رفتن به مطلب

رضا ایرانی

عضو جدید
 • تعداد ارسال ها

  10
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

43 Excellent

درباره رضا ایرانی

 • درجه
  <b><font color="#000099" face="Tahoma">عضو جدید </b></font>
 • تاریخ تولد تعیین نشده

اطلاعات شخصی

 • جنسیت
  مذکر

اطلاعات شغلی و تحصیلی

 • رشته تحصیلی
  مدیریت
 • مقطع تحصیلی
  لیسانس
 1. می خواهیم به کسب و کار و کارآفرینی کمک کنیم - تقاضاهای پنهان را کشف کنیم.
 2. علم مدیریت در غرب تا حدود زیادی با فرهنگ ، آداب و رسوم آنها هماهنگ می باشد. با تمام این تفاسیر هر سازمان با توجه به شرایط خاص خود از نوعی مدیریت خاص استفاده می کند که مباحث عمومی آن تا حدودی شبیه هم هستند. البته مدیریت غربی لایه های پنهان نیز دارد که نمی توان آن را در کتابهای علمی ذکر کرد. پیشنهاد می کنم یک مدل بومی ایرانی از مدیریت ارائه داده شود . شاید مراکز تحقیقاتی پژوهشی آن را ادامه داده و یک مدل تکمیلی و علمی به جامعه معرفی نمایند.:icon_gol:
 3. ضمن تشکر البته اهداف سازمانهای دولتی معمولا حاکمیتی است با سازمانهای خصوصی تفاوت دارد. اکثر سازمانهای دولتی نسبت به اهداف سازمانی خود در عملکرد انحراف پیدا کرده اند . گاهی اوقات هزممین انحراف جایگزین هدف شده و کارکنان به آن عادت کرده اند. 1- اهداف اولیه سازمانها با عملکرد باید تطبیق داده شود انحراف شناسایی و اصلاح شود.
 4. آنانی که می دانند نمی توانند آنانی که می توانند نمی دانند بیایید با خرد جمعی سازمانهای دولتی را کمک کنیم تا بهره دهی آنان افزایش یابد.
 5. شما توی سپاه سرباز بودی نه سردار نباید از شما بیشتر از این انتظار داشت. حق هم دارین که اصل ماجرا را نفهمید . شما مثل کسی هستی سر صحنه تصادف بعد از سی سال رسیده باشد نه سی دقیقه! قدما فرموده اند آدم شدن مهم است نه عالم شدن . رزمندگان از آحاد جامعه و عادی بودند ولی وقتی که در مسیر دفاع مقدس قرار گرفتن آدم شدن را تمرین کردند و سپس مقدس شدند. معدل سواد کشور در زمان دفاع چقدر بوده است. اگر قرار باشد یک نوجوان از کشورش دفاع کند انتظار دارید دکترا گرفته باشد! ای کاش کمی انصاف داشتی!
 6. حجاب یک امر فرهنگی است باید از طریق فرهنگ سازی توسعه یابد . شهدا اهداف مقدس و ژرفی داشته اند که حجاب جزء کوچکی از آن است. ملتها راز ماندگاری خود را قهرمانان خود می دانند. رزمندگان قهرمانان ملی ما هستند. به تمام ارزشهای اسلامی احترام بگذاریم.
 7. شما توی سپاه سرباز بودی نه سردار نباید از شما بیشتر از این انتظار داشت. حق هم دارین که اصل ماجرا را نفهمید . شما مثل کسی هستی سر صحنه تصادف بعد از سی سال رسیده باشد نه سی دقیقه! قدما فرموده اند آدم شدن مهم است نه عالم شدن . رزمندگان از آحاد جامعه و عادی بودند ولی وقتی که در مسیر دفاع مقدس قرار گرفتن آدم شدن را تمرین کردند و سپس مقدس شدند.
 8. ایده ها در زمان ارائه به گونه ای مطرح می شوند که گویی هیچگونه محدودیتی ندارند سپس در طوفان مغزی مراحل رشد و بلوغ خود را طی خواهند کرد . سیستم حمل نقل می تواند برقی طراحی شود. تشکر
 9. شهرهای چدیدی ساخته شود که تمام خیابانهای و شبکه حمل و نقل آن زیر زمین باشد . ساختمانها از طبقات پایین به معابر وصل شوند. در سطح زمین فقط ساختمان باشد ، فضای سبز و زندگی . تصور کنید در شهری زندگی می کنید که وسایل نقلیه ، دود، تصادف سر و صدای گوشخراش به شکل امروزی نباشد. و ... .
×
×
 • اضافه کردن...