رفتن به مطلب

Doctor_Shovan مهمان

ارسال های توصیه شده

Doctor_Shovan مهمان

افشین خوب کار گاه های بزرگی دارند بیشترش هم کار دستیه یعنی اتوماتیک نیست عین تیوب ماشین میمونه فقط رنگشون فرق داره ... خیلی هم خودشون پنیر میخورند ما وقتی میخوایم یه هلندی رو باهاش شوخی کنیم بهش میگیم کله پنیری :ws28:

انواع واقسامش هم دارند حالا توی یکی از عکس ها توی اون قفسه دکان یا کارگاهه میبنی مث فاسد شده اونا که قارچیه خیلی هم گرونه هیچی

من پینیر کاملا سیاه دیدم من نمیدونم این شیر سفید رو چجوری سیاهش کردند :ws3:

لینک به دیدگاه
افشین خوب کار گاه های بزرگی دارند بیشترش هم کار دستیه یعنی اتوماتیک نیست عین تیوب ماشین میمونه فقط رنگشون فرق داره ... خیلی هم خودشون پنیر میخورند ما وقتی میخوایم یه هلندی رو باهاش شوخی کنیم بهش میگیم کله پنیری :ws28:

انواع واقسامش هم دارند حالا توی یکی از عکس ها توی اون قفسه دکان یا کارگاهه میبنی مث فاسد شده اونا که قارچیه خیلی هم گرونه هیچی

من پینیر کاملا سیاه دیدم من نمیدونم این شیر سفید رو چجوری سیاهش کردند :ws3:

پنیر سیاه مثل قراقروته ولی ترش نیست حتما بیشتر بقیه ی پنیرا می پزنشون

من که تا حالا پنیر خوشمزه تر سفید ایرانی نخوردم

از خامه ای ها بدم میاد

چربی زیادش حالم رو بهم می زنه

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
پنیر سیاه مثل قراقروته ولی ترش نیست حتما بیشتر بقیه ی پنیرا می پزنشون

من که تا حالا پنیر خوشمزه تر سفید ایرانی نخوردم

از خامه ای ها بدم میاد

چربی زیادش حالم رو بهم می زنه

اصلا نگران نباش از همون پینر های ایران سفید هم انواعش تا بخوای هست ما وقتی میخوایم بخریم با خودموون میگیم پینر ایرانی :ws3:

لینک به دیدگاه
اصلا نگران نباش از همون پینر های ایران سفید هم انواعش تا بخوای هست ما وقتی میخوایم بخریم با خودموون میگیم پینر ایرانی :ws3:

اونجا هم دانشجو هاش زیاد تخم مرغ می خورن

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
اونجا هم دانشجو هاش زیاد تخم مرغ می خورن

نه اتفاقا خبری نیست خیلی کم .. اینجا مث اونجا نیست که هی غذا باید گرم باشه با چیپس هم شده شیکمش رو سیر می کنه

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
حالا کدوم بهتره

خوب اگه به من میگی معلومه میگم غذای گرم که عادت ما شده ولی واقعا اینا نه فقط دانشجو هاش بلکه همه ی قشر متوسطشون بیشتر خوراکشون غذای سرده غذای گرم خیلی از اونا هم میشه مثلا سوپ ها وغذا های اماده که فقط خودشون میتونن بخورن و عده قلیلی هم غذا های ساده وگرم .یعنی یه چیز بهت بگم غذای درست حسابی گرم خوردن واسه اینا خیلی لذت بخش تر از ماست چون به هر علت واسه شون عادت نشده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...