رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد رفع خطای کد

farivar.maryam

ارسال های توصیه شده

با سلام

یه تکه کد نوشتم برای فیلتر کردن دیتاهای یه سیگنال بعد از نمونه برداری . خط آخر کد ارور میده که دلیلش رو نمیدونم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
با سلام

یه تکه کد نوشتم برای فیلتر کردن دیتاهای یه سیگنال بعد از نمونه برداری . خط آخر کد ارور میده که دلیلش رو نمیدونم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

سلام

j توی کد تعریف نشده.

چه اروری میده؟ داخل TrainL چی هست؟

لینک به دیدگاه
سلام

j توی کد تعریف نشده.

چه اروری میده؟ داخل TrainL چی هست؟

سلام واقعا شرمنده اون j هم i بوده اشتباه کپی کردم یعنی اصل کد این هست

دیتای trainl یه سری دیتا هست مربوط به سیگنال های مغزی تصورات حرکتی دست چپ که شده ماتریسی به ابعاد 69*750*22 که 22 میشه تعداد کانال ها یا همون پراب های دستگاه eeg - و 750 میشه تعداد نمونه هایی که از هر کانال گرفته شده و 69 میهش تعداد دفعات تکرار این آزمایش

تو این کد ما میخواهیم با یه فیلتر میان گذر باند فرکانسی خاصی رو جدا کنیم و بعد از نمونه برداری از این سیگنال ، بیاییم فیلتر رو روی سیگنال نمونه برداری شده اعمال کنیم .

کل خط ها جواب میدن و جوابشون قابل توجیه هست فقط خط آخر از دستور filtfilt خطا میگیره

خطاش هم اینه

نمیدونم مشکل از کجاست

ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به دیدگاه
سلام واقعا شرمنده اون j هم i بوده اشتباه کپی کردم یعنی اصل کد این هست

دیتای trainl یه سری دیتا هست مربوط به سیگنال های مغزی تصورات حرکتی دست چپ که شده ماتریسی به ابعاد 69*750*22 که 22 میشه تعداد کانال ها یا همون پراب های دستگاه eeg - و 750 میشه تعداد نمونه هایی که از هر کانال گرفته شده و 69 میهش تعداد دفعات تکرار این آزمایش

تو این کد ما میخواهیم با یه فیلتر میان گذر باند فرکانسی خاصی رو جدا کنیم و بعد از نمونه برداری از این سیگنال ، بیاییم فیلتر رو روی سیگنال نمونه برداری شده اعمال کنیم .

کل خط ها جواب میدن و جوابشون قابل توجیه هست فقط خط آخر از دستور filtfilt خطا میگیره

خطاش هم اینه

نمیدونم مشکل از کجاست

ممنون میشم راهنماییم کنید

شناختی از این دستورها ندارم، تو هلپ یه نکته ای گفته:

[TABLE=class: note, width: 100%]
    [TR]
    [TD=align: left]Note: When implementing zero-phase filtering using a second-order section filter, the length of the input, x, must be more than three times the filter order. You can use filtord to obtain the order of the filter.

[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

من با دستور filtord بردار a رو چک کردم، عدد 170 برگردوند، که خب سه برابرش میشه 510، فکر کنم بعد اول ورودی دیگه باید از این بزرگتر باشه.

لینک به دیدگاه
شناختی از این دستورها ندارم، تو هلپ یه نکته ای گفته:

من با دستور filtord بردار a رو چک کردم، عدد 170 برگردوند، که خب سه برابرش میشه 510، فکر کنم بعد اول ورودی دیگه باید از این بزرگتر باشه.

ممنونم هلپ رو خوندم و دقیقا مشکل تو همین سه برابر بودنه که بعد اول ورودی این ویژگی رو نداره بعد دومش داره و فکر کنم خطاش از همینه

ممنونم که وقت گذاشتید تونستم مشکلش رو رفع کنم میذارم اینجا

باز هم تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...