،

عطش در کام تو ریزد !

چرا همراه او خواهی شدن ای مه ؟ "

با آرزوي بهروزي - شادزي جاويد :icon_gol:

واقعآ انسان هرچی نگاه کنه سیر نمیشه!؟مثلآ تو به این خانوم اولش که نگاه کردی ممکنه خوشت بیاد ولی بعدش کم کم باست عادی و اون خوشی اولش از بین می ره!

شاید هم باعث این بشه که انسان از یه خانومی بدش بیاد و بره سراغ یه خانوم دیگه!هی تغییر بده!بازم عادی و همین طور عادی میشه! هرچن که دنبال بهتراش میگرده ولی سرانجام پیدا نمیکنه و خسته میشه!:ws52:

در مورد اون حرفی هم که زدی"تو شايد بتوني حجاب رو حذف كني اما با حذفش مي بيني هزار مشكل ديگه ايجاد ميشه"قابل تامل هستش.ولی اگه حجابو برداریم و از جاهای دیگه در بیاد بازم میشه جاهای دیگه رو یه جوری چسب زد؟!:ws52:

فرض کنیم که یه خانوم و آقایی تو یه اتاقی دارن کار میکنن.اگه اون خانوم با حجاب باشه اون محیط فاسدتره یا بی حجاب!؟خب با حجاب!

از طرف دیگه حجاب یک حالت نیمه زیبایی داره! پس میتونه جلوی بعضی از سرکوب های اشتباهو بگیره!

یعنی خانوم با حجاب زیبا!

هم فسادو کمتر میکنه! هم سرکوب قوای جنسی رو کمتر میکنه(بعضی حالت ها)! هم مانع از حضور خانوما در جامعه نمیشه!به شرطی که اصل عادی سازی رو رعایت کنیم! نه اینکه دوتا آقا و خانوم به محض اینکه همدیگرو دیدن اولین چیزی که به ذهنشون میرسه سک س باشه!

فک کنم جواب سوالمو با توجه به کمک تو دادم!نظرت چیه؟!:ws52:

لینک به دیدگاه
من در مورد این تاپیکت نظری ندارم . فقط میخوام بگم از اینکه اینجا می بینمت متاسفم. چون همیشه با این تاپیکهات و طرز فکرات حالمو بهم میزنی . اینو گفتم تا کمی افکارت رو ویرایش کنی. با این تفکرات هیچوقت نمیتونی زندگی راحتی داشته باشی. همش عقده و بیسوادی و سن کم و لجاجت.

کاش اینجا نمی دیدمت.

اسم مبارکت رو هم تو لیست سیاه قرار دادم که دیگه چیزی از حرفاتو نبینم.

درود بر مخالف من.

بقیش هم خصوصی ازش پرسیدم.

لینک به دیدگاه
واقعآ انسان هرچی نگاه کنه سیر نمیشه!؟مثلآ تو به این خانوم اولش که نگاه کردی ممکنه خوشت بیاد ولی بعدش کم کم باست عادی و اون خوشی اولش از بین می ره!

شاید هم باعث این بشه که انسان از یه خانومی بدش بیاد و بره سراغ یه خانوم دیگه!هی تغییر بده!بازم عادی و همین طور عادی میشه! هرچن که دنبال بهتراش میگرده ولی سرانجام پیدا نمیکنه و خسته میشه!:ws52:

در مورد اون حرفی هم که زدی"تو شايد بتوني حجاب رو حذف كني اما با حذفش مي بيني هزار مشكل ديگه ايجاد ميشه"قابل تامل هستش.ولی اگه حجابو برداریم و از جاهای دیگه در بیاد بازم میشه جاهای دیگه رو یه جوری چسب زد؟!:ws52:

فرض کنیم که یه خانوم و آقایی تو یه اتاقی دارن کار میکنن.اگه اون خانوم با حجاب باشه اون محیط فاسدتره یا بی حجاب!؟خب با حجاب!

از طرف دیگه حجاب یک حالت نیمه زیبایی داره! پس میتونه جلوی بعضی از سرکوب های اشتباهو بگیره!

یعنی خانوم با حجاب زیبا!

هم فسادو کمتر میکنه! هم سرکوب قوای جنسی رو کمتر میکنه(بعضی حالت ها)! هم مانع از حضور خانوما در جامعه نمیشه!به شرطی که اصل عادی سازی رو رعایت کنیم! نه اینکه دوتا آقا و خانوم به محض اینکه همدیگرو دیدن اولین چیزی که به ذهنشون میرسه سک س باشه!

فک کنم جواب سوالمو با توجه به کمک تو دادم!نظرت چیه؟!:ws52:

دقيقا همينطوره پاسخ رو كه دادي ، اما

دقيقا مسئله همينه ، گفتم حجاب برداشته ميشه و من به اين خانوم به طور مثال به بي حجابي در پوشش موهاش عادت مي كنم اما اصل فساد از بين نميره چون شايد من نسبت به اون لذتي كه ممكنه ديدن موهاش ايجاد كنه در من اشباع شده باشم اما ماجرا هنوز ادامه داره ، كم كم دوست دارم بلوزش هم فرق كنه تنگ بشه برداشته بشه و برو الي آخر ...

اينه كه مي گم درسته حجاب برداشته شد ، اما تشنگي من رفع نشد و نخواهد شد هركس ميگه نه به درون خودش رجوع كنه . حالا بر فرض كه تمام اين مراحلم پشت سر گذاشتي و ديگه به طور كامل به للذت انگيز ترين حالت اين خانوم هم عادت كردي و اشباع شدي باز هم آيا " خسته " ميشي و ول مي كني يا به قول خودت مي ري سراغ دوتا ديگه ؟!

خلاصه هممون خوب مي دونيم كه طمع ما تموم شدني نيست ! 9.gif

ولی اگه حجابو برداریم و از جاهای دیگه در بیاد بازم میشه جاهای دیگه رو یه جوری چسب زد؟!

اين توضيحات بالا در مورد اين هم صدق مي كنه ؛ بعدم مشكل اينجاست كه چسب زدن به اين راحتي ها نيست ، چرا كه حجاب و پوشش سر اولين مرحله و ساده ترين و شايد كم لذت ترين مرحله باشه ! 9.gif

( بابت رك بودنم پوزش مي خوام )

یعنی خانوم با حجاب زیبا!

فک کنم جواب سوالمو با توجه به کمک تو دادم!نظرت چیه؟!

خدا خيرت بده 9.gif

موفق باشي آقا :icon_gol:

لینک به دیدگاه

من کاری به نظر بقیه ندارم اما چیزی که خودم تو مدت (حدود دو هفته ای) فهمیدم اینکه فقط باید چشم سیر بشه نه شکم یا هرچیز دیگه

چشم باید عادت کنه که اگه کرد و البته به همراه آگاهی و تجزیه و تحلیل مسئله دیگه خیلی از مشکلات حل میشه

لینک به دیدگاه
من کاری به نظر بقیه ندارم اما چیزی که خودم تو مدت (حدود دو هفته ای) فهمیدم اینکه فقط باید چشم سیر بشه نه شکم یا هرچیز دیگه

چشم باید عادت کنه که اگه کرد و البته به همراه آگاهی و تجزیه و تحلیل مسئله دیگه خیلی از مشکلات حل میشه

وساراجان فکر میکنی با بن مایه های فرهنگیمون یک درصد هم احتمالش هست که قاطبه ملت ونه الزاما همشون به این سیری چشم نایل بشن؟

لینک به دیدگاه

انسان تا غریزه جنسی دارد , گرایش به جنس مخالف دارد واگر یکبار به طرف مقابل رفت ؛ موقتاً سیراب میشود ولی هرگز از آن خسته نمیشود وبرا ی وی عادی نمی گردد .....

از افرادی که متاهل هستند سوال شود

آیا از داشتن رابطه جنسی که دائماً درحال تکرار است , عادی وخسته میشوند ........جواب خیر

خوب بی حجابی , نتییجه اش تحریک جنس مقابل ؛ البته چشم به بی حجابی وحتی برهنگی عادت میکند ولی غریزه جنسی وگرایش به بر قراری ارتباط چطور ؟

وخلاصه چرا زن وشوهر که با هم که عادت کردند , ترک عادت نمی کنند :icon_redface::w410:

لینک به دیدگاه
وساراجان فکر میکنی با بن مایه های فرهنگیمون یک درصد هم احتمالش هست که قاطبه ملت ونه الزاما همشون به این سیری چشم نایل بشن؟

خب مسلمه که نه

این فقط نظر من بود اما برا اجرا شدن تو جامعه خیلی باید محتاط بود و خیلی مسایل رو درنظر گرفت. نمیشه گفت همین فردا همه همه چی رو بریزن بیرون تا چشم سیر بشه! (هیشکی اینو نمیگه واقعا ساده انگارانه هس اگه فقط یه بعد قضیه رو ببینیم )

کم کم باید رفت جلو .هرچی باشه حداقل سه نسل از ایرانیان هستن که با فرهنگ فعلی بزرگ شدن خیلی از افراد قبل انقلاب هم دیگه به وضع موجود عادت کردن باید آسه اسه رفت جلو باید اول ذهن اماده بشه باید جایگاه زنا و دخترا تو جامعه ثابت بشه هم حضورشون هم بعد انسانیشون

باید ذهن به اون سطح از درک برسه که این غریزه تنها مختص یه جنس نیس مال همه هس

باید روشهای کنترل و حتی ارضا و مکانهای ارضا برنامه ریزی بشه

نمیشه از این طرف به زنان گفت از فردا آزادید هر چی میخواین بپوشین از طرف دیگه حریصان ج رو قلاده شونو وا گذاشت تا هر کاری می خوان بکنن

لینک به دیدگاه

خود مسیله حجاب بعد از یک ضرورت زمانی به پیامبر و سپس به ملت حکم شده است یعنی اینکه تا اون روزی که اون مرد عرب هیز چشم دچار رزونانس درونی ناشی از مشاهده دخترک بیحجاب نشده بود کسی تو فکر کلمه حجاب به معنای امروزی نبوده.

و بازم یعنی اینکه این خود ماییم که به کلمات معانی گسترده میدیم. و در کل حجاب تنها داشته یک کشور با ادعای اسلامی بودن شده.

یه سوال هم برام بوده و هست که چرا اسلام پر از مسایل چالش بر انگیزی شده که با هزار دلیل مستدل هم تو گوش کسی/حالا یه چند نفری/ نمیره!

لینک به دیدگاه
  • 3 سال بعد...

قروید این حرف رو کجا زده؟

• w58.gif
    حجاب یه بحث تلقینیه و مشخصه.
    یه مردی که مسلمونه تو خونه خودش موی زن و دختر و خاله و... رو میبینه تحریک نمیشه.
    میاد تو خیابون موی دختر و زن غریبه میبینه تحریک میشه.
    ولی مو همون مو است، پس چی شد؟
    امان از دست مسلموناااا با این باوراشون.
    • :ws27:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...