رفتن به مطلب

پیرزن 7 ساله هندی به همراه برادر پیرش که 18 ماه سن دارد+ تصاویر

saba mn

ارسال های توصیه شده

[h=2]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
پیرزن 7 ساله هندی به همراه برادر پیرش که 18 ماه سن دارد+ تصاویر[/h]

دختر هندی ۷ ساله و برادر ۲ ساله اش براثر یک نارسایی نادرژنتیکی،پوست صورت و بدنشان بشدت ورم کرده است.

به گزارش

خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان

؛اختلال ژنتیکی خواهر و برادری در هند چروک‌ها و ورم‌های عمیقی بر روی پوست آن‌ها ایجاد کرده و باعث درد شدید مفاصل در آن‌ها شده است.

آزمایش‌هایی بر روی "کشاو کومار" 18 ماهه و خواهرش، "آنجالی" هفت ساله صورت گرفته است و گفته می‌شود آن‌ها به پیری زودرس و بیماری ناعلاج "کوتیس لاکسا" مبتلا شده‌اند.

4641557_495.jpg

آنجالی در مصاحبه با سایت "میل آنلاین" گفت: «بچه‌ها در مدرسه من را با اسم‌هایی مثل "مادربزرگ"، "پیرزن"، "میمون" و "شاه میمون‌ها" صدا می‌زنند. درخیابان نیز مردم با تعجب به من نگاه می‌کنند. می‌دانم با همسن و سال‌های خودم کاملاً فرق دارم و صورت و بدنم از نظر همه عجیب است. اما این طرز برخورد من را بسیار ناراحت می‌کند. می‌خواهم با من مثل بقیه رفتار شود و دیگران من را همانطور که هستم قبول کنند.»

4641558_241.jpg

او ادامه می‌دهد: «همیشه با خودم می‌گویم که کاش مثل خواهرم زیبا به دنیا می‌آمدم. خانواده‌ام امیدوارند که یک روز درمان شوم. از این که باعث عذاب و شرمساری آن‌ها شده‌ام بسیار ناراحتم و تنها آرزویم این است که زودتر درمان شوم.»

4641559_121.jpg

گفته می‌شود، خواهر بزرگتر آن‌ها 11 ساله و کاملاً سالم است.

انتهای پیام/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...