رفتن به مطلب

نوشتن سواد یا عشغولانه بر در و دیوار

ارسال های توصیه شده

حکایت آنهایی که بجای گفتگو با دوستشون یا یه نفر که احیانا عاشقش هستن , نوشته هایی رو خطاب به ایشون که شاید هیچوقت نبینند بر روی در و دیوار و صفحات اینستاگرام و فبس بوک و امثال اون مینویسند تا مثلا بخیال خودشون که چی بشه؟

خوب میشه که علت رو اززبون خودشون بشنویم .البته اگه بتونن بگن.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

شما یه نفر رو دوست داری یا مثلا به خیال خودت عاشقش شدی . این چه ربطی به ما داره که باید مدام همه جا بنویسی و . . . . .

چرا فکر نمیکنی که این کار ساده لوحی است. اصن به ما چه که شما یکی رو میخوای یا اون شما رو بجا میاره یا نمیاره؟

روزگاری شده.

لینک به دیدگاه

مطمئن باشید وقتی چیزی مینوسن واسه دوستشون...اونم میبینه و میخونه...

حتی اگه نبینه ام باز به خودش . دلش و شخصیتش و ...ربط داره نه به من...

ما خودمون اصلاح کنیم بهتره تا درمورد اخلاق و رفتار نامربوط کسی دیگه ایی بخواییم تجزیه و تحلیل کنیم...

دقیقا همون تاپیکی که زده بودید...ساپورت...جز بحثای بی ربط که تو گوش هیچکس نمیره نشد...

----

و اینکه این منو تو این تاپیک دعوت کردید اونم با پ.خ یکم جای تعجب و البته چیز خاصی که حالا مطرحش نمیکنم داره...

ممنونم از دعوت ...

جواب خودمم بخوایید که چرا تو اون پست که نوشته بودم و خودتونم سپاس زدید و اومدید اینجا درموردش تاپیک زدید...شک نکنید چیزی که مینویسم طرف مقابلم همینجاست و میبینه...

و قطعا جنس مخالف نخواهد بود همیشه مخاطب نوشته هام....

...

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

عجبا

این برمیگرده به روحیات ادما

من خودم به شخصه دوست ندارم چیزی تو صفحات اینترنتی بنویسم نهایت بخوام منتشر کنم به صورت کتابی از شعرهام منتشر میکنم که کسایی که میخوان بخونن

اما اینکه اینکار که تو صفحات اینترنتی مینویسن درست هستش یا نه هیچ نظری ندارم:|

اگه بگی ننویس میگه اینترنت ماله باباته؟ خوب نخون:ws3:

اگرم نگی خب چیزی ازت کم نمیشه تازه یه فحش هم نصیبت نمیشه:w02:

اما خب این هم یه روش هستش که خیلی ها ازش استفاده میکنن و از اینکه دوست داشتنشونو به سورتی متنی در صفحات وب پخش کنن مشکلی ندارن خب ماهم پس با این موضوع مشکلی نداریم:|

ولی اگه قرار باشه بگیم کلا از نوشتن علایقشون و چ میدونم شکست های عشقیشون و ... ننویسن که باید نصف اشعار گذشتگان رو آتیش بزنیم:| چه بسا بیشتر از 90 رصدشون

لینک به دیدگاه
عجبا

این برمیگرده به روحیات ادما

من خودم به شخصه دوست ندارم چیزی تو صفحات اینترنتی بنویسم نهایت بخوام منتشر کنم به صورت کتابی از شعرهام منتشر میکنم که کسایی که میخوان بخونن

اما اینکه اینکار که تو صفحات اینترنتی مینویسن درست هستش یا نه هیچ نظری ندارم:|

اگه بگی ننویس میگه اینترنت ماله باباته؟ خوب نخون:ws3:

اگرم نگی خب چیزی ازت کم نمیشه تازه یه فحش هم نصیبت نمیشه:w02:

اما خب این هم یه روش هستش که خیلی ها ازش استفاده میکنن و از اینکه دوست داشتنشونو به سورتی متنی در صفحات وب پخش کنن مشکلی ندارن خب ماهم پس با این موضوع مشکلی نداریم:|

ولی اگه قرار باشه بگیم کلا از نوشتن علایقشون و چ میدونم شکست های عشقیشون و ... ننویسن که باید نصف اشعار گذشتگان رو آتیش بزنیم:| چه بسا بیشتر از 90 رصدشون

به نظر من این کار یه نوع سبک کردن خود هست با این فرض که قدیمیا وقتی میخواستن یه نفر رو نصیحت کنن , بهش میگفتن : خودتو سبک نکن.

بحث اشعار البته جدا از این مقوله است.

لینک به دیدگاه

جالبیش میدونید چیه؟؟؟

اینکه بعضی ها تند تند عاشق میشن..بعد شکست عشقی میخورن بعد میان مینویسن

آخر نوشته هاشونم مینویسن م.خ:ws3:

آغااااااااااااا مگه آدم چندبار عاشق باید بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بیخیال:ws3:

کلا منم حرکت جالبی نمیبینم اینو...:5c6ipag2mnshmsf5ju3

(هرچند گاهی خودمم ازین حرکات میزنم :دی)

لینک به دیدگاه
جالبیش میدونید چیه؟؟؟

اینکه بعضی ها تند تند عاشق میشن..بعد شکست عشقی میخورن بعد میان مینویسن

آخر نوشته هاشونم مینویسن م.خ:ws3:

آغااااااااااااا مگه آدم چندبار عاشق باید بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بیخیال:ws3:

کلا منم حرکت جالبی نمیبینم اینو...:5c6ipag2mnshmsf5ju3

(هرچند گاهی خودمم ازین حرکات میزنم :دی)

مرسی

کلا از مرام و منطق شما خوشم میاد. در اکثر موارد عقاید شما با من یکی است.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
مرسی

کلا از مرام و منطق شما خوشم میاد. در اکثر موارد عقاید شما با من یکی است.:icon_gol:

نه بابا داری اشتباه میکنی:ws3:

منکه شباهتی ندیدم...در اقل موارد شاید..اما اکثر نه:ws3:

شایدم عقاید شما با من یکیه..از کجا معلوم :دی

لینک به دیدگاه
نه بابا داری اشتباه میکنی:ws3:

منکه شباهتی ندیدم...در اقل موارد شاید..اما اکثر نه:ws3:

شایدم عقاید شما با من یکیه..از کجا معلوم :دی

شایدم شما به اندازه من از عقایدتون شناخت دقیق ندارید.

لینک به دیدگاه
l

من خودمو میشناسم و هر کسی رو که شبیه خودم باشه ( فک کنه ) متوجهش میشم.

حداقل به جرات میتونم در مورد خودم بگم که اشتباه کردین

من اصلا مثل شما فکر نمیکنم:a030:

حالا بُگذریم:ws37:

لینک به دیدگاه
حداقل به جرات میتونم در مورد خودم بگم که اشتباه کردین

من اصلا مثل شما فکر نمیکنم:a030:

حالا بُگذریم:ws37:

راست میگی . دلیلشم اینه که من هیچوقت از عبارت ( اشتباه کردین ) در مورد دیگران استفاده نمیکنم. ولی شما هر بار از این عبارت در باره من استفاده میکنید. پس ما مثه هم فکر یا گفتگو نمیکنیم.

لینک به دیدگاه
راست میگی . دلیلشم اینه که من هیچوقت از عبارت ( اشتباه کردین ) در مورد دیگران استفاده نمیکنم. ولی شما هر بار از این عبارت در باره من استفاده میکنید. پس ما مثه هم فکر یا گفتگو نمیکنیم.

:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...