رفتن به مطلب

یادداشت پسر حبیب به خاطر فوت پدرش (عکس)

masi eng

ارسال های توصیه شده

146582012710029-irannaz-com-300x200.jpg

به گزارش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
محمد محبیان پسر زنده یاد حبیب محبیان، که در ترکیه به سر می‌برد، ابتدا قرار بود تا برای تشییع پیکر پدرش به ایران بازگردد و در این مراسم حضور داشته باشد که گفته می‌شود بنا به دلایلی سفر وی به تاخیر افتاده است و در هفته‌ی آینده این سفر انجام خواهد شد و وی به ایران خواهد آمد.متن منتشر شده توسط محمد محبیان به شرح زیر است:”عزیزترينم، عشق من، پدر باحال ، دوست داشتنى، پاک و بی گناهم… اسمت به تنهايى پر از عشق است،

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

.. حبیب محبیاندر حال برنامه ريزى ديدارمون در همين يكى دو هفته بودم. پنج ساله كه نديدمت. هنوز هم رفتنت رو باور نكردم تا وقتى كه اينو نوشتم… من و مادرم و ترک كردى و به خونه ى ابديت برگشتى. آه پدر دلم برات تنگ شده… اى كاش مى تونستم بهت بگم خداحافظ … دوستت دارم… صداى ايران… در ايران تو رو در جايگاهى كه حقت بود قرار ندادن اما تو الان در بر حق ترين جايى هستى كه بايد باشى … پيش خدا…

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...