رفتن به مطلب

علت حضور يگان ويژه درخيابان‌هاي پايتخت چيست؟

ارسال های توصیه شده

[h=1]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/h]

فرمانده انتظامي تهران بزرگ با اشاره به حضور پررنگ ماموران پليس در خيابان هاي پايتخت گفت: حضور ماموران براي بالابردن امنيت شهروندان و تمريني براي مقابله با تهديدات احتمالي است .

به گزارش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
، سرتيپ پاسدار حسين ساجدي نيا، فرمانده انتظامي تهران بزرگ با اشاره به آمادگي پليس پايتخت براي مقابله و پيشگيري از هر گونه تهديد احتمالي گفت: حضور پليس در سطح شهر باعث افزايش احساس امنيت و ايجاد آرامش شهروندان مي شود.

وي افزود: به جهت آمادگي بيشتر پليس براي مقابله با هرگونه تهديد احتمالي، نيروهاي پليس در سطح شهر تهران در حال تمرين عملياتي هستند.

وي با بيان اينکه پليس در مقابله با تهديدات احتمالي آمادگي کامل دارد گفت: در اين تمرين هاي عملياتي از نيروهاي يگان ويژه، يگان امداد، تيم هاي چک و خنثي سازي بمب، واحدهاي ۱۱۰ و نيروهاي نامحسوس مرد و زن استفاده شده است و قطعا اين اقدام باعث ايجاد آرامش و ارتقاي احساس امنيت شهروندان خواهد شد.

فرمانده انتظامي تهران بزرگ، در ادامه تصريح کرد: اين اقدامات و تمرين هاي ضدتروريستي تا زماني که لازم باشد ادامه داشته و حضور يگان هاي عملياتي پليس در سطح شهر تهران صرفا اقدامي پيشگيرانه براي برخورد با هرگونه تهديد است و قطعا اين تمرين مورد رضايت مردم شريف تهران نيز هست.

سردار ساجدي نيا در پايان ضمن اشاره به افزايش گشت ها در سطح محلات و معابر شهرتهران افزود: يگان هاي انتظامي و نيروهاي پليس پايتخت در حال حاضر به صورت موتوري و خودرويي در نقاط حساس شهر مستقر هستند و شهروندان مي توانند در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوريت هاي پليسي ۱۱۰ اعلام و يا با مراجعه به نزديکترين واحد انتظامي، خبر و گزارش هاي خودر ا به پليس منعکس کنند .

منبع سایت صبحانه

لینک به دیدگاه

درسته ، یسری کارها مسخره مثلادم یه ایستگاه یه ماموربااسلحه است ، که می تونه یه ساک راببینه ولی درعوض 50 نفرردمی شن یکیش من .

یه حاهم مثل 15 خرداد ماشینوپلیس باصربت هستند . درست مامورشخصی هم هست . ولی فکرنکنم اگربرفرض داعش بخواد کاری کنه اینقدرتابلوباشه .

یه چیزدیگه مردم حداقل من رابطه خوبی بااین نطامی هانداریم پس باوجوداینهانمی توانیم آرامش داشته باشیم

لینک به دیدگاه

اگه قرار باشه به کسی اعتماد کنم آخرین نفر پلیسه( خودم تو نیروی انتظامی خدمت کردم در بخش های مختلف از ستاد، کلانتری تا گشت ارشاد پلیس امنیت و پلیس راه)

لینک به دیدگاه
اگه قرار باشه به کسی اعتماد کنم آخرین نفر پلیسه( خودم تو نیروی انتظامی خدمت کردم در بخش های مختلف از ستاد، کلانتری تا گشت ارشاد پلیس امنیت و پلیس راه)

چه خطرناک نگفته بودی :sad0:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...