رفتن به مطلب

واکنش ورزشکاران جهان به حادثه پاریس

ارسال های توصیه شده

[h=2]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
واکنش ورزشکاران جهان به حادثه پاریس[/h]

بسیاری از ورزشکاران کشورهای مختلف با قرار دادن پستی در فضای مجازی به این حادثه تروریستی واکنش نشان دادند.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،بعد از حمله تروریستی در شهر پاریس هنگام دیدار فرانسه و آلمان ، بسیاری از فوتبالیستهای جهان با قرار دادن پستی در صفحات شخصی خود ، به این حادثه تروریستی واکنش نشان دادند.

مارتیال : من از حملات تروریستی بسیار ترسیده ام. به مردم کشورم تسلیت میگویم.

3794918_962.jpg

کریم بنزما:

فکر من نزد خانواده تمام قربانیان است.

3794919_286.jpg

کلودیو مارکیزیو:

همه ما در کنار فرانسه و تمام مردمی هستیم که این لحظات دراماتیک را در پاریس سپری می کنند.

3794926_767.jpg

کوین پرینس بواتنگ:

ما در دنیایی دیوانه زندگی می کنیم!!! بیایید برای مردم پاریس دعا کنیم!!!

دیماریا:

این کارها باید متوقف شود.

پل پوگبا:

3794918_962.jpg

کارلو آنچلوتی:

من از اتفاقاتی که در پاریس رخ داد شوکه شده ام. وحشتناک است. تمام عشق من برای قربانیان و خانواده های آنها و مردم فرانسه.

گرت بیل:

سر بلند باش. قوی بمان پاریس.

3794928_475.jpg

کریستیانو رونالدو :

نمی توانم نسبت به حملات وحشتناک پاریس بی تفاوت باشم. افکار من نزد قربانیان و خانواده های آنهاست.

3794927_255.jpg

دیوید بکهام:

با هر طلوع خورشید در این شهر زیبا ما مردمی که از دنیا رفتند خانواده هایی که عشق خود را از دست دادند را به یاد می آوریم... افکار ما نزد شماست...

بازیکنانی چون اوبامیانگ، روبرت لواندوفسکی،الکس ساندر ، مارکو وراتی ، مارتین اودگارد، لوییز سوارز، کاسمیرو، لئوناردو بونوچی و بسیاری از ورزشکاران دیگر هم با فرانسوی ها ابراز همدردی کردند.

3794923_303.jpg

سوارز:

حمایت من از فرانسه

3794924_921.jpg

سسک فابرگاس یک روز بعد از حادثه هولناک تروریستی در پاریس با بازماندگان آن ابراز همدردی کرد. بر اساس گزارش مارکا، وی به سفارت فرانسه در مادرید رفت و یک دسته گل و یک توپ ویژه را در آنجا قرار داد.

3795002_948.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...