رفتن به مطلب

ترین های شما تو انجمن به انتخاب خودتون و ترینهای سایر دوستان

fakur1

ارسال های توصیه شده

با سلام

هر یک از ما بهر حال خیلی فعالیت ها تو انجمن داشتیم.اگه مایل هستید همینجا یکی از بهترین فعالیت خودتونو نام ببرید که از نظر شما ترین بحساب میاد.

یکی از ترین های سایر دوستان رو هم که از نظر شما بهترین هست رو هم نام ببرید.

لینک به دیدگاه

فعالیت خودم که چیزی تو خاطرم نیست که بگم کار تاپی کردم ! پس ترینی ندارم متاسفانه .

بعضی از بحث های خودت ترینن و با اینکه حال ندارم توش شرکت کنم ولی در حد یک شکلک هم که شده میذارم که یخمو نگیری بگی اومد خوندو رفت :ws28:

نه شوخی میکنم اون شکلکو میذارم که اعلام وجود کنم میخونمشون

لینک به دیدگاه
فعالیت خودم که چیزی تو خاطرم نیست که بگم کار تاپی کردم ! پس ترینی ندارم متاسفانه .

بعضی از بحث های خودت ترینن و با اینکه حال ندارم توش شرکت کنم ولی در حد یک شکلک هم که شده میذارم که یخمو نگیری بگی اومد خوندو رفت :ws28:

ازت خیلی ممنونم.شما همیشه به من لطف داری.

اگه بقول شما ترین های من بعضی گفتگو های تو تاپیکهام باشه ، باید عرض کنم سهم شما در پربار کردن و شیرین نمودن اون بحث ها حرف اوله.

ترین شما هم ، البته یکی از ترین های شما هم اون موضوع طراحی و ساخت مخازن تحت فشار با متریال سیمان و بتن و این حرفا بود که برام خیلی جالب بود ولی پیگیر نشدم ببینم آخرش به کجا رسید.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

طاهرا اون جواب بالایی منو تا ته نخوندی،راجع به مخازن تحت فشار که میخواستی با سیمان و ..... بسازی ازت پرسیدم.:w16:

لینک به دیدگاه

ظاهرا این تاپیک رو فراموش کردی ،نقل قولا رو جواب بدهد:vahidrk:

لینک به دیدگاه
طاهرا اون جواب بالایی منو تا ته نخوندی،راجع به مخازن تحت فشار که میخواستی با سیمان و ..... بسازی ازت پرسیدم.:w16:

chesterday:w58::ws28::ws28:

آقا ندیدم اصلا

مخازن تحت فشار . خب سوال چیه ؟ گفتی پیگیر نشدم دیگه :ws28: الان میخوای مخزن سیمانی بسازی ؟

چند بار فشار داری ؟ 200 بار خوبه ؟ سیال چیه ؟ هیدروکربنه ؟ هیدروژن سولفیده ؟ مرکپتانه ؟ دقیقا چیه ؟

خب سوال نپرسیدی آخه:ws28:

لینک به دیدگاه
ازت خیلی ممنونم.شما همیشه به من لطف داری.

اگه بقول شما ترین های من بعضی گفتگو های تو تاپیکهام باشه ، باید عرض کنم سهم شما در پربار کردن و شیرین نمودن اون بحث ها حرف اوله.

ترین شما هم ، البته یکی از ترین های شما هم اون موضوع طراحی و ساخت مخازن تحت فشار با متریال سیمان و بتن و این حرفا بود که برام خیلی جالب بود ولی پیگیر نشدم ببینم آخرش به کجا رسید.:icon_gol:

اینجا بود که ازتون پرسیدم.:ws28:

تا ته نمیخونی که !!!!

لینک به دیدگاه
اینجا بود که ازتون پرسیدم.:ws28:

تا ته نمیخونی که !!!!

خب باو الان از خودت نقل قول گرفتی بعد میگی چرا جواب ندادی:ws28: از کجا متوجه بشم الانم شانسی دیدم

خب این الان آخرشه دیگه سوال توش نیست فقط گفتی جالب بود و منم نهایت جوابی که میتونم بدم اینه که بگم مخلصیم :ws28::ws28::ws28: فقط گفتی پیگیری نکردم ببینم چی شد !! خب اشتباه کردی پیگیری میکردی میدیدی چی شد :ws28::ws28:

یجور زده بودی جواب ندادی فکر کردم سوال پرسیده بودی ، خب الان همون بحثو ران بده اگر ناقص مونده و کامنتایی که داری رو اونجا مطرح کن ادامه بدیم بحثو

اینجا که بحثت میشه اسپم دونی

لینک به دیدگاه
خب باو الان از خودت نقل قول گرفتی بعد میگی چرا جواب ندادی:ws28: از کجا متوجه بشم الانم شانسی دیدم

خب این الان آخرشه دیگه سوال توش نیست فقط گفتی جالب بود و منم نهایت جوابی که میتونم بدم اینه که بگم مخلصیم :ws28::ws28::ws28: فقط گفتی پیگیری نکردم ببینم چی شد !! خب اشتباه کردی پیگیری میکردی میدیدی چی شد :ws28::ws28:

یجور زده بودی جواب ندادی فکر کردم سوال پرسیده بودی ، خب الان همون بحثو ران بده اگر ناقص مونده و کامنتایی که داری رو اونجا مطرح کن ادامه بدیم بحثو

اینجا که بحثت میشه اسپم دونی

چچ:ws28:

مجبورم میکنی که اون نقل قول رو بگیرم ، بعدشم بهم میخندی؟ ده اون نقل قول که خطاب به خود شما بود که ندیده بودی و منم مجبور شدم همان نوشته ای که برات نوشته بودم رو gdfhjgddddfttgg...اصن ولش کن :ws28:

در ضمن استاتر تاپیک خودمم و اگه شما مایل بودی گفتگو رو همینجا ادامه میدیم

لینک به دیدگاه
چچ:ws28:

مجبورم میکنی که اون نقل قول رو بگیرم ، بعدشم بهم میخندی؟ ده اون نقل قول که خطاب به خود شما بود که ندیده بودی و منم مجبور شدم همان نوشته ای که برات نوشته بودم رو gdfhjgddddfttgg...اصن ولش کن :ws28:

در ضمن استاتر تاپیک خودمم و اگه شما مایل بودی گفتگو رو همینجا ادامه میدیم

gdfhjgddddfttgg فحش دادی ؟:ws28::ws28::ws28:

خب ادامه بدیم

ببین اول باید سیمانو ببری غال :ws28:

خب الان نمیگی چی میخوای که

الان مخزن بسازیم یا فقط داستان بگم توضیحشو بدم ؟

لینک به دیدگاه
gdfhjgddddfttgg فحش دادی ؟:ws28::ws28::ws28:

خب ادامه بدیم

ببین اول باید سیمانو ببری غال :ws28:

خب الان نمیگی چی میخوای که

الان مخزن بسازیم یا فقط داستان بگم توضیحشو بدم ؟

سلام . نه ، بد و بیراه نیست .یه جور واکنش عصبیه :ws28:

میخوام ببینم بالاخره مخزن ساخته شد ؟ جواب داد؟ برا چه کاری لازمه ؟

لینک به دیدگاه
سلام . نه ، بد و بیراه نیست .یه جور واکنش عصبیه :ws28:

میخوام ببینم بالاخره مخزن ساخته شد ؟ جواب داد؟ برا چه کاری لازمه ؟

سلام مستر فکور

اوه پس بحث جنگ الکترونیکو این حرفهاست :ws28:

طراحی هایی که اینجا گذاشتم قبلا عملیاتی شدن و طرح فرضی نبوده که بخوایم تازه روش کار کنیم

میخواستم اینجا چند تا طرح رو جلو ببرم که به همت دوستان از کرده خودم پشیمون شدم

از اون مخازن زیاد درست کردم . راکتورهای اینشکلی و...........

برای کارهای زیادی میشه ازشون استفاده کرد ، مثلا پتروشیمی و یا یک مخزن ساده ساده برای دپوی یک سیال

خلاصه کاربرد زیاد داره

لینک به دیدگاه
سلام مستر فکور

اوه پس بحث جنگ الکترونیکو این حرفهاست :ws28:

طراحی هایی که اینجا گذاشتم قبلا عملیاتی شدن و طرح فرضی نبوده که بخوایم تازه روش کار کنیم

میخواستم اینجا چند تا طرح رو جلو ببرم که به همت دوستان از کرده خودم پشیمون شدم

از اون مخازن زیاد درست کردم . راکتورهای اینشکلی و...........

برای کارهای زیادی میشه ازشون استفاده کرد ، مثلا پتروشیمی و یا یک مخزن ساده ساده برای دپوی یک سیال

خلاصه کاربرد زیاد داره

خوب منم بخاطر همین کارا گفتم که جزو ترین هایی، افتااااااااااد؟:ws28:

لینک به دیدگاه
خوب منم بخاطر همین کارا گفتم که جزو ترین هایی، افتااااااااااد؟:ws28:

افتاد اما فندکم :ws28: حسشم ندارم برم برش دارم

آقا حوصلم سر رفته دنبال یک تفریحم :icon_pf (34): سیانید هم دیگه حال نمیده :sigh: یک پیشنهاد بده خب ! چی بسازم؟

لینک به دیدگاه
افتاد اما فندکم :ws28: حسشم ندارم برم برش دارم

آقا حوصلم سر رفته دنبال یک تفریحم :icon_pf (34): سیانید هم دیگه حال نمیده :sigh: یک پیشنهاد بده خب ! چی بسازم؟

فعلا خودت رو بسازی ، کارستون کردی.چه با می و چه با مینا:ws28:

لینک به دیدگاه
فعلا خودت رو بسازی ، کارستون کردی.چه با می و چه با مینا:ws28:

می چیه باو

کسل میشم وقتی چیزی نیست روش کلید کنم :ws28: سنتزی ساختی تخریبی چیزی آخه

برم یکم روی فاکتور رشد کار کنم حداقل از هیچی بهتره

لینک به دیدگاه
می چیه باو

کسل میشم وقتی چیزی نیست روش کلید کنم :ws28: سنتزی ساختی تخریبی چیزی آخه

برم یکم روی فاکتور رشد کار کنم حداقل از هیچی بهتره

خوب . یه پیشنهاد بهت میدم که اگه بتونی پودرش رو تولید کنی ، فروش بالا و سود سرشاری داره .

اونم تولید پودر طلا ست. که بفروشیم به آبکاران طلا و سایر صنایع

تولید انبوه سیانور مضاعف پتاسیم و طلا بشکل پودری ، از دو تا ده گرم طلا که توش موجود باشه. AUk (cn)2

لینک به دیدگاه
خوب . یه پیشنهاد بهت میدم که اگه بتونی پودرش رو تولید کنی ، فروش بالا و سود سرشاری داره .

اونم تولید پودر طلا ست. که بفروشیم به آبکاران طلا و سایر صنایع

تولید انبوه سیانور مضاعف پتاسیم و طلا بشکل پودری ، از دو تا ده گرم طلا که توش موجود باشه. AUk (cn)2

:ws28:

آی آی امان از دست تو

باو فکور من دنبال یک چیزی میگردم از تو کلاهم خرگوش دربیارم :ws28: البته پیداش کردم :whistle: از آب دریا گاز طبیعی بدون گوگردو مرکپتان سنتز کنم تو اسکیل شدیدا خرکی (حالا بعدا میگم چه شکلی الان نگو کربنش رو از کجا میاری :ws28:)

باو پودر طلا و سیانید مضاعفو این حرفها که از کاردستی های ده دوازده سال پیشم بوده :hapydancsmil: اینی هم که طی این چند وقت با سیانید بازی میکردم برای ساختن یک کاتالیست مشت بود که یک بحث چپو راست کردن ساختمونش بود و کلا سیانیدو میرقصوندم

همین الان برات 82 گرم پودر طلا 150 میکرون درست کردم !!! خوبه یا بازم بسازم ؟ 7 دقیه زمان برد ساختنش و دقیقا 3 دقیقه هم خشک کردنش :ws28: بیا ببر بده ری بگیرن ببین تا حالا اینا این عیار رو دیدن ؟ حالا هی بگن ما 24 واقعی نداریم و 21- 22 بشه هنر کردیم ، اینقدر نرمو لطیفه که آدم دلش نمیاد روش دست بکشه له میشه :ws28: یک مقدار از پودره رو هم بعد از عکس برات ذوب کردم انداختم تو آب تا تمیز بشه دوده ها بره

باو اونجا که گفتم روی فاکتور رشد IGF-1 کار میکنم واسه این بود که دارم ور میرم ببینم میشه با دستکاری و تکثیرو این حرفها دیابت رو درمان کرد یا نه و یک درمان قطعی برای اون پیدا کنم و سرگرم بشم ..

دنبال تولیدو دادار دودور نیستم کار من یک چیز دیگه هستش

دوست داری بیا بهت پودرو سیانید مضاعفو بگم خودت براشون بزن حال کنن

اینم عکس و فیلم پودر طلا ...سیانید مضاعف پودر چه شکلیشو دوست داری ؟ گرید 68 گرید 80 - 85 ؟ گرید چی ؟ اصلا هر چی تو بگی

۲۰۱۶۰۴۲۳_۰۲۱۴۵۲.jpg

۲۰۱۶۰۴۲۳_۰۲۱۶۰۷.jpg

۲۰۱۶۰۴۲۲_۱۶۲۰۳۷.jpg

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
:ws28:

آی آی امان از دست تو

باو فکور من دنبال یک چیزی میگردم از تو کلاهم خرگوش دربیارم :ws28: البته پیداش کردم :whistle: از آب دریا گاز طبیعی بدون گوگردو مرکپتان سنتز کنم تو اسکیل شدیدا خرکی (حالا بعدا میگم چه شکلی الان نگو کربنش رو از کجا میاری :ws28:)

باو پودر طلا و سیانید مضاعفو این حرفها که از کاردستی های ده دوازده سال پیشم بوده :hapydancsmil: اینی هم که طی این چند وقت با سیانید بازی میکردم برای ساختن یک کاتالیست مشت بود که یک بحث چپو راست کردن ساختمونش بود و کلا سیانیدو میرقصوندم

همین الان برات 82 گرم پودر طلا 150 میکرون درست کردم !!! خوبه یا بازم بسازم ؟ 7 دقیه زمان برد ساختنش و دقیقا 3 دقیقه هم خشک کردنش :ws28: بیا ببر بده ری بگیرن ببین تا حالا اینا این عیار رو دیدن ؟ حالا هی بگن ما 24 واقعی نداریم و 21- 22 بشه هنر کردیم ، اینقدر نرمو لطیفه که آدم دلش نمیاد روش دست بکشه له میشه :ws28: یک مقدار از پودره رو هم بعد از عکس برات ذوب کردم انداختم تو آب تا تمیز بشه دوده ها بره

باو اونجا که گفتم روی فاکتور رشد IGF-1 کار میکنم واسه این بود که دارم ور میرم ببینم میشه با دستکاری و تکثیرو این حرفها دیابت رو درمان کرد یا نه و یک درمان قطعی برای اون پیدا کنم و سرگرم بشم ..

دنبال تولیدو دادار دودور نیستم کار من یک چیز دیگه هستش

دوست داری بیا بهت پودرو سیانید مضاعفو بگم خودت براشون بزن حال کنن

اینم عکس و فیلم پودر طلا ...سیانید مضاعف پودر چه شکلیشو دوست داری ؟ گرید 68 گرید 80 - 85 ؟ گرید چی ؟ اصلا هر چی تو بگی

عالیه.اینا که تو عکس دیدم ، بیشتر شبیه رسوب تیزابی بود .حالا یه آتیش نرم روشون بگیر تا زرد زرد بشه.

در مورد اون فرمول هم که مبگی ، بیشتر به درد زیبایی اندام میخوره که ماهیچه ها رو متورم و حجیم میکنه ،نه؟

در ضمن من منظورم از پودر طلا ، طلای پودر شده نبود.اونی که من میگم یه ترکیب شیمیائیه که مثه گچ سفیده و دارای یونهای طلاست و سیانوری است نه سیانیدی که فرمولشم برات نوشتم.:ws28:

باشه آقا ، یه فکرایی میکنم ببینم چه چیزی بهت بگم بسازی یا تهیه بکنی که دادار دودور نباشه:ws28:

لینک به دیدگاه
عالیه.اینا که تو عکس دیدم ، بیشتر شبیه رسوب تیزابی بود .حالا یه آتیش نرم روشون بگیر تا زرد زرد بشه.

در مورد اون فرمول هم که مبگی ، بیشتر به درد زیبایی اندام میخوره که ماهیچه ها رو متورم و حجیم میکنه ،نه؟

در ضمن من منظورم از پودر طلا ، طلای پودر شده نبود.اونی که من میگم یه ترکیب شیمیائیه که مثه گچ سفیده و دارای یونهای طلاست و سیانوری است نه سیانیدی که فرمولشم برات نوشتم.:ws28:

باشه آقا ، یه فکرایی میکنم ببینم چه چیزی بهت بگم بسازی یا تهیه بکنی که دادار دودور نباشه:ws28:

نه تیزابی نیست سیانیدیه و با سیانید استخراج شده، این فلش دوربینه اینجوریش میکنه :ws28: زرد زرده و تقریبا طلایی رنگ

فاکتور رشد برای پرورش اندام نیست ولی اونا هم سوء استفاده میکنن

میدونم عزیز اونی که میگی چیه !! 68 و 80 مثل دونه نمک هستن منم برای همون پرسیدم کدومشو میخوای

اون فرمولی که نوشتی همون کامپلکس سیانیده که زمان لیچ هم این تشکیل میشه البته پتاسیم رو باید بذاری قبل از گلد :whistle: KAu(CN)2

البته همون کامپلکس هم محلولش زرده و رو به نارنجی میره و از همون کامپلکس میشه به سفیده رسید

یکیش به سادگی محلوله یکیشم سخت و یکی هم اصلا محلول نیست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...