رفتن به مطلب

شماره یازدهم مجله کهربا

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 61
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام:icon_gol:

خواهش می کنم:icon_gol::icon_gol:

فایل ورد خدمت شما

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

پ ن: آقا این آپلود سنترتون با من بده :w000: نمیذاره ثبت نام کنم. منم رفتم جای دیگه آپلود کردم:ws3:

لینک به دیدگاه
سلام:icon_gol:

خواهش می کنم:icon_gol::icon_gol:

فایل ورد خدمت شما

پ ن: آقا این آپلود سنترتون با من بده :w000: نمیذاره ثبت نام کنم. منم رفتم جای دیگه آپلود کردم:ws3:

ممنون البته نمیدونم فکر کنم وردش با اونیکه گذاشتی فرق میکنه فونتش ومتنشو برای من خوب نمیاره

چرا نمیذاره ثبت نام کنید چه اروری میگیره:ws52:

لینک به دیدگاه
ممنون

خواهش میکنم :icon_gol:

آخه قبلا با ایمیلم ثبت نام کردم ولی از اونجا که آلزایمر دارم رمزمو فراموش کردم:whistle:.

میگه ایمیلتون قبلا ثبت شده. هرچی میگم بابا پسوردم یادم رفته، ولی گوش نمیده که :banel_smiley_4::ws3:

لینک به دیدگاه
خواهش میکنم :icon_gol:

آخه قبلا با ایمیلم ثبت نام کردم ولی از اونجا که آلزایمر دارم رمزمو فراموش کردم:whistle:.

میگه ایمیلتون قبلا ثبت شده. هرچی میگم بابا پسوردم یادم رفته، ولی گوش نمیده که :banel_smiley_4::ws3:

درخواست رمز جدید میکردید براتون یک رمز میفرستم الان

لینک به دیدگاه
ممنون البته نمیدونم فکر کنم وردش با اونیکه گذاشتی فرق میکنه فونتش ومتنشو برای من خوب نمیاره

آره متاسفانه فقط من نیم فاصله ها رو تو ورد درست کردم، بقیه تنظیمات داخل فایل ایندیزانه:icon_pf (34): .

فک کنم راحت ترین کار اینه که بگین کجاهاشو تغییر بدم تا درستشون کنم آخه حجم فایلش بالاس:w16:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
مرسی خانومی....یک عالمه خسته نباشید...و تشکر:hapydancsmil::icon_gol:

فقط فایل نیست؟

خواهش می کنم عزیزم:icon_gol:

یه خورده جا افتاده داشت، لینکو برداشتم که تصحیح شده رو بذارم :ws3:

شرمنده من فامیل شما رو نمیدونم. :icon_pf (34):واسه داخل مجله میخواستم:w16:

لینک به دیدگاه

سلام :icon_gol:

لطفا فامیل مهناز عزیز و هرکس دیگه که در مجله همکاری داشته رو بگین تا مجله رو کاملش کنیم. همچنین رشته و مدرک الهه تبارکی تا فرمت نوشتاری نویسنده ها مثل هم بشه(البته اگه نیازه)

ممنونم:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
خواهش می کنم عزیزم:icon_gol:

یه خورده جا افتاده داشت، لینکو برداشتم که تصحیح شده رو بذارم :ws3:

شرمنده من فامیل شما رو نمیدونم. :icon_pf (34):واسه داخل مجله میخواستم:w16:

قربانت خانومی:icon_gol:

دست گلت درد نکنه:icon_gol:

برای ایمان فرستادم:ws3:

لینک به دیدگاه

خیلی ممنونم از ایمان و بقیه دوستان:icon_gol::icon_gol:

از اونجایی که یه مدت انجمن نبودم و در جریان کار نیستم، نمی دونم دقیقا چه کسی سردبیره و متاسفانه آقای حسینی هم نیستند که ازشون بپرسم، برای همین دو نسخه یکی با سردبیری آقا ایمان و یکی با سردبیری آقای حسینی قرار دادم، لطفا خودتون در موردش تصمیم بگیرین :a030:

کم و کاستی های صفحه آرایی و سوالای زیاد منو به بزرگی خودتون ببخشید :icon_gol::ws3:

لینک به دیدگاه

از اونجایی که یه مدت انجمن نبودم و در جریان کار نیستم، نمی دونم دقیقا چه کسی سردبیره و متاسفانه آقای حسینی هم نیستند که ازشون بپرسم، برای همین دو نسخه یکی با سردبیری آقا ایمان و یکی با سردبیری آقای حسینی قرار دادم، لطفا خودتون در موردش تصمیم بگیرین :a030:

کم و کاستی های صفحه آرایی و سوالای زیاد منو به بزرگی خودتون ببخشید :icon_gol::ws3:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:دست شما درد نکنه عزیزم

لینک به دیدگاه

بسیار عالی شده دستت درد نکنه.......خیلی زحمت کشیدی:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

ایشالا تو شماره های بعدی این کمبودها و نبودن هامونو جبران کنیم:a030:

لینک به دیدگاه

تبریک میگم دستت همگی درد نکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...