رفتن به مطلب

اینکه اینده ای برای جوانان متصور نیست , باعث و بانیش خودشونن.

fakur1

ارسال های توصیه شده

خوشم میاد با اینکه بحث تاپیک در حال عوض شدن بود فکور بجای گزارش رد کردن و اینکه پست بی ربط هستش و ... خیلی با صبر و حوصله سوال کننده رو راهنمایی کرد.

چیزی که ازش همیشه انتظار میره

دمت گرم:icon_gol:

حالا در مورد سوال به نظر من هم صحیحه چون سرنوشت رو ما میسازیم و اگر هم نتونیم بسازیم از کم کاری خودمون هستش

لینک به دیدگاه
خوشم میاد با اینکه بحث تاپیک در حال عوض شدن بود فکور بجای گزارش رد کردن و اینکه پست بی ربط هستش و ... خیلی با صبر و حوصله سوال کننده رو راهنمایی کرد.

چیزی که ازش همیشه انتظار میره

دمت گرم:icon_gol:

حالا در مورد سوال به نظر من هم صحیحه چون سرنوشت رو ما میسازیم و اگر هم نتونیم بسازیم از کم کاری خودمون هستش

از فراست بالا و دقت نظر شما تشکر میکنم.

بله من هم همین اعتقاد رو دارم. نقش هر یک از ما در معماری سرنوشت خودمون بسیار زیاد هست.

چیزی که همیشه توجه منو به خودش جلب میکنه , اینه که , نسل فعلی در مقابل این مطالبی که مطرح میشه یا کلا بی تفاوته و یا اینکه اصلا متوجه نیست که اگه اینا رو ندونه و بکار نگیره فرداش چقدر تاریک خواهد شد ولی با همه این اوضاع و احوال نمیخواد یه تکون حسابی به خودش بده و دائما در حال بازیگوشی و وقت تلف کردنه و اگه بزرگترا هم ازش ایراد بگیرن , ناراحت هم میشن. و این یعنی طلوع یک فاجعه هولناک برای آینده .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...