رفتن به مطلب

بیاین یکم راحتتر حرف بزنیم .....

ارسال های توصیه شده

فکردنمیکنم الانم همین آدما باشن...به ندرت شاید...

طرز تفکر اینجور آدما با این زمون دیگه جور درنمیاد.

طرز برخورد با اینجور آدماام باید طوری باشه که طرف قانع بشه به عمل زشت خودش که موجب چه خطایی شده.

اگه واقعا بخواییم با این دید پیش بریم که اره یه یادگاری رو درخت چیزی نمیشه متاسفانه شخصیت و تکامل خودمون رو به آدمای دیگه ثابت کردیم.

ممنون از دعوت.

لینک به دیدگاه

اینجور انسانها هیچ درکی از طبیعت ندارن.......البته تنها روی درخت نیست.....روی اماکن تاریخی و باستانی هم متاسفانه نوشته میذارند.....

یه مستندی رو میدیدم در این رابطه بود.....ک توی غارهایی ک نقاشی هایی از زمان باستان باقی مونده بود.....روی اونها یا کنارشون اسم و تاریخ نوشته بودن...حالا جدای از نوشته هایی ک در تمامی اماکن تاریخی متاسفانه شاهدش هستیم....

این یه رفتار ناهنجاره....

خیلی دوست دارم فردی رو در حین اینکار ببینم.....و ازش راجب این رفتارش سوال بپرسم.....چون واقعا درک نمیکنم

لینک به دیدگاه

اینجور آدما فقط میخوان دیگران از حضورشون اگاه کنن که اینجا بودن :banel_smiley_4:

نمی دونند با اینکارشون چه چهره زشتی در طبیعت به یادگار میزارن ...:hanghead:

این نهایت بی انصافی , طبیعت و درختانی که ما برای آرامش گرفتن و استراحت در کنارشون میریم ولی برای پاسخ اینقدر بی رحمانه باهاشون رفتار کنیم .

فقط روی درختان نیست, متاسفانه روی آثار تاریخی هم این حرکت انجام میدن!!!

593218_QlhgAoLG.JPG

16419_276.jpg

tree.jpg

لینک به دیدگاه
اینجور آدما فقط میخوان دیگران از حضورشون اگاه کنن که اینجا بودن :banel_smiley_4:

نمی دونند با اینکارشون چه چهره زشتی در طبیعت به یادگار میزارن ...:hanghead:

این نهایت بی انصافی , طبیعت و درختانی که ما برای آرامش گرفتن و استراحت در کنارشون میریم ولی برای پاسخ اینقدر بی رحمانه باهاشون رفتار کنیم .

فقط روی درختان نیست, متاسفانه روی آثار تاریخی هم این حرکت انجام میدن!!!

593218_QlhgAoLG.JPG

16419_276.jpg

tree.jpg

مرسی واقعا حرفات عالی بودن:icon_gol:

لینک به دیدگاه

اصلن شیطونه میگم برم روهمه درختاااا بنویسم لطفا روی من چیزی ننویسید هنوز دفتر نشدم ...زنده ام ...جون دارم ....:hanghead:

البته اینم بگم نه اینکه رووووووو خود درختااااااا ...:icon_pf (34):سوئتفاهم نشه ...:w02:روی یه دونه چیز دیگه بنویسم بااااااا میخ بزنم رو درخت ...:ws3:نه ..ببخشید شرمنده با این بستای پلاستیکی اونو روی تنه درخت بزارم ...

جدای از شوخی عرض کنم یه مدت پیش سازمان منابع طبیعی کشور یه درخواستی کرده بوداز افراد خلاق که بیان ویه چیزی طراحیی کنن که وقتی میخوان پلاک یاشناسنامه رخت رو روی اون نصب کنن هیچ گونه آسیب حتی درحد فشار برای رشد ساقه متوجه درخت نشه ...پس وقتی تا این حد به این مساله اهمیت داده میشه واقعن موضوع مهمی میتونه باشه حفاظت از بدن درخت

من مطمئنم این فرهنگ رفته رفته باهمین تاپیکهای مجازی واطلاع رسانیهای میتونه خیلی زود تو کشور مون جا بیافته که افراد از این نوع دستنوشته ها دست بردارن وگرنه خودم دستشونو باهمین :vahidrk:قلم میکنم ..والا ....انگارر متوجه نیستن درخته .جون داره ..

ممنون یمنای عزیز ودوستان دلسوز دیگه ...:w16::icon_gol:

لینک به دیدگاه

همه بیماریم، بیمارایی که از لحاظ روانی واقعا اوضاعشون وخیمه و حتی متوجه هم نمی شیم

کسی که این متن رو می خونی، اگه یه وقتایی حالت گرفته اس و یه وقتایی خیلی حالت خوبه

بدون توام یه بیماری داری

ذهنت رو اروم کن و شروع به روانکاوی خودت کن

Sent from my HTC Desire 600 dual sim using Tapatalk

لینک به دیدگاه
انقدر لذت میبرم همین یادگاری رو اگه ماشین دارن، روی ماشینشون و اگه ندارن روی خودشون حکاکی کنم :ws3:

رو خودشون موافقم بفهمن درخت چه حالی داره...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...