رفتن به مطلب

صندلی داغ با حضور Yaser.C عزیز

Mohammad Aref

ارسال های توصیه شده

یاسر جان درود عزیز دلم.....

سال نو رو هم از همین تریبون هم به تو و هم به همه نامردانی که میخوان تو رو برشته و یا احتمالاً جزغاله بکنن تبریک میگم....

1- آیا آماده هستی برای جزغاله شدن؟چرا؟

2- آیا در گرفتن لیست از من آماده ای؟چرا؟اصلاً هدفت از این کار چیه؟:banel_smiley_4::w58:

3- با خواندن زنان موافقی یا نه؟چرا؟:banel_smiley_4:

4- از زن یا زنان آیندت چه انتظاری داری؟(زنان رو حال کردی؟:ws3:)

5- بزرگترین هدفت در زندگی چیه؟ و چرا این هدف بزرگترین هدف زندگیت؟

6- بچت بشه دوست داری اسمش رو چی میذاری،چند تا بگو؟ دختر و پسر رو هم جدا بگو؟

7- حجاب رو در دو خط به زبان عامیانه و اون چیزی که خودت از کلمه حجاب استباط میکنی تعریف کن؟

8- یه خاطره از دوره مدرسه،دانشگاه،خدمت سربازی تعریف کن.

9- تا حالا دختری رو دوست داشتی و نتونستی بهش بگی من به شما علاقه دارم؟ چرا نگفتی؟ :gnugghender:

10- تا حالا به مرگ نزدیک شدی؟اگه شدی توضیح بده.

11- آیا قبل از به دنیا اومدن بگن خودت کشور و دینت رو انتخاب کن یاز اسلام و ایران رو انتخاب میکنی ؟ چرا توضیح بده.

12- نظرت رو در رابطه با حکومت کشورهای عربستان،اسرائیل رو بگو؟

13- جیبوتی کجاست؟؟نه جان من اصلاً نام کشور جیبوتی رو شنیده بودی؟!:ws28:

14- پشه ها شب ها کجا میخوابن؟:ws3::w02:

15- تا حالا به این فک کردی که چیزی اختراع بکنی تا در خدمت بشریت قرار بگیره؟؟اگه جوابت مثبته اون شی چی بوده و چرا نتونستی اختراعش کنی؟؟

16- نظرت در رابطه با یه سری از افراد که برای پول دار شدن پدرشون در میاد و یه سری دیگه از افرادی که پدر مردم رو در میارن تا پولدار بشن و اونای که پدرشون پولداره چی کلاً؟؟:ws3:

17- هیچ وقت دوست داشتی به جای پسر دختر بودی از نوع فوفولش؟!:ws28:

18- نظراتت رو برای هر یک از اسامی زیر در یک خط بگو و تریپ شخصیتیشون رو که به نظرت میاد حدس بزن/.

-علیرضا هاشمی

-اسی

-وافان

-محمد عارفی یا همون ممل :ws3:

- سهند مدیر تالار گفتگوی آزاد

- جاوید ملکی

- ستاره بلو

19- دوست داری چه کاره بشی در آخر بعد از این همه درس خوندن؟؟

20- کی مزدوج خواهی شد؟

در آخر آرزو میکنم در این صندلی داغ به حق این روز عزیز جزغاله بشی و دود شی بری هوا:ws28::ws28:

یاسر جان در آخر برات آرزوی بهترین ها رو دارم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

سوال باید بپرسم عایا حتما؟؟

فقط اومدم عرض ادبی کرده باشم

برادر یاسر موفق باشی:icon_gol:

انقد ازت سوال پرسیدن دلم نیومد منم چیزی بپرسم:banel_smiley_4:

به همونا جواب بدی فک کنم بسه:ws3::ws3:

لینک به دیدگاه
سلام مهندس.

بهههه!!! سلام رفیق خودم!!! خوبی بابا جان؟؟؟؟ حال خودت خوبه؟؟

خوبی خوش میگذره.

شکر خدا خوش که میگذره!!!

1. زیبا ترین رمانی که خوندی : من زیاد رمان نخوندم یه دونه خوندم اونم اسرار دخمه شاپور بود!!! خوب و بد همون بود دیگه!!!:ws3:
  2. بهترین درسی که در دانشگاه خوندی: کنترل غیرخطی:w16:
  3. بهترین درسی که در زندگی گرفتی: هیچ‌موقع تفکر مردم بی فکر رو تایید نکنم به خاطر اینکه حرفشون رسم شده!!!
  4. دوست دار به گذشته سفر کنی یا به آیند چرا: الان آینده دوس دارم!!! البته گذشته هم پر از خاطرات شیرین بود!!! برا این میگم آینده که این درس کوفتی تموم بشه
  5. به چند سال قبل یا بعد: حدود شیش سال دیگه خوبه!؟!؟! البته اگه زنده باشم!!!:ws3:
  6. کدوم از شخصیت های گذشته ایرانی رو دوست داری: من سورنا رو دوس دارم ..فاتح بودن ملاک نیس!!! قبول نکردن شکست ملاکه...اینو تو سورنا خیلی زیاد میبینم!!!:w16:

پسرم خیلی خوش حال شدم اومدی بابا جان!!! دلمو شاد کردی...فقط کم سوال پرسیدی:icon_gol:

لینک به دیدگاه
با توجه به جوابای خوب یاسر یکبار دیگه تو این صندلی مینشینم امیدوارم مورد مقبول دوستان قرار گیرد

آقا تو میخوای رو صندلی بشینی خو تخصیر من چیه!؟؟!:banel_smiley_4:

بهترین و بدترین خاطره نواندیشانی؟

بهترین خاطره جمع با سوادای انجمن تو تابستون ۹۳ بود که من اون تابستون رو یادم نمیره...بدترین خاطره هم اخراج یکی از کاربرای خوب انجمن (استرالیا ۲۰۱۵) بود که نسبت به اخراجش شدیدا انتقاد داشتم ....

نظرت راجع به مجله کهربا و اینکه چرا تو هیئت تحریریه کهربا فعالیت نداری؟وقت و اینا رو نگو که مورد قبول نیست:banel_smiley_4:

اول اینکه من وقتی بایستی تو هیات تحریریه مجله باشم که اولا سوادشو داشته باشم و دوما اینکه باید وقتشم باشه خداییش!!! امروز با خودت صحبت کردم در حال حاضر و این روزها خییلی سرم شلوغه!!!

کی این تاپیک رو ادامه میدی

ان شاء الله اگه زنده باشم به زودی:w16:

دوست داری نواندیشان چیا داشته باشه که الان نداره؟

استیکر!!!:ws3: خوب خیلی چیزا!!! شاید یه کم احترام متقابل بیشتر به عقیده افراد:w16:

کمبودها و نقاط ضعف نواندیشان چیا هستن؟

راستش خوبیاش بیشتر به چشمم اومده...کمبود ندیدم اما نقطه ضعف شاید داشته باشه...به فکرم برسه بهت میگم!!!:a030:

علاقه داری دوره ای آموزشی رو از تخصصهای خودت بصورت حضوری یا مجازی برای بچه های نواندیشان برگزار کنی؟

حضوری که اصلا نه!!! اما مجازیش جای فکر داره....مثلا من خودم سعی میکنم تاپیکای آموزشی که میزنم کامل باشه شاید به نوعی همون آموزش مجازی ای که مد نظر شماست رو شامل بشح

یک توصیه به برقیها؟

کار عملی یاد بگیرید!! از ترم پنج به بعد

یک توصیه به کسانی که میخوان ادامه تحصیل بدن؟

بیکارید؟؟؟؟؟ ادامه ندید!!!:ws3: نه ولی جدا اگه میخواد کسی ادامه تحصیل بده باس اول روحیه خودشو با شرایط موجود وفق بده و بعد استارت بزنه...چون ممکنه تو این شرایط کم بیاره

یک توصیه به همه نواندیشانی ها؟

احترام به عقاید!!! توصیه ام همینه

یک انتقاد نسبت به من؟

انتقاد ندارم از بس که گلی!!!!:(87):

یک انتقاد نسبت به محمد؟

نیومد صندلی داغ که!! ولش کن!!!!:banel_smiley_4:

یک انتقاد نسبت به خودت؟

یه کم عجولم!!!! ببینم کی ترک میکنم این عادتو!!!:icon_pf (34):

سه انتقاد نسبت به نواندیشان؟

سه تا!!! یا خدا!!! زیاده!!! اما جدا یه کم نظارت رو پست ها رو زیاد کنید...هر کس نیاد اینجا چرت و پرت بنویسه و بمونه...مگه ادعا نداریم که بهترین انجمن علمی هستیم؟؟؟؟ پس اون علمه کو؟؟؟؟؟؟

از اون ادمهایی هستی که زود دوستات رو فراموش میکنی؟ نواندیشانی ها رو چطور؟(البته اگه خاطره ای گذاشته باشه)

نه...فراموش نمیکنم اما درگیری هام زیاده...شاید به خاطر درگیری کم یاد کنم اما فراموش نمیکنم!!!

آیا زندگی تاهل میتونه مانع اومدنت به اینجا بشه؟

مانع نمیشه چون خانومم با اومدن اینجا مشکلی نداره اما یه کم سرم شلوغ تر شده پس ممکنه کمتر بیام سر بزنم:w16:

با توجه به متن طنزی که تو یکی از برنامه های اندروید سعید(خندونه) ازت دیده بودیم ایا همیشه این روحیه طنز و ریزبینی رو داشتی یا اینکه خشونتت بیشتره؟

من بیست چهار ساعته دارم میخندم بابا!!! اصن زندگی منو رو طنز بستن!!! حرف زدن معمولی یادم رفته!!! از کسایی که منو میشناسن بپرس من که نباس از خودم تعریف کنم که!!!:whistle:

نظرت راجع به وضعیت آموزشی دانشگاه ها و اینکه برای پیشرفت بیشتر چه راههایی رو باید پیش بریم؟

وضعیت آموزشی در حال حاضر اسف باره!!! پیشرفت رو در چی میبینی؟؟؟؟ من یه نفر که مدرک کاردانی داره اما کار عملی بلده رو موفق و رو به رشد میدونم!!!:w16:

دلیل ضعف ما در صنعت مادر الکترونیک و برای جلوگیری از فرار مغزها به نظرت چه کارایی باید انجام بشه؟

اول نبود زیر ساخت هست ....دوم عدم توجه!!! ببین این یه واقعیت هست که این روزا خود این بچه ها مقاله میدن و میره اونور ساخته میشه بعد میاد اینور به خودمون چن برابر میفروشن!!! تازه اگه تحریمش نکنن!!!:banel_smiley_4:

بهترین دانشگاه فنی و مهندسی ایران تو رشته برق(انواع گرایشها)

خوب این سوال سختیه!!! اما من از دانش خودم میگم..الان تو مخابرات شریف و علم و صنعت خوبن....تو قدرت امیر کبیر خوبه...تو الکترونیک قدرت در دست شریفه.. تو کنترل هم تهران و خواجه نصیر خوبن

آیا سطح دانشگاه میتونه بتنهایی تو پیشرفت علمی یک فرد تاثیر گذار باشه؟

قطعا نه...اما میتونه فاکتور مهمی باشه...و یا حتی مهمترین فاکتور...اما تنها فاکتور این قضیه نیس

چرا اکثر دانشجویان ما به جای تحقیق و توسعه بیشتر به سمت راحت طلبی و راههای کوتاه برای رسیدن به هدف گرایش پیدا میکنن؟

چون از بزرگتراشون یاد گرفتن!!! از باباهای کارمندی که ساعت هشت یه صبحونه میخورن و ساعت یازده ساعت نون و پنیر و گوجه و خیاره...ناهار و نماز هم که یه ساعت و نیم!!!!

با این روند سرعت پیشرفت علم در دنیا چه آینده ای رو برای فناوریهای نوین و تکنولوژی آینده پیش بینی میکنی؟

واقعا اگه عمیق بشی میبینی که نمیتونی حدسی بزنی در این مورد!!!

چه برنامه هایی برای بهتر شدن وضعیت آموزشی پیشنهاد میکنی؟

کار عملی!!! من شما رو بعد از تقوای الهی به کار عملی توصیه میکنم

کدام یک از مراحل زندگی , کار , تحصیل سخت تره و بهترین راه برای گذر از این مراحل چیه؟

تحصیل سخت تره.....اما بهترین راه برای گذروندن این بخش جدی بودن در تحصیل هست

نظرت راجع به نرم افزارهای فضای مجازی مثل تلگرام ایسنتاگرام وایبر و.... چیه؟

نظر منو شاید همه نپسندن!!! من زیاد توضیح نمیدم!!! اما میگم چرا باید یه نرم افزاری که قراره به من امکان چت بده به کانتکت لیست دسترسی داشته باشه؟؟؟؟ به لوکیشن دسترسی داشته باشه؟؟؟ اینا همون سوالای بی جواب هستن..... تو هیچ کدوم عضو نیستم!!!

خیلی ممنون که بازم اومدی رئیس!!! امیدوارم بازم با اومدنت منو خوشحال کنی:w16:

لینک به دیدگاه

سلام بر دوست عزیزم :icon_gol:

یاسری میبینم که دیگه نمیبینمت:ws28:

فشار و سوزش صندلی داغ باعث محو شدن این جوان در افق شده است.:ws3:

برا سلامتیش صلواااااااااااااااااااات:ws3::icon_gol:

لینک به دیدگاه

حالا سوالات متفاوت من::w16:

سلام اقا یاسر خوبید؟

خسته که نیستید..

خوب شروع میکنیم..

1-تا حالا روی پوست موز رفتی وبخوری زمین؟

2-تو خونه اکواریوم داری ؟اگه داری ماهی مورد علاقت چیه ؟چه ماهی رو به مدیر انجمن میدی؟

3-از هوای ابری بیشتر خوشت میاد یا خورشیدی دوست داری تو کدوم اب و هوادوست داری بری میتینگ انجمن؟

4-از قرمه سبزی خوشت میاد؟

5-تا حالا کتاب خوندی؟ غیر درسیو میگم.

6-اسم نویسنده ای که خیلی دوس داری؟

7- یه بیت شعر بگو که برق یا یه موضوع برقی داشته باشه..؟

8-بدترین کاری در حق خود کردی چی بوده که ارتباط به نواندیشان داشته باشه؟

9-بدترین کاری که یه نفر در حقت کرده چی بوده و کی در نواندیشان؟

10-بهترین کادویی که گرفتی چی بوده؟ و کی داده ایا کادو از نواندیشانی ها گرفتی؟

11-به نظرتان اگر سیاه و سفید روی یک خط، کران بالا و پایین باشند(ویا برعکس) مرکز این خط چه رنگی ست؟

12-بدترین و بهترین خاطره تان از فضای مجازی؟

13-در مورد زود گذر بودن زمان در برخی از اوقات و کند بودن آن در اوقات دیگر از دو دیدگاه فلسفی و علمی بحث کنید.

14-اگر انتخاب، دست خودتان بود دوست داشتید عالم بزرگ می شدید یا هنرمند بزرگ؟ دلیلتان چیست؟

15-راس دستي يا چپ دست ؟

16-چقدر سعي كردي براي خدا وقت بزاري ؟

17-از بين 1 و 10 چه امتيازي به من ميدي ؟

18- از چه سوالي بيشتر بدت مياد ؟

19-كدوم استانها رفتي ؟

20-از تو آجیلا کدومو بیشتر دوست د اری؟

فعلا همین...

بازم میام///:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید دیر اومدم

زمان تاپیک هم تموم شده

پس سوالی نمیپرسم و براتون آرزوی موفقیت میکنم در تمام مراحل زندگی:ws37::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...