رفتن به مطلب

عصبانیت و لحن توهین آمیز مدیر عامل سایپا و ایران خودرو با مردم(فیلم)

ارسال های توصیه شده

عصبانیت و لحن توهین آمیز مدیر عامل سایپا و ایران خودرو با مردم

بدون شرح!

لینک مشاهده و دانلود فیلم! :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

unhju91e9ewrgmyhext.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

واقعااین آقای مجری اعصاب فولای داشت دمش گرم.

یک لحظه خودموجای مجری گذاشتم دیدم من اگه بودم شایدهردوشونو میزدم .:97::vahidrk:

چرتت وپرت هم یه حدی داره.

واقعا متعصفم برای خودم که این مردک با این طرزفکر فاسدوخرابش کاره شده البته اینهابدرد می خورند!ایناهم زرنگند وجون مردم هم ازیه ...(ببخشید )کمتره .

این شرکتها دولت پشتشونه که اینجوری یکه تازی می کنند.

بااین طرز فکر وعقاید واین دولت دروغگو ماهیچوقت پیشرفت نمی کنیم .

ایران:ws44:

لینک به دیدگاه

لطفا دقیقا به تیپ مدیر عامل ایران خودرو نگاه کنید ..

جدی میگم

لحن برخوردش و قیافه اش شبیه اونایی هست که تو قهوه خونه می شینند بعد یه پارتی می کننش مدیر یه جا!

یعنی من باور کنید شک دارم ایشون حتی یه لیسانس داشته باشه!

مدیر عامل کمپانی رنو فرانسه یه بار نشون میداد بعد از 25 سال کار در رنو از کارگر ماشین کاری شروع کرده بود همزمان درس خونده بود شده بود مهندس ارشد خودرو و دکترای مدیریت داشت و پله های ترقی رو دونه به دونه بالا اومده بود این هم ایران خودروی ما معلوم نیست بسیج فعال کدوم کدوم حوزه ای بوده !

لینک به دیدگاه

اولا بایت این تاپیک واقعا ممنونم.

فیلم و حرفای مجری خیلی خوب بود.:a030:

جمله اول مجری اینکه گفت "شما بازار رو گرفتین دست خودتون و نمیذارین رقیبی بیاد" فوق العاده بود.

واقعا اینا اینقدر قیمت ماشین خارجی رو به توان میرسونن و به شکل عجیب و غریبی گرون میکنن که ماشینای خودشون فروش بره.

مثلا وقتی قیمت ماشین مزراتی که تو ایران 2 میلیارده تو امارات 360 میلیونه اگه تو ایران هم 360 میلیون باشه قیمت ماشینهایی مثل سانتافه 2015 باید باشه 30 میلیون در اینصورت آیا کسی پژو 206 میخره به همین قیمت؟!!

اصن دیگه کاری به بنز و بی ام دبلیو ندارم شما ماشینای آسیایی مثل سانتافه رو تصور کنید. اگه ما به سانتافه بگیم ماشین آیا به پژو و پراید هم میشه گفت ماشین؟

یا بهتره بگیم الاغ ماشینی؟

لینک به دیدگاه
اولا بایت این تاپیک واقعا ممنونم.

فیلم و حرفای مجری خیلی خوب بود.:a030:

جمله اول مجری اینکه گفت "شما بازار رو گرفتین دست خودتون و نمیذارین رقیبی بیاد" فوق العاده بود.

واقعا اینا اینقدر قیمت ماشین خارجی رو به توان میرسونن و به شکل عجیب و غریبی گرون میکنن که ماشینای خودشون فروش بره.

مثلا وقتی قیمت ماشین مزراتی که تو ایران 2 میلیارده تو امارات 360 میلیونه اگه تو ایران هم 360 میلیون باشه قیمت ماشینهایی مثل سانتافه 2015 باید باشه 30 میلیون در اینصورت آیا کسی پژو 206 میخره به همین قیمت؟!!

اصن دیگه کاری به بنز و بی ام دبلیو ندارم شما ماشینای آسیایی مثل سانتافه رو تصور کنید. اگه ما به سانتافه بگیم ماشین آیا به پژو و پراید هم میشه گفت ماشین؟

یا بهتره بگیم الاغ ماشینی؟

به الاغ چکارداری شخصیت بدبختو له کردی .الاغ دارای شعوره اصلن هیچی خوشگلی که داره .

خدابیامرزه پیکانو یادتونه پیکان جوانان.

تصادفات واون تست روکه نشون داد چقدروحشناک .یه سوال چرامردم بازم می خرن؟ جون یک فردچقدرارزش داره ؟

پیشنهاد می کنم همه امضاهامون را موضوع این تاپیک بزاریم یاجمله آخراون فیلم یا...

لینک به دیدگاه

یه حرفی که هست ..

این خودرو سازها مافیای قوی دارند تقریبا و یقینا امکان نداره بزارن یه رقیب خارجی بیاد...

لاقل ملت باید اونقدر نخرند تا کیفیت اش بالا بیاد و قیمت شون ارزون بشه همین.

لینک به دیدگاه

ببینید توتحلیلهای می خوندم نوشته بود این بازی سرنوشت سازیه برای حکومت اگرمردم پیروزشوند درخواستهای دیگری هم می کنند مانند آزادی بیان واجتماعی .

لینک به دیدگاه
ببینید توتحلیلهای می خوندم نوشته بود این بازی سرنوشت سازیه برای حکومت اگرمردم پیروزشوند درخواستهای دیگری هم می کنند مانند آزادی بیان واجتماعی .

همین خاطره که حکومت در این مورد اصلا جیک اش هم در نمیاد!

لینک به دیدگاه

توخارج یه شرکت توماشینش نقص داشته باشه همشو جمع آوری می کنه ولی ایران عزیزشون اینجوری نیست .

بابامی خوام یه چیزی بگم ولی میترسم بگیدتوهین کردم وبی ادبم دارم دیونه می شم:97:

ولی یه چیزی هست فهموندن به تعدادی ازخودمردم سختره تافهموندن به این (نمی تونم بگم ) آهان یه فحش باحال پراید:ws3:

لینک به دیدگاه

یکی از روش های حمایت از تولید ملی انحصاره در واقع ایده این کار ابتدا از آلمان در قرن های 18 و 19 میلادی شروع شد اون زمان انگلیس پیشتاز صنعت اروپا بود و آلمان برای حمایت از صنایع داخلی با بستن تعرفه های سنگین به واردات از صنعت داخلیش حمایت کرد اما فقط تا زمانی که صنعتش روپا بشه و بعد وارد بازار رقابتی شد. حالا صنعت آلمان در اروپا حرف اول رو میزنه و مقایسه کنید با مملکت فشل و جهان سومی ما که هیچ درکی نه از حمایت از تولید ملی داره و نه هیچ درکی از اقتصاد و نه هیچ درکی از بازار رقابتی

لینک به دیدگاه
به الاغ چکارداری شخصیت بدبختو له کردی .الاغ دارای شعوره اصلن هیچی خوشگلی که داره .

خدابیامرزه پیکانو یادتونه پیکان جوانان.

تصادفات واون تست روکه نشون داد چقدروحشناک .یه سوال چرامردم بازم می خرن؟ جون یک فردچقدرارزش داره ؟

پیشنهاد می کنم همه امضاهامون را موضوع این تاپیک بزاریم یاجمله آخراون فیلم یا...

چون مردم به ماشین نیاز دارن.

طرف به ماشین نیاز داره و به این دلیل که قیمت ماشین های خارجی تو ایران فاجعه ست مجبوره بره ماشینای ایرانی که قیمتشون پایین تره بخره.

لینک به دیدگاه
چون مردم به ماشین نیاز دارن.

طرف به ماشین نیاز داره و به این دلیل که قیمت ماشین های خارجی تو ایران فاجعه ست مجبوره بره ماشینای ایرانی که قیمتشون پایین تره بخره.

کاملاحرف شماراقبول دارم ولی به طورناخواسته بااین کارمیگیم ماراضی هستیم . بایدیه جایی یه جوری مردم اعتراضشون را آشکارا نشون بدن !

نمی دونم امیدوارم من اشتباه کنم مردم ایران یکمقدارترسوشدند.

مثلا بعضی هاحقوقشون کم هست خودشون هم می دونند ولی می گن همین هم اگه نمی دادندچی ! اینجاهاست که شاعرمیگه یه دیوار مفت پیداکن سرت رابزن بش :ws27:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...