رفتن به مطلب

مراسم ازدواج خبرنگار سرشناس تلویزیون برگزار شد + عکس های مراسم

hanna0

ارسال های توصیه شده

1hoseini.bai.jpg

محمدرضا حسینی‌بای گزارشگر و خبرنگار صداوسیما, ازدواج کرد و مراسم ازدواجش را در آسایشگاه جانبازان برگزار کرد.

«محمدرضا حسینی‌بای» خبرنگار و گزارشگر تلویزیونی که بیشتر مردم او را با گزاریش‌های مربوط به کنکور و حضورش در سوریه می‌شناسند، هم زمان با جشن مبعث با برگزاری جشنی ساده در آسایشگاه جانبازان ثارالله زندگی مشترک خود را آغاز کرد.

در این مراسم علاوه بر غلامعلی حداد عادل، پیمان جبلی معاونت خبر و خبرنگاران صداوسیما، خانواده‌های عروس و داماد نیز حضور داشتند.

در طبقه اول آسایشگاه یک سفره عقد چیده شده و دور آن جانبازان نشسته بودند و البته در دور بعدی نیز خانواده عروس و داماد حضور داشتند.

عروس و داماد در بدو ورود به آسایشگاه به جانبازان حاضر شاخه‌گل رز اهدا کردند و حسینی بای با تک تک جانبازان روبوسی کرد. البته این خوش و بش با همکاران وی نیز که در میان آنها خانم دکتر میرسیدی، افروز اسلامی، میترا لبافی، حمید امامی، قالیباف، رضوانی، بای، سلامی و ... دیده می‌شدند، ادامه داشت.

hoseini.bai_2.jpg

در این مراسم طبق اعلام قبلی قرار بود غلامعلی حداد عادل خطبه عقد را بخواند که وی در این باره به مزاح گفت: من بلد نیستم که خطبه بخوانم و همسرم هم نمی‌داند که من بلدم خطبه بخوانم. اینجا هم کاری که هرگز نکرده‌ام را به افتخار عروس و داماد انجام می‌دهم.

حداد عادل در ادامه خطبه عقد میان محمدرضا حسینی بای و حمیرا همتی که از همکاران وی در سازمان صداوسیما بود را با مهریه 14 سکه بهار آزادی خواند. در ادامه نیز اشعاری از جدیدترین کتاب خود برای عروس و داماد قرائت کرد.

پس از قرائت خطبه عقد، حداد عادل ضمن تبریک و آرزوی خوشبختی برای عروس و داماد گفت: در این روزها که

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
‌ها با تجملاتی و سخت شده است، تشکر می‌کنیم از آقای بای که با برگزاری چنین مراسم ساده‌ای الگویی برای جوانان شدند.

hoseini.bai_3.jpg

حسینی بای نیز در سخنانی ضمن تشکر از کسانی که برای حضور در مراسم آمده بودند، عنوان داشت: من با دلم به اینجا آمدم نه برای دوربین. البته اعتقاد دارم که ما باید کارهای خوب را رسانه‌ای کنیم. برخی چهره‌های مشهور و شناخته شده مراسم‌هایی می‌گیرند که در شأن و پسندیده نیست پس چرا ما کار پسندیده خود را رسانه‌ای نکنیم؟

وی افزود: من افتخار می‌کنم که بگویم جانباز هستم و وقتی 14 سالم بود در کنار هم رزمان به جبهه آمدم و جفت پاهایم ترکش خورد. من هم می‌توانستم مانند سایرین در جای دیگری مراسم بگیرم و از چهره‌های معروف و شناخته شده هم دعوت کنم اما فکر می‌کنم اگر این جانبازان نبودند امروز ما لبخند بر لب نداشتیم.

hoseini.bai_4.jpg

در این مراسم جبلی نیز به خاطر ابتکار حسینی بای در برگزاری مراسمش از وی تشکر و قدردانی کرد.

همچنین عمو موسی جانباز طرفدار تیم فوتبال پرسپولیس نیز مثل همیشه با

‌های قرمز خود و پیراهنی که تصویر یک شهید مدافع حرم روی آن نقش بسته بود، حضور داشت و علاوه بر مهمانان عروس و داماد هم با وی عکس یادگاری گرفتند.

پایان بخش این مراسم نیز اجرای موسیقی سنتی توسط گروه شباهنگ بود.

منبع : farsnews.com

• Like 12
لینک به دیدگاه

2272459-talab-ir.jpg

خبرنگار معروف صدا و سیما هم به خانه بخت رفت.

به گزارش تالاب به نقل از فارس نیوز مراسم عقد خبرنگار سیما حسینی بای امروز در آسایشگاه جانبازان ثارالله برگزار شد. خطبه عقد این زوج را با مهریه ۱۴ سکه حدادعادل خواند.

858507987-talab-ir.jpg

عکسهای مراسم ازدواج حسینی بای خبرنگار صدا و سیما

1336484628-talab-ir.jpg

1171046864-talab-ir.jpg

46429054-talab-ir.jpg

1949369860-talab-ir.jpg

1684836801-talab-ir.jpg

119401184-talab-ir.jpg

791723147-talab-ir.jpg

1810677840-talab-ir.jpg

1570773407-talab-ir.jpg

282422113-talab-ir.jpg

510309839-talab-ir.jpg

2138305926-talab-ir.jpg

1001970563-talab-ir.jpg

944069971-talab-ir.jpg

1026498472-talab-ir.jpg

1216831470-talab-ir.jpg

1054830287-talab-ir.jpg

784566058-talab-ir.jpg

2097375624-talab-ir.jpg

• Like 11
لینک به دیدگاه

اول از تاپیکتون تشکر کنم.

و دوم اینکه نظرم رو به عنوان یه کاربر عادی میگم نه مدیر ارشد .

نظرم ورای مسئولیتیه که دارم و نظر شخصی منه .

راستش رو بخوای همچین شخصیتی برام انقدر جذاب نیست که بخوام حتی بهش فکر کنم تا اینکه بشینم و زندگی خصوصش رو دنبال کنم و ببینم چیکار کرده

متاسفانه تو مملکت ما (ایران) بازیگر ها و ... که از تلویزیون اقبال نمایش عمومی چهره شون برای مردم وجود داره سرشناس هستن و گاهی الگو معرفی میشن در حالیکه بیشترشون حتی نه سواد آنچنانی دارن و نه مطالعه ای در زمینه های اجتماعی و نه حتی از اوضاع اطرافشون خبر دارن.

حرفم اینه که زندگی این چنین افرادی برام مهم نیست چون بودن و نبودنشون به حال من یا بقیه تفاوتی نمیکنه

• Like 8
لینک به دیدگاه

دوستان داریم خیلی عادی بحث میکنیم نیازی به دلخوری نیست

hanna0 ایده و نظر خودشون رو در مورد اینکه چرا تاپیک رو قرار دادن گذاشتن و بهش اشاره کردن و خب در واقع یه نوع تذکر و یادآوری هستش

خب موافقم برای کسایی که این اشخاص رو دنبال میکنن و الگو قرار میدن شاید شاید کارساز باشه حالا یه سوال دارم از شما

اگه شما بخواید همین فکر رو به من القا کنید که این شخصیت ها برام جذابیتی نداره از چه روشی استفاده میکنید؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
ببخشید من اینطوری حرف میزنم اگه شما بجای همه نظر میدید من از مدیر مربوطه درخواست حذف تاپیک رو دارم شبتون آروم :icon_gol:

شما از نوشته من نقل قول گرفتی و منم نظر خودم رو گفتم. بجای همه هم نبود. از عوض خودم نظر دادم.

لینک به دیدگاه
دوستان داریم خیلی عادی بحث میکنیم نیازی به دلخوری نیست

hanna0 ایده و نظر خودشون رو در مورد اینکه چرا تاپیک رو قرار دادن گذاشتن و بهش اشاره کردن و خب در واقع یه نوع تذکر و یادآوری هستش

خب موافقم برای کسایی که این اشخاص رو دنبال میکنن و الگو قرار میدن شاید شاید کارساز باشه حالا یه سوال دارم از شما

اگه شما بخواید همین فکر رو به من القا کنید که این شخصیت ها برام جذابیتی نداره از چه روشی استفاده میکنید؟

سلام

اشخاص و شخصیتهای که به نوعی الگو هستند برای جامعه ما به خودی خود دیده میشن حالا این افراد با کارا و رفتارشون و شغلشون یا از طرف مردم بزرگ میشن این آدما هرچقدر هم تظاهر به خوب بودن کنند یه جای خودشون رو نشون میدن نمونه اش همین خبر و خبرهای حواشی مربوط به این موضوع که چقدر شخصیت این آدم رو بزرگ کرده بودن :icon_gol:

رفتار غیرانسانی فرزاد حسنی و ترویج دروغ در تلویزیون!+فیلم

فرزاد حسنی که به تازگی دوران ممنوع التصویری‌اش در رسانه ملی به پایان رسیده است؛ رفتار تاسف باری را در برنامه اکسیر به نمایش گذاشت.

n00489754-b.jpg

به گزارش جهان، مجری و بازیگر صدا و سیما که طی سال های گذشته حواشی مختلفی را پشت سر گذاشته و به تازگی با برنامه اکسیر به رسانه ملی بازگشته است؛ پنج شنبه شب گذشته و در بخش هایی از این برنامه؛ برای دقایقی رفتار تحقیر آمیزی با یکی از مهمانان برنامه خود داشت و بر خلاف آنچه از چنین برنامه هایی انتظار می رود تا همپای مهمانان و مخاطبان خود پیش برود، مهمان خود را در مقابل دیدگان سایر شرکت کننده ها و دوربین های این برنامه، در موقعیتی نامناسب قرار داده و به استهزاء گرفت.

از سویی، پرسش مسابقه برنامه با وعده برنده شدن جایزه 50 میلیون تومانی مطرح شد. وقتی فرد حاضر در برنامه به پرسش پاسخ مثبت داد، فرزاد حسنی و عوامل برنامه در اقدام تحقیر آمیز دیگری، به جای جایزه 50 میلیون تومان، جعبه ای حاوی زرشک به وی دادند و حسنی با عباراتی مشمئزکننده اقدام به تحقیر شرکت کننده در مسابقه کرد.

اتفاقاتی از این دست، یک بار دیگر این سوال را به وجود می آورد که آیا مسئولان رسانه ملی قصد ندارند تصمیمی جدی برای مقابله با این گونه اجراهای سلیقه ای اتخاذ کنند؟!

فیلم برخورد زشت فرزاد حسنی در منبع

منبع

• Like 4
لینک به دیدگاه

خب دقیقا به وسطه همین چیزاست که اصولا به الگو سازی اعتقادی ندارم

از نظر من هر کسی برای خودش قهرمان هستش و بجای الگو سازی و ترویج تقلید بهتره که عناصر فرهنگی رو در رفتار خودمون نهادینه کنیم.

من هیچ کسی رو برتر از خودم نمیدونم که قرار باشه ازش تقلید کنم رفتار هر آدمی باید منحصر به فرد باشه

حالا شما از فرزاد حسنی اسم بردید و هم میدونیم قبلا چقدر از این مجری و خوبی هاش مینوشتن اما نتیجه چی شد؟

و هیچ تضمینی هم وجود نداره مجری دیگر هم که اسمش رو بردیم به همین شیوه ی حسنی و ... پیش نره.

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام

اشخاص و شخصیتهای که به نوعی الگو هستند برای جامعه ما به خودی خود دیده میشن حالا این افراد با کارا و رفتارشون و شغلشون یا از طرف مردم بزرگ میشن این آدما هرچقدر هم تظاهر به خوب بودن کنند یه جای خودشون رو نشون میدن نمونه اش همین خبر و خبرهای حواشی مربوط به این موضوع که چقدر شخصیت این آدم رو بزرگ کرده بودن :icon_gol:

رفتار غیرانسانی فرزاد حسنی و ترویج دروغ در تلویزیون!+فیلم

فرزاد حسنی که به تازگی دوران ممنوع التصویری‌اش در رسانه ملی به پایان رسیده است؛ رفتار تاسف باری را در برنامه اکسیر به نمایش گذاشت.

n00489754-b.jpg

به گزارش جهان، مجری و بازیگر صدا و سیما که طی سال های گذشته حواشی مختلفی را پشت سر گذاشته و به تازگی با برنامه اکسیر به رسانه ملی بازگشته است؛ پنج شنبه شب گذشته و در بخش هایی از این برنامه؛ برای دقایقی رفتار تحقیر آمیزی با یکی از مهمانان برنامه خود داشت و بر خلاف آنچه از چنین برنامه هایی انتظار می رود تا همپای مهمانان و مخاطبان خود پیش برود، مهمان خود را در مقابل دیدگان سایر شرکت کننده ها و دوربین های این برنامه، در موقعیتی نامناسب قرار داده و به استهزاء گرفت.

از سویی، پرسش مسابقه برنامه با وعده برنده شدن جایزه 50 میلیون تومانی مطرح شد. وقتی فرد حاضر در برنامه به پرسش پاسخ مثبت داد، فرزاد حسنی و عوامل برنامه در اقدام تحقیر آمیز دیگری، به جای جایزه 50 میلیون تومان، جعبه ای حاوی زرشک به وی دادند و حسنی با عباراتی مشمئزکننده اقدام به تحقیر شرکت کننده در مسابقه کرد.

اتفاقاتی از این دست، یک بار دیگر این سوال را به وجود می آورد که آیا مسئولان رسانه ملی قصد ندارند تصمیمی جدی برای مقابله با این گونه اجراهای سلیقه ای اتخاذ کنند؟!

فیلم برخورد زشت فرزاد حسنی در منبع

منبع

سلام

وجدانا زرشک داد:ws28:ببخشید:ws28:خب اشکالش چیه. هدف مهمه. بجای طرف بدش ، طرف خوب ماجراراببینیم.

• Like 1
لینک به دیدگاه
اول از تاپیکتون تشکر کنم.

و دوم اینکه نظرم رو به عنوان یه کاربر عادی میگم نه مدیر ارشد .

نظرم ورای مسئولیتیه که دارم و نظر شخصی منه .

راستش رو بخوای همچین شخصیتی برام انقدر جذاب نیست که بخوام حتی بهش فکر کنم تا اینکه بشینم و زندگی خصوصش رو دنبال کنم و ببینم چیکار کرده

متاسفانه تو مملکت ما (ایران) بازیگر ها و ... که از تلویزیون اقبال نمایش عمومی چهره شون برای مردم وجود داره سرشناس هستن و گاهی الگو معرفی میشن در حالیکه بیشترشون حتی نه سواد آنچنانی دارن و نه مطالعه ای در زمینه های اجتماعی و نه حتی از اوضاع اطرافشون خبر دارن.

حرفم اینه که زندگی این چنین افرادی برام مهم نیست چون بودن و نبودنشون به حال من یا بقیه تفاوتی نمیکنه

نکته که آقا مدیرگفت هیشکی توجه نکرد .

• Like 2
لینک به دیدگاه

آخرین تذکر بابت کل کل و بحث خارج از موضوع تاپیک هستش و امیدوارم رعایت بشه واقعا.

[QUOTE][COLOR=Red][B]قانون شماره 21)[/B][/COLOR] در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آميز، توهين آميز، تهدید آمیز و يا مسايل و مشکلات شخصي‌ در مورد يک کاربر و يا يک مدير در انجمن، آن ارسال سريعا حذف و به کاربر اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار اکانت وی بسته خواهد شد.
[COLOR=Red][B]قانون شماره 22)[/B][/COLOR] هرگونه بحثي‌ که موجب انحراف تاپيک ها از مسير اصلي‌ خود بشود که به نوعي برخلاف قوانين انجمن باشد در صورت تشخيص مديران، در صورت لزوم تاپيک و يا بحث هاي اضافه حذف خواهد شد. بنابراين کاربران موظف هستند از تاپيک هاي ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگيري کنند. در صورتي‌ که کاربري باعث انحراف تاپيک هاي ارسالي‌ شما شد، ميتوانيد لينک تاپيک را براي مدير آن انجمن ارسال نمائيد تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.[/QUOTE]
@fakur1 @masi eng

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...