رفتن به مطلب

نقشه کد مناطق تهران (dwg)

ارسال های توصیه شده

نقشه کد مناطق تهران که توسط سازمان اطلاعات جغرافیایی ارتش تهیه شده و شامل مناطق زیر هست رو با فرمت DWG از لینک داده شده می تونید دانلود کنید. البته اینو بگم که این نقشه ها خیلی دقت و جزئیات بالایی نداره.

نقشه کد منطقه 2 تهران
نقشه کد منطقه 3 تهران
نقشه کد منطقه 4 تهران
نقشه کد منطقه 5 تهران
نقشه کد منطقه 6 تهران
نقشه کد منطقه 8 تهران
نقشه کد منطقه 9 تهران
نقشه کد منطقه 10 تهران
نقشه کد منطقه 11 تهران
نقشه کد منطقه 12 تهران
نقشه کد منطقه 14 تهران
نقشه کد منطقه 15 تهران
نقشه کد منطقه 16 تهران
نقشه کد منطقه 17 تهران
نقشه کد منطقه 18 تهران

دانلود نقشه ها

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام دوستان یکی لطفا این فایل کد منطقه 20 و 16 هران رو بهم بده اینا دانلود نمیشن خیلی واجبه جون جدتون کمک کنین. ممنونم

نقشه کد منطقه 16 که تو همین لینک هست و سالمه
واسه منطقه 20 هم از لینک زیر می تونید دانلود کنید:

https://www.noandishaan.com/forums/thread85591.html

لینک به دیدگاه

نقشه کد منطقه 16 که تو همین لینک هست و سالمه

واسه منطقه 20 هم از لینک زیر می تونید دانلود کنید:
https://www.noandishaan.com/forums/thread85591.html

سلام. مچکرم دوستم ولی متاسفانه محله دولت آباد که در منطقه 20 تهران واقع شده در نقشه فوق نیست لطفا اگر امکان دارد نقشه کامل منطقه 20 که دولت آباد هم داخلش هست برام ارسال کنید . یک دنیا سپاس
لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام دوستان. من برای پایان نامه ام روی فرم شبکه راه ها کار میکنم و نمونه موردی هم شهر تهران رو دارم. احتیاج به یه نقشه معابر تهران دارم. فایل اتوکد کل شهر تهران رو دانلود کردم ولی توی این فایل خیابان ها رو به صورت دو خط نشون میده. روی نقشه شبکه معابر، هر خیابان به صورت یک خط هست و دیگه ساختمان ها نمایش داده نمیشن. کسی هست که این نقشه رو داشته باشه؟ یه فایل روی این سایت پیدا کردم ولی GIS هست و من ندارم. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید ?

لینک به دیدگاه
در 11 ساعت قبل، salnik2006 گفته است :

سلام دوستان. من برای پایان نامه ام روی فرم شبکه راه ها کار میکنم و نمونه موردی هم شهر تهران رو دارم. احتیاج به یه نقشه معابر تهران دارم. فایل اتوکد کل شهر تهران رو دانلود کردم ولی توی این فایل خیابان ها رو به صورت دو خط نشون میده. روی نقشه شبکه معابر، هر خیابان به صورت یک خط هست و دیگه ساختمان ها نمایش داده نمیشن. کسی هست که این نقشه رو داشته باشه؟ یه فایل روی این سایت پیدا کردم ولی GIS هست و من ندارم. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید ?

سلام دوست عزیز

از فایل GIS که هست خروجی CAD بگیر

مثلا میشه توی GIS آکس معابر که تک خط هست و پارسل که خطوط زمین و حتی ترکیب توده و فضا یا هر مورد دیگه که لازم داری رو بازکنی بعد یجا خروجی CAD بگیری که توی فایل خروجی هر مورد رو با لایه های مختلف خواهی داشت

لینک به دیدگاه

خیلی ممنونم از پاسختون. 

من متاسفانه GIS ندارم که ازش خروجی بگیرم و اینکه نمیدونم چطور میتونم از خارج از کشور فایل رو خریداری کنم... ?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...