رفتن به مطلب

خوراکی هایی مقوی برای مو

ارسال های توصیه شده

اگر می خواهید به تقویت موهایتان بپردازید از منابع خوراکی در این زمینه کمک بگیرید و با صرف هزینه های گزاف جیبتان را خالی نکنید توصیه ما استفاده از بهترین موادخوراکی در این زمینه است

آنچه را که به دهان می‌گذارید بیشتر سلامت موهایتان را تضمین می‌کند تا محصولات بهداشتی گرانقیمت مو.

اگرچه گردو حاوی مقدار کمی سلنیوم است، اما در افرادی که دچار کمبود این ماده معدنی هستند و دچار ریزش مو می‌شوند، می‌تواند بسیار مفید باشد.

پروتئین، روی و امگا ۶ موجود در دانه کدو تنبل باعث رشد مو می‌شود.

اگر موهایتان حالت خود را از دست داده، شروع به خوردن خوراکی‌هایی مانند سیب زمینی شیرین کنید چون سرشار از بتاکاروتن است و بدن آن را به ویتامین آ تبدیل می‌کند. در واقع هر سلول از بدن بدون مقدار کافی ویتامین آ نمی‌تواند وظایفش را بدرستی انجام دهد. ویتامین آ به محافظت و تولید روغن‌هایی که پوست سر شما را تقویت می‌کنند کمک می‌کند و کمبود آن می‌تواند باعث خارش و شوره سر شود.

تخم مرغ با پروتئین بالا، روی، سلنیوم، گوگرد و آهن، یک ماده معجزه آسا برای موهای شماست. همچنین به سلولها کم می‌کند تا به فولیکولهای مو، اکسیژن برسانند.

اسفناج همراه با سایر سبزیجات تیره رنگ دیگر حاوی آهن، بتاکاروتن، فولات و ویتامین ث است و به حفظ فولیکول‌های سالم مو و تولید روغن‌های پوست سر کمک می‌کند.

لینک به دیدگاه
پیاز خوردنش برای تقویت مو نه ولی اگه بصورت رنده به موهاتون بزنید بله:w16:

اره میگن آب پیازو بزنیم خیلی خوبه:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
قطعا شما با سرپیازی به بیرون نخواید رفت.. پس بوی پیاز نمیگیره.. یه مقدار در تاپیکهای علمی جدی تر باشیم...:icon_gol:

جدی گفتم ، گاهی حرفای جدی هم خنده داره

آدم پیاز میخوره 10 بار مسواک میزنه هنوز بوی پیاز میاد

حالا وای به حال اینکه لابه لای موهات پیاز بره .... قطعا باید 10 بار با مواد شوینده بشوری

لینک به دیدگاه

حالا وای به حال اینکه لابه لای موهات پیاز بره .... قطعا باید 10 بار با مواد شوینده بشوری

نه اصن اینطور نیس

من زدم یه بار با شامپو بشوری حله:hapydancsmil:

اما واقعا موثره به خصوص برای ریزش:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

نه گلم راه حل داره.. اون چیزی که ما فکر میکنیم با خوردن پیاز دهانمون بو میده.. روی موهامون این اتفاق نمیفته..

رنده کردن پیاز و کمی نمک زدن میتونه مفید واقع بشه.. و بعد شستن موی سر با شامپو..

:a030:نه قطعا به ده بار احتیاج نداره.. انجام بدید بعد متوجه میشید...

روغن کرچکم باعث تقویت مو میشه..

لینک به دیدگاه
قطعا شما با سرپیازی به بیرون نخواید رفت.. پس بوی پیاز نمیگیره.. یه مقدار در تاپیکهای علمی جدی تر باشیم...:icon_gol:

سلام بوی پیازوولش کن باشامپوحله اصلا همینی که هست.اما سوزش چشمو چکارکنیم :4564:

یه سوال : آب پیازوچه طوری میگیرن ؟ (یه بنده خدای پیازوانداخت توهاوند) فرمول خاصی برای اینکارهست یعنی ترکیباتی داره یا آب پیازمعمولی؟

لینک به دیدگاه

یه سوال : آب پیازوچه طوری میگیرن ؟ (یه بنده خدای پیازوانداخت توهاوند) فرمول خاصی برای اینکارهست یعنی ترکیباتی داره یا آب پیازمعمولی؟

رندش کن...از ی پارچه ردش کن:w02:

پ.ن: من غذرخواهی میکنم هم از شما هم معصومه عزیز..هی شما از معصومه سوال میکنی من جواب میدم:دی

اخه انجام دادم واسه همین جواب میدم...خلاصه معذرت

لینک به دیدگاه

پ.ن: من غذرخواهی میکنم هم از شما هم معصومه عزیز..هی شما از معصومه سوال میکنی من جواب میدم:دی

سلام

خواهش می کنم ازنظرمن که اشکالی نداره واستفاده می کنم ، این که خودم ولی معصومه خانوم نمی دونم

پیاز خوالی بدون هیچ افزودنی ؟ واقعا تاثیرداره؟ چه مدت؟

راستی یه سوال : نوشابه هم می تونه مفیدباشه ؟

لینک به دیدگاه
سلام

خواهش می کنم ازنظرمن که اشکالی نداره واستفاده می کنم ، این که خودم ولی معصومه خانوم نمی دونم

بله پیاز خالی خالی :دی

یه ماه هرشب

بعد ازون هفته ای دو بار:w02:

تاثیر داره....

واسه من داشت...

یه چیز دیگه هم بگم؟؟؟؟اینم خیلی موثره

حنا+سدر(صدر)+یه دونه زرده تخم مرغ+دم کرده بابونه+روغن سیاه دانه

عاقا اینم هرشب تا یک ماه بعدشم هفته ای دوبار

بی نظیره..این روی من جواب داد صددرصد:w02:

الان هم در حال استفادش هستم...

نوشابه رو نشنیدم تاحالا:ws52:

لینک به دیدگاه

ای بابا چقدر اب و تابش میدید..

ابتدا پیازو رنده میکنید بعد ابشو میگیرید.. بعد قرار نیست بریزه داخل چشم.. البته ابشم نگیرید بهتر..

مثل رنگ مو میزنید به سر کلاه میزارید.. همین.. به خدا کار سختی نیست.. چشمارو نمیسوزونه.. و بو هم نمیگیره.. :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

نه عزیز دلم.. اتفاقا خوب توضیح دادید.. بخدا موندم خیلی معمای سخت یا فرمول سختیه:icon_pf (34)::whistle::ws3:

لینک به دیدگاه
سلام

قسمتی که پررنگ کردمو متوجه نشدم میشه توضیح بدید.. معصومه خانوم نمیدونی چی رو نمیدونی؟

نوشابه برای چی؟برای سر..وقتی میگن به عنوان اسید کاربرد داره.. و با نوشابه شیشه جلوی ماشینتونو تمیز کنید به نظرتون اثر داره؟

لینک به دیدگاه
قسمتی که پررنگ کردمو متوجه نشدم میشه توضیح بدید.. معصومه خانوم نمیدونی چی رو نمیدونی؟

نوشابه برای چی؟برای سر..وقتی میگن به عنوان اسید کاربرد داره.. و با نوشابه شیشه جلوی ماشینتونو تمیز کنید به نظرتون اثر داره؟

منظورشون این بود که من جواب سوالارو میدم از نظر دوستمون مشکل نداره..از طرف خودشون گفت..و من چون اسم تو گلم هم گفته بودم گفتن از طرف معصومه خانوم نمیدونه که جواب دادن من مشکلی داره یا نه

چی گفتم:ws3:

لینک به دیدگاه
منظورشون این بود که من جواب سوالارو میدم از نظر دوستمون مشکل نداره..از طرف خودشون گفت..و من چون اسم تو گلم هم گفته بودم گفتن از طرف معصومه خانوم نمیدونه که جواب دادن من مشکلی داره یا نه

الهی.. چرا مشکل..

خیلی هم جواب دادنتون عالیه سوده جونم:w16:

لینک به دیدگاه

هرچی گفتی درست بود /آخیش نجاتم دادی /مرسی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

ازنظرکافین گفتم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...