رفتن به مطلب

پانزدهمین جلسه دادگاه پرونده متهمان نفتی آغازشد

ارسال های توصیه شده

من کلا خوش خنده ام :ws3:

اوه خیلی وقت پس چجور امتیاز گرفتی:ws28:

امتیاز من چه ربطی داره به مدیرشدن شما؟ من امتیازبگیرم شمابشی مدیر ؟ راستی مدال من نمیدونی کجاست ؟:ws3:

لینک به دیدگاه

[h=2]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
توضیح بابک زنجانی درباره خرید بانك اف آی آی بی[/h]

دوازدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده متهمان نفتی دقایقی پیش در شعبه 15 دادگاه انقلاب آغاز شد.

3816437_761.jpgبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ دوازدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده متهمان نفتی دقایقی پیش با قرائت آیاتی از قرآن کریم و به دستور قاضی صلواتی در شعبه 15 دادگاه انقلاب به صورت علنی آغاز شد.

بنابراین گزارش تا کنون 11 جلسه از دادگاه رسیدگی به پرونده متهمان نفتی برگزار شده است که طی آن 3 جلسه به قرائت کیفر خواست متهمان توسط نماینده دادستان ، یک جلسه به قرائت کیفر خواست وکیل شرکت نفتی Hk از بابک زنجانی و 6 جلسه به قرائت دفاعیات بابک زنجانی اختصاص پیدا کرده است.

گفتنی است؛ در این جلسه دادگاه،بابک زنجانی به قرائت 15 صفحه انتهایی از لایحه 200 صفحه ای دفاعیات خود می پردازد.

مشروح جلسه دادگاه

در ابتدای این جلسه قاضی صلواتی پس از قرائت تذکرات قانونی از زنجانی سوال کرد نحوه خرید بانک FIIB و افزایش سرمایه این بانک را توضیح دهد که متهم در پاسخ گفت: برای خرید بانکی به مالزی مراجعه کردیم و طبق بررسی‌های صورت گرفته به ما بانک FIIB را پیشنهاد دادند اما باید یک مجموعه بزرگ مانند یک بانک دیگر سهام‌دار آن می‌شد.

وی ادامه داد: برای این کار به تاجیکستان رفتم و مجموعه ارزش را خریداری کردم. مجموعه ارزش باید 3 سال کار می‌کرد تا به سودآوری برسد و بعد تبدیل به بانک شود.

زنجانی افزود:‌ بعد از انجام کارهای اولیه از رئیس‌جمهور تاجیکستان اجازه گرفتیم و گفتیم می‌خواهیم در این کشور سرمایه‌گذاری کنیم. اجازه داده شد و ما سال 88 شروع به سرمایه‌گذاری و راه‌اندازی مجموعه‌های مختلف از جمله اتوبوسرانی شهری کردیم.

متهم اصلی پرونده نفتی اضافه کرد: بعد از اینکه اجازه دادند بانک کنت شکل بگیرد، به منطقه لاب وان رفتیم و بانک FIIB را خریدیم.

وی توضیح داد:‌ بانک FIIB را به 4 میلیون دلار سرمایه اولیه خریداری کردم و پس از آن شروع به خرید ساختمان و راه‌اندازی‌های اولیه کردیم.

زنجانی افزود: اینکه می‌گویند این بانک فقط 3 اتاق داشته درست نیست، چرا که بیش از 40 اتاق دارد و منطقه لاب وان نیز یکی از امن‌ترین شهرهای مالزی است.

متهم اصلی پرونده نفتی توضیح داد: به محض شکل‌گیری سهام بانک را از 4 میلیون دلار به 104 میلیون دلار واریز شده افزایش دادیم و چون سهامدار، بانک کنت بود مجبور بودیم سرمایه کنت‌بانک تاجیکستان را هم افزایش دهیم.

ادامه دارد. . .

لینک به دیدگاه

بخور بخوره:banel_smiley_4:

هر دولتی با هر رژیمی میاد مملکتو غارت میکنن میرن این وسط مردم فلک زده موندن و دعوای الکی بینشون که خبر ندارن چه کلاه گشادی همیشه سرشون میره:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

بخونید این چه معنی داره وی افزود: معاون وزیر نفت در مجلس می‌گوید اگر زنجانی می‌خواست پول بدهد حتی اگر ما شماره حساب ندادیم می‌توانست از قوه قضائیه شماره حساب بگیرد. آخر قوه قضائیه حساب ارزی‌اش در اروپا کجا بود؟حتما حساب خودشون را گفتند ب ز نفهمیده :ws3:

صحبتاش اصلا شبیه متهم نیست . چقدرجسارت تهدیدهم می کنه .

ایناراکه می خونم برای خودم دلم می سوزه که چقدرساده ایم که گول اینارامی خوریم :sigh:

لینک به دیدگاه

[h=2]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
پانزدهمین جلسه دادگاه پرونده متهمان نفتی آغازشد[/h]

پانزدهمین جلسه رسیدگی به پرونده متهمان نفتی در شعبه 15 دادگاه انقلاب دقایقی پیش آغاز شد.

3829589_620.jpgبه گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛پانزدهمین جلسه رسیدگی به پرونده متهمان نفتی در شعبه 15 دادگاه انقلاب و به ریاست قاضی صلواتی دقایقی پیش آغاز شد.

بنابراین گزارش ، در جلسه قبلی دادگاه که روز گذشته برگزار شد ، قرائت دفاعیات 200 صفحه ای بابک زنجانی پایان یافت و رسول کوهپایه زاده دفاعیات خود را از موکلش (بابک زنجانی) آغاز کرد.

گفتنی است؛ درجریان جلسه روز گذشته قاضی صلواتی به بابک زنجانی اولتیماتوم داد که پیش از صدور حکم دادگاه نسبت به تسویه حساب با وزارت نفت اقدام کند.

قاضی صلواتی خطاب به زنجانی گفت : اقداماتی که تاکنون انجام داده‌اید موثر نبوده بنابراین به وکلای داخلی و خارجی خود اطلاع دهید بدهی را تا قبل از صدور حکم دادگاه تسویه کنند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...