رفتن به مطلب
  • 0

همفکری برای انتخاب موضوع مناسب پایان نامه <به زنان بیشتر توجه کنیم>==> همه کاربران شرکت کنند.

آریودخت

سوال

سلام

از عنوانی که برای تاپیک انتخاب کردم مشخصه چی میخوام

یه موضوع مناسب برای پایان نامه ارشد طراحی شهری . میخوام نقش زنان ، حق و حقوق زنان و اسباب آسایش زنان توی فضای شهری بررسی شه .

میخوام عدالت بین حضور زن و مرد توی جامعه برقرار شه .

ممنون میشم دوستان و کاربرای عزیز همفکری کنن .

حضور همه کاربران آزاده

سپاس:icon_gol:

لینک به دیدگاه

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0

واسه انتخاب موضوع پایان نامه لیست پایان نامه های دانشگاه های مختلف می تونه کمک کنه و ذهنو باز کنه به سمت چیزی که میخوایم:

http://www.noandishaan.com/forums/thread127906.html

لینک به دیدگاه
  • 0
واسه انتخاب موضوع پایان نامه لیست پایان نامه های دانشگاه های مختلف می تونه کمک کنه و ذهنو باز کنه به سمت چیزی که میخوایم:

http://www.noandishaan.com/forums/thread127906.html

ممنون . اونها رو مطالعه کردم متاسفانه در خصوص زنان پایان نامه خیلی کم هست

لینک به دیدگاه
  • 0

به لینک های زیر سری بزن

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 0

رو موضوعی که عنوان کردی خیلی تخصص ندارم اما درحال حاظر تو بحث کارافرینی زنان ..مدیریت کسب وکارها ..توانمدنیهای تجاری زنان ..موضعات خوبی تو کشور داره راه اندازی وپشتیبانی میشه ...نمیدونم میتونه بهتون کمک نه یانه ..که مسیرهاشو براتون معرفی کنم

لینک به دیدگاه
  • 0
رو موضوعی که عنوان کردی خیلی تخصص ندارم اما درحال حاظر تو بحث کارافرینی زنان ..مدیریت کسب وکارها ..توانمدنیهای تجاری زنان ..موضعات خوبی تو کشور داره راه اندازی وپشتیبانی میشه ...نمیدونم میتونه بهتون کمک نه یانه ..که مسیرهاشو براتون معرفی کنم

ممنون:icon_gol: حتما مطالعه میکنم فقط فکر نمیکنم برای طراحی شهری که رشته ی منه باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...